Ehrle Sp. z o.o.

Opinie o Ehrle Sp. z o.o.

vega

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem na montażystę, podpowiedzcie proszę jak zarobki wyglądają pensja, premia? delegacje? etc.

lapem

Gdyby w sekretariacie nic nie robili to firma sama zgubiła by się w swoim cieniu. Te rzeczy których normalny pracownik firmy nie dostrzega wbrew pozorom są bardzo ważne, prawda jest też taka że nie mają bardzo stresującej pracy i mogą sobie pozwolić na herbatę od czasu do czas, ale również pracują ciężko.

@lapem

Każdej sekretarce wydaje się ze jest władczynią wszystkich bo nawet nie potrafi pojechać do sklepu jak wiele ludzi w tej firmie i załatwić sprawy które należą do ich obowiązków. Nie ważne ze montażysta serwisant ma swoje obowiązki najważniejsze jest załatwić sprawy biurowe a później owa osoba dostaje po nosie ze nie wykonała swojej pracy a wszyscy dookoła są zadowoleni. Ludzie maja tam prawo jazdy tylko z jada mają mało wspólnego wyjazd na miasto to jak wyprawa w dżunglę

nestea72

co robią kobiety w tej firmie poza sekretariatem ?

turka
@nestea72

Zadajesz niedyskretne pytania na forum publicznym. Zatrudnij się i przekonaj sama :)

@nestea72

Zachodzą w ciążę, a potem muszą znosić niezadowolone miny zarządu i innych pracowników, bo raczyły osłabić zespół.

@nestea72

W sekretariacie nic nie robią poza parzeniem herbatek i kaw dla gości, podlewaniem kwiatów i robieniem wrażenia ze coś umieją, a wchodząc dalej w głąb ula jest coraz gorzej harmider, gwar jak na jarmarku tureckim ma się wrażenie że zaraz ktoś Cię zaczepi i zacznie coś sprzedawać :)

Mister

Firma robiąca dobre wrażenie tylko z zewnątrz. Dziwne zwyczaje i niesprawiedliwe traktowanie to normalka. Jak się ma mocny charakter to da się wytrzymać

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ehrle Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. reklamacji i serwisu urządzeń? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
ONYX

Byłem tylko na rozmowie. Treść ogłoszenia niestandardowa, rozmowa jeszcze bardziej niestandardowa, bardzo krótka . Okazało się że jestem osobą za mało dyspozycyjną i mam zbyt duże oczekiwania. Mogli odrazu napisać że poszukują Słoika do pracy 24h/7d

ste
@ONYX

Organizacyjnie dość duży bałagan, łatanie spraw na szybkiego, dorzucanie obowiązków tuż przed zakończeniem umowy, kto nie zostaje po godzinach ten jest be. W biurze openspace - nie każdemu odpowiada hałas. Praca na czasówki, gdy już nie jesteś potrzebny - nikt z Tobą nie porozmawia.

@ste

nie wiem czy to można nazwać bałaganem mimo ze w mrowisku panuje teoretyczny chaos to jednak jest porządek ale w tym przypadku nie ma to nic wspólnego z porządkiem. Za dużo młodych ludzi jak z urzędnikami brak odpowiedzialności za swoja prace błędy no chyba że jesteś serwisantem, montażysta lub pracujesz na magazynie chociaż nie każdy tam ponosi konsekwencje swoich czynów. Brak wiedzy i doświadczenia ludzi w biurze jeśli chodzi o zorganizowanie pracy dla ludzi w terenie nigdy nie są wstanie powiedzieć co tak naprawdę człowieka czeka na miejscu inwestycji. Firma z zewnątrz wygląda na profesjonalną ale to jest blednę wrażenie

Nie jest źle jak na taką firmę w tej branży. Duża konkurencja na rynku wymusza pewne działania. Praca na montażu jest jaka jest i trudno żeby była inna. Ważne, żeby było bezpiecznie, w raportach się zgadzało no i klient był zadowolony. Duży plus to wypłata - zawsze na czas. Pensje mogłyby być wyższe, ale tak można powiedzieć chyba o każdej firmie. Każdy podpisując umowę zgodził się na stawki. GPSy w samochodach ze względów bezpieczeństwa, ale z drugiej strony, nadmierna kontrola może zniechęcić - nie każdy ma ochotę ze wszystkiego się tłumaczyć. A do sklepu czasem trzeba zajechać po całym dniu montażu w delegacji. Tak samo zresztą z restrykcyjnym przestrzeganiem czasu pracy - każdy ma coś do załatwienia, a po 16:30 ciężko zdążyć. Co do (usuniete przez administratora) - domyślam się o kogo chodzi - nie potwierdzam, nie zaprzeczam - ale coś w tym jest. Chłopaki na magazynie, serwisanci i monterzy - najlepsza ekipa. W biurze też ok, ale to już inna atmosfera.

jababuza

Prezes wydaje się nie najgorszy, sprawia wrażenie ludzkiego. Tylko, że to pozory bo niepopularne decyzje przekazuje przez swoich zaufanych pracowników. Wypłata niby na czas, ale zawsze czegoś brakuje. Dopóki (usunięte przez administratora)się nie zwolni, to nie ma szans na normalną atmosferę. Wręcz karykaturalny przykład niekompetencji - na niczym się nie zna, a pod każdym osiągnięciem się podpisuje. Jest tam chyba tylko ze względu na zasiedzenie. Do tego kompletny brak kultury i obycia z kompleksem klucznicy. Swoje kompleksy leczy wyżywając się na szeregowych pracownikach. Generalnie da się tam pracować, jak nie ma się większych ambicji i opanuję się sztukę mimikry - szczególnie na magazynie. Pozdrowienia dla chłopaków - z normalnej firmy - zupełnie innego świata, choć tak blisko...

rozczarowana

Zwalniają ludzi po dosłownie trzech dniach pracy, szkoda gadac...

HQ

Miał ktoś odczynienia z tą firmą ?? Jak tak to proszę o kilka szczegułów na temat atmosfery, pieniążki jak - wolontariat czy normalne zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Ehrle Sp. z o.o. - Przecław

• Jak się pracuje w Ehrle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ehrle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ehrle Sp. z o.o.?

Ehrle Sp. z o.o.