counter
Aga

Jak traktują pracowników podczas pandemii w hotelu?

AniaK Nowy wpis
@Aga

Pracownicy są dobrze traktowani. Z tego co mi wiadomo nikt nie został zwolniony podczas pandemii pomimo tego że hotel nie mógł funkcjonować większą część roku. Podczas zamknięcia hotelu pracownicy byli na postojowym ale nikt pracy nie stracił. Co niestety w wielu innych hotelach miało miejsce.

pracownik Nowy wpis

Jak ktoś lubi za 13 zł na godzinę biegać i ryć z wywieszonym jęzorem to polecam pracę w Grand Lubicz ,po drodze jeszcze parę atrakcji z niejasnym system płac ,megaelastyczny grafik (może komuś pasować praca w weekendy po południu nie wątpię) ,castingi na pracownika (for free) popracujesz ,może Cię wybiorą pośród reszty osób ,polecam naiwniakom i osobom o świetnej kondycji fizycznej - czas na nudę ? nawet nie będziecie mieli czasu o tym pