Opinie o Improdex Sp. z o.o. S.k.a. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Improdex Sp. z o.o. S.k.a.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Improdex Sp. z o.o. S.k.a. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Improdex Sp. z o.o. S.k.a. w Czechowice-Dziedzice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Improdex Sp. z o.o. S.k.a.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ja Nowy wpis

Jak wygląda praca ? Dostałam ofertę warto iść ?

Andżela Nowy wpis

Cześć, zainteresowała mnie praca tutaj jako kontroler jakości, ale mam jedno pytanie a propos tej oferty. Bo tam jest napisane, że pierwsze kilka miesięcy to zatrudnienie przez agencję, wiadomo ile oni płacą i czy te zarobki się zmieniają po przejściu na umowę z firmą? Najbardziej to by mi zależało od razu żeby przez firmę pracować, ale no trudno.

zainteresowany Nowy wpis

jak wygląda u Was dział HR? Widziałem, że jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Improdex Sp. z o.o. S.k.a.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Wojciech

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 380 firm produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych w tym Improdex.

ell5
@Wojciech

Do mojej firmy często przychodzą informacje, że zdobyliśmy "diament biznesu" "brylant gospodarki" itp.. Nagroda jest do odbioru na gali biznesu ale trzeba sobie za nią zapłacić - średnio 13-14 tys. zł. Nie korzystamy, nie kupujemy nagród. kandydatom do pracy proponuję nie sugerować się nagrodami jakie dana firma (potencjalny pracodawca) otrzymała. Dane firm do wytypowania nagród analizowane są przez wywiadownie gospodarcze. Firmy, które mają factoring albo udzielają kredytu kupieckiego korzystają z ich usług i ich klienci są typowani do nagród.

Dorota
@ell5

Czyli to sugestia, że oni sobie kupili tę nagrodę?

Jakie wartości są cenione w Improdex Sp. z o.o. S.k.a.?

Dorota

O zmianę "C"? To tylko tam z liderami taki problem jest, że muszą kogoś polubić? A jeśli się nie przypadnie do tego gustu to co wtedy? :(

Były

Krótko i na temat : - dużo Ukrainek , są też Ukraińcy , polakami są przeważnie kierownictwo liderzy i ustawiacze , na lini najlepsze stanowiska mają Polacy którzy są nieliczni w tej firmie - tempo pracy na większości maszyn zabójcze, a jeśli zrobisz błąd lub dwa przy jednej operacji to nie jesteś w stanie Się odrobić i walczysz sam ze sobą a i tak najlepsze są teksty typu ,, jeśli zrobisz reklamację to będziesz musiał przyjść po pracy naprawiać złe sztuki". ( za darmo ) - zarobki śmieszne, 300 zł więcej niż minimalna krajowa Podałem informacje zgodne ze stanem faktycznym , także jeśli jesteś desperatem to zapraszam

leon

Informacja dla osób, które chcą pracować w dziale utrzymania ruchu. W dziale DUR kierownikiem jest zła osoba, toksyczna z przejawami narcystycznymi, jeśli ktoś nie wie co to znaczy niech sobie informacje znajdzie w internecie, a przyszli pracownicy którzy wiedzą niech omijają ten dział z daleka dla waszego zdrowia.

Nik
@leon

Co prawda to prawda tez się o tym przekonałem chociaż pracuje na produkcji

Rambo
@leon

Nie możemy milczeć to co zrobiła firma to świństwo żeby wieloletniego i doświadczonego pracownika zwolnić, a takie coś jak kierownik utrzymania ruchu został na stanowisku na które się w ogóle nie nadaje to jest karygodne. Kierownik dur szkaluje i oczernia pracowników za ich plecami to się nie da opisać i takie coś zostało, a doświadczonego pracownika zwolniono. jak będą zwalniać doświadczonych pracowników to nie będzie miał kto pracować w dziale utrzymania ruchu tak myśli większość pracowników firmy.

Yoodas
@leon

Czy pracujesz na DUR? A może pracowałeś? Jaka organizacja pracy? Ilu liczy sobie DUR pracowników ? Jak wyglądają TPM-y? Kto je opracowuje i wykonuje ? Na jakim stanowisku tam pracujesz (pracowałeś)?

Podobno pracując jako Konstruktor można liczyć na 6100 na rękę. Czy to prawda?

Wesołek

Na pewno nie w tej firmie...

Żenada tam praca ludzie

zainteresowany

Czy firma aktualnie prowadzi swoją działalność\/ \trudno znaleźć aktualne informacje i na forum również jest cisza.

Albert
@zainteresowany

Najlepiej będzie poszukać na OLX ofert pracy od SELEKT lub SELWORK, Teżt ak znalazłem tam pracę.

Albert

Witam, pracuje w Improdex ponad 4 lata, jak w każdej firmie dochodzi czasem do nieporozumień. Jestem zwykłym operatorem maszyn i nie narzekam na warunki pracy ponieważ: Każdy weekend jest wolny od pracy (dla chętnych czasem są nadgodziny), na każdej zmianie jest około 35 osób więc niema dużego natłoku ludzi ponadto na każdej hali są otwierane świetliki w dachu co się rzadko zdarza na produkcji;Na każdej hali jest też wieża muzyczna więc nie jest monotonia jak w VALEO a co najważniejsze codziennie masz rozpisana inną maszynę.

tomek

(usunięte przez administratora)..a pan kierownik Mateusz A. stosuje mobbing gosc jest posychiczny..zarobki małe,ludzi ma sie za nic..firma dramat!

Zostaw merytoryczną opinię o Improdex Sp. z o.o. S.k.a. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Improdex Sp. z o.o. S.k.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Improdex Sp. z o.o. S.k.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Improdex Sp. z o.o. S.k.a.?

Improdex Sp. z o.o. S.k.a.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Elizy Orzeszkowej 15
    43-502 Czechowice-Dziedzice

Improdex Sp. z o.o. S.k.a.