Opinie o Power. Nothing else w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Power. Nothing else. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Power. Nothing else o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power. Nothing else w Siemianowice Śląskie

NicSieNieZmieni

Prawda jest taka, że pod względem zarządzania ludźmi firma leży i kwiczy. Człowiek nazywany "brygadzistą" nie nadaje się do życia w społeczeństwie, nie mówiąc już o zarządzaniu ludźmi. Do końca życia powinien kopać rowy, może do tego się nadaje. Zrobił sobie z firmy prywatne eldorado, z samochodu firmowego taksówkę, z pracowników szoferów. Uważa się za filar tej firmy, a tak naprawdę jest największym wrzodem. Pracuje kiedy chce (byle tylko sobotę zrobić, bo kredyt sam się nie spłaci), a kiedy "szary pracownik" się spóźni, chce wyjść wcześniej, albo, o zgrozo! chce wolne, to jest wielki problem. Brak jakiegokolwiek podejścia do ludzi, Prezes powinien usunąć najsłabsze ogniwo, pracowałoby się o wiele lepiej, wystarczy przyjąć kogoś z kompetencjami, zamiast osoby, której nikt nawet nie szanuje. Ale powtarza się to od dawna, jak do ściany. Fajnie by było, aby ktoś zadbał też o warunki pracy, bo śmieszne wentylatory na lato to śmiech na sali, a ogrzewanie na minimum zimą to już dno. O sprzętach nawet nie wspomnę, porządna kontrola rozwiązałaby sprawę.

Były
@NicSieNieZmieni

GoWork mało obiektywna strona, sprzedaje się za marne grosze , usuwa wpisy na życzenie pracodawcy , zgłasza posty i jest jak jest ...nawet te merytoryczne xD w tym wpisie nie obrażam nikogo , ale jak zniknie wyleje całe...... na tą firmę, nawet z poszczególnymi pracownikami . Pozdrawiam

LYSEKOLANO Nowy wpis

Witam, proszę mi powiedzieć co to ma być w waszym ogłoszeniu o pracę "wynagrodzenie podstawowe miesięczne od 4 300,00 brutto, może być obniżone na okresie próbnym" jak możecie obniżyć najnizsza krajowa?, co Wy szukacie (usunięte przez administratora) kto z waszych myślących osób wpadł na taki genialny pomysł, pomijając fakt, że jest to nielegalne, i Wy tym chcecie zachęcić kogoś do pracy?, to napewno będą bić się o stanowiska w waszej firmie ????????, Ja to jestem tylko ciekaw.co Wy robicie ludzia pracującym tam że tam jeszcze pracują ????????, w nagrodę zabieracie premie?, a w ramach premi świątecznej każecie przyjść do pracy za free?????????, nie pozdrawiam i nie życzę nikomu pracy w Tego pracodawcy inaczej zwanym Dowódca (usunięte przez administratora)

Dawny. P Nowy wpis

Firma totalne (usunięte przez administratora)Ci którzy tam pracują razem z tym brygadzistą na czele który jest (usunięte przez administratora)człowiekiem i nawet nie nadaje się do sprzątania(usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora) że tam jeszcze pracuje i nic więcej na ten temat dziwię się że ten zakład jeszcze istnieje!!!!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Power. Nothing else?

Nothing else

Sprawa wygląda tak pracownicy Power prezes dziwny człowiek ubzdurał sobie jedną rzecz, że jest mega inteligentem i mega biznesmenem, że nikt mu nie będzie mówił jak ma prowadzić firmę chyba naczytał się jakiś mega głupich książek. Brygadzista ten to ma bałagan w głowie szkoda czasu na tego człowieka. Rafał nie jest zły, ale dałby sobie spokój i wreszcie pokazał, że jest lepszy od brygadzisty kretyna. Marek odlot zupełny ludzie nie lubią po nim składać wiadomo czemu. Krzysztof jemu dajmy spokój ma swoje problemy reszta młodzi ludzie, którzy widzą ten, bałagan i wszystko jeszcze przed nimi. PS. Usuwanie komentarzy jest słabe w intrenecie nic nie ginie.

M Nowy wpis
@Nothing else

Tomek tak oczerniasz firme Prezesa brygadziste i już nawet byłych kolegów z pracy. Już zapomniałes jak potrzebowałes lepszej pracy kto ci pomógł. Jak nie miałes pieniędzy to nawet brygadzista ci pożyczał czasem. A Prezes? Też ci podał pomocną dłoń. Twoja kobieta ma prace I ziemniaki dostałes na zime! To sie już nie liczy? Teraz zżera cię zawiść o kilka złotych bo nie potrafisz nic zdziałać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Power. Nothing else spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Kapitan Nemo

Gratulacje Panie prezesie następny pracownik odchodzi ale tym razem z 14-letnim stażem nic tylko pogratulować. Jak tak dalej pójdzie to sobie sam będziesz składał te rdzenie żadnego poszanowania dla czyjejś pracy na szczęście przygoda z tą firmą dla mnie się już dawno skończyła i więcej do tego nie wrócę. Mogę innym podpowiedzieć pracownikom nic tylko zmieniajcie pracę czy my szybciej tym lepiej dla was.

