Bardzo pozytywnie oceniam początkowy proces rekrutacji.
Po raz pierwszy miałam styczność z rekrutacją za bardzo dobre pieniądze, gdzie rekruter nie zadawał mi mnóstwa zbędnych pytań, a same konkrety. Po raz pierwszy również zetknęłam się z tym, ze rekruter jest ciekawy tego, jaka jestem, a nie jakie mam doświadczenie i co umiem. Szanuję to, widać, ze firma stawia na wartościowych ludzi, a nie pracujące roboty. Wszystkich można wszystkiego nauczyć, a charakter ciężko zmienić. Fajnie, ze firma to docenia. Porównując aktualnie na rynku do ofert, gdzie za 4000 brutto dostaje się taski do wykonania zajmujące cały dzień, a ostatecznie i tak Ci odmawiają współpracy, to pierwsze wrażenie ta firma wywarła na mnie bardzo dobre.
Olga