FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.

ktoś Nowy wpis
Kandydat

Usuwają tu nie wygodne wpisy o firmie polecam poszukać innego niezależnego źródła o firmie.

gość Nowy wpis
Kandydat

A więc rozmowa to, niby zatrudniają, niby bez doświadczenia, niby wszystko uczą, a co do czego to jak już mówią, że ok i czekasz na skierowania na badania dzwonią że cię nie chcą. No sorry ale jak tak traktują kandydatów to co dopiero kierowców. Warunki to polska podstawa powiększona o 500+ i do tego diety w euro za dzień. Praca za granicą, autem firmowym wszyscy kierowcy jadą na swoją zmianę tam. Tak że nie są słowni co innego mówią co innego robią. Może ktoś ma lepsze doświadczenia.

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego w firmie FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.?

Dawid Nowy wpis

Czy to, co pisał Magister to prawda? Szukam pracy jako kierowca, ale żadne jazdy z nadmiarowym obciążeniem, czy przekroczeniem czasu pracy nie wchodzą w rachubę. Czy te praktyki nadal mają miejsce? I podobno z byle powodu ucinają pensję, a co gorsza na czas nie płacą? To ile tam w ogóle można zarobić???

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Farm Trans Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

kierowca

Ja pracuję 6 rok i płatności zawsze były na czas i kontakty z biurem zawsze były dostępne .Więc nie wiem dlaczego tak piszesz.

driver pro
@kierowca

napisz swój kontakt, aby potwierdzić swoje słowa

Driver

Witam posiada ktoś moze numer do osoby rekrutującej ? Chciałbym tu się zatrudnić ,dostałem telefon od osoby z biura lecz nikt nie odbiera .Jak jest tu z kasa ile za 2 na 1 ?

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Farm Trans Sp. z o.o. w mieście Lębork? Jak dotąd nie ma wieści związanych z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O. - Lębork

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARM TRANS EASTERN EUROPE SP. Z O.O.