Jaki jest wkład kierownictwa Power. Nothing else w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

W dobrą atmosferę nie ma wkładu żadnego. W budowanie atmosfery ciężkiej,złej i nerwowej wkład własny kierownictwa jest 100%

Nothing else

Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto pracowników wzrośnie o 535 złotych, co oznacza wzrost „na rękę” na poziomie 365 złotych. Dodatkowo, w 2023 r. wzrośnie również stawka minimalna za godzinę pracy i wyniesie od 1 stycznia 22,80 złotych brutto oraz 23,50 złotych brutto od 1 lipca 2023 roku. Prezes myśli że komuś łaskę robi i woła pracowników na rozmowę. i znów 2 pracowników odchodzi gratulacje jesteś najlepszym prezesem 2023 roku od końca.

DobrzeJuzBylo

Szef bardziej martwi się o to, żeby zimą nie zawalił się dach w namiocie na (usunięte przez administratora) złomu, niż tym, żeby nam nie ciekło na głowę w czasie letniego deszczu/zimy. Latem wiatraki za 14,99 zł plus obrzydliwa woda, zimą 14*C z ogrzewania, bo tyle wymaga KP. Stan sprzętów poniżej poziomu krytyki, rzetelna kontrola zmiotłaby to w pył. Pewnie ktoś poszedłby siedzieć. Załoga skupia się na tym, żeby przetrwać, pogarda dla (tfu!) brygadzisty osiągnęła poziom krytyczny i dalej spada. O morale szkoda wspominać. Może jak ekipa pewnego dnia odejdzie od stołów i powie, że pod takim "kierownictwem" robić nie bedzie, to coś się zmieni. Brygadzista wyleci na kopach, ktoś inny będzie zarządzać, wszystko jakoś pójdzie. Może Włosi dostrzegą to, że w takich warunkach nie da się robić nawet w PL, bo jak teraz widzieliby co się dzieje, byliby w szoku.

Nothing else

(usunięte przez administratora) To co się dzieje na dzień dzisiejszy w firmie totalna olewanie pracowników przez prezesa firmy zresztą hala powoli jest zalewana przez deszcz maszyny, jak i stoły nie serwisowane się psują brygadzista despota, to jest dobry scenariusz na paradokument zarobki szokująco niskie coraz mniej pracowników niewyciąganie żadnych wniosków całej tej sytuacji szukanie winnych, ale nie patrząc na siebie, bo co prezesie masz więcej pieniędzy jesteś, taki sam jak inni zwykłym człowiekiem sodówka uderzyła i uważasz się za lepszego wszystko robisz, żeby ludzie nie mieli do ciebie szacunku nie wspomnę o brygadziście, który od dawna jest nikim i nie ma żadnego poważania u pracowników ludzie chcą pracować w fajnej firmie, bo taka, by była, gdyby nie wasze działania.

Zero absolutne
@Nothing else

Brygadzista nie jest problemem firmy. Jego umysł rozsypuje sie pod ciężarem własnego ego. Dlatego w każdej problematycznej sytuacji ucieka z pracy. Problemem jest osoba która ma ostatnie słowo w każdej sprawie. Pamiętaj ważny człowieku że można mieć stanowisko. Pytanie co sie z nim zrobi? Nie wystarczy rządzić. Trzeba umieć dobrze rządzić. Wtedy firma sie rozwija a Ty zyskujesz szacunek. Czasem trzeba umieć się przyznać się do błędu.

Rudolf

Dzień dobry czytając te komentarze dziwie się że ktoś tam pracuje mieszkam nie daleko ale wole poszukać czegoś innego niż tam się zatrudnić. Szef firmy który nie widzi problemu i człowiek który jest brygadzistą robi wszystko żeby tam nikt nie pracował i tak naprawdę godzi w interes firmy nie zrozumiałe takiego zachowania może właściciele firmy Power powinni zmienić prezesa bo tam widzę problem nie jego firma tak wiec ma wszystko gdzieś. Kasa kasa za wszelką cenę.

NicSieNieZmieni

Były
@NicSieNieZmieni

Nothing else

News na dziś Panie Prezesie kiedy podwyżki zarabiamy 773,50 EUR co jest nie dopuszczalne pracownicy pracujący składający na stołach są najbardziej poszkodowani. No i ten pseudo brygadzista który szkaluje dobre imię pracowników opowiadając bzdury na ich temat a prezes w to wierzy tak jak by miał klapki na oczach.

Nothing else

No cóż poza czubkiem własnego nosa Prezes nic nie widzi z takim podejściem nigdy ta firma nie będzie normalna już nie wspomnę o jego brygadziście który powinien się leczyć. Zwolnienie się jest jakimś wyjściem z całego ambarasu szkoda bo jest to fajna firma ale jak to idzie łatwo wszystko zepsuć. Ta firma psuje się od środka. Ludzie będą przychodzić odchodzić w szybkim tempie. Prezes ma jedną nigdy nie przyzna się do błędu mam wrażenie że jest oderwany od rzeczywistości.

Nothing else

News na dziś Panie Prezesie jest pan inteligentnym człowiekiem ale coś poszło nie tak dając na stanowisko człowieka który powinien brać udział w programie tv Rolnicy z Podlasia a nie kierować zespołem pracowników ewidentnie do tego się nie nadającym i spełniający swoje wyimaginowane fantazje jaki on to jest inteligentny. Nowi pracownicy poznawszy jegomościa po tygodniu mają go dość dla tego jest taka rotacja w firmie nikt go nie traktuje jako brygadzisty tylko osobę którą są zmuszeni słuchać i wykonywać jego polecenia. Żeby mieć miano brygadzisty trzeba zdobyć szacunek ludzi pracujących w firmie a ta osoba nigdy tego szacunku nie zdobędzie.

NieMaPodwyzek

Firma jest na etapie "działać póki się da", więc podwyżki dostaniemy jak już nie będzie komu robić, ale za te 200 brutto to za bardzo szału nie wróżę. Jakby Włosi widzieli ten bajzel, to po tej hali zostałaby tylko dziura.

Xpan

Nie polecam podejmowania się tam pracy brygadzista to zakompleksiony kacap który liże równo rowa prezesikowi nie wspominając o jego podejściu do pracowników

Nothing else

News na dziś Prezesie zapewne wiesz jak prowadzić firmę ale nie masz pojęcia jak kierować zespołem ludzi zatrudnionych w firmie twoje zachowanie razem z bufonem który nigdy nie powinien zostać brygadzistą jest naganne. Ale osoby zatrudnione nie są idiotami choć prezesa podejście i bufona na to wskazuje że tak myślicie gdyby nie ci pracownicy to byś miał wiesz co!!!!!! Jak prezes wchodzi na halę to ciężko się odezwać spytałeś się jak się pracuje co można zmieni lub poprawić nie jesteś najmądrzejszy i wiesz wszystko i słuchasz tylko bufona co się dzieje a ten tylko myśli o sobie i jak prezesowi wejść w d!!!!!! pracownicy którzy teraz pracują na hali zależy im na pracy w firmie ale prezes i bufon wszystko robicie żeby tak nie było. Ps. Prezesie pracownicy czekają na podwyżki prezes kasę ma i mu to powiewa ale nie pracownikom hali zwłaszcza którzy składają rdzenie i nie wiadomo czemu są najgorszym sortem w tej firmie porażka dziwie się że nie którzy pracują tam po 10 lat lub dłużej i zarabiają marne grosze wstyd.

Nothing else

News na dziś Firma Power nic więcej sprzęt którymi się posługują pracownicy firmy jest w fatalnym stanie nikt tego nie nadzoruję pasy-maszynki do spinania-wózek widłowy- nie wspomnę o suwnicach gdzie zawiesina haki są nie sprawne suwnicowi powinni odmówić obsługi tego sprzętu żółty wózek który by był bardzo potrzebny stoi zepsuty na tak jak by był prezesowi potrzebny do pracy to dawno by działał oczywiście bufon brygadzista też ma to gdzieś totalny brak nadzoru i to jest firma powiązana z dużą Włoską firmą wstyd.

Nothing else

Brygadzista reprezentowanie interesów zespołu przed osobami na stanowiska kierowniczych, co nie istnieje w firmie Power interes tylko osobisty i prezesa. oczywiście to tylko wycinek obowiązków reszta i tak nie są spełniane .

Nothing else

News na dziś z pewnych źródeł wiem że oczywiście majówka w Powerze nie udana 2 maja do pracy ja by bufon nie mógł tak rozpisać produkcji żeby wszyscy mieli wolne fakt zbyt skomplikowane dla tego człowieka a poza tym prezes by dostał rozstroju żołądka,

Prezesie kiedy podwyżki i nie takie po 200 zł. Kiedy się skończy samowola brygadzisty wychodzi kiedy chce. No i nie może normalnie jechać autobusem do domu to każe się podwozić firmowym autem. Już nie wspomnę o sobotach kiedy tylko mogą przychodzić 2 osoby na maszynę już nie wspomnę o spawaczu. Nie dajecie pracownikom zarobić a wypłaty są żałosne. Może prezes pożyje za nasze wypłaty prze kilka miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Power. Nothing else - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Power. Nothing else?

Zobacz opinie na temat firmy Power. Nothing else tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power. Nothing else?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Power. Nothing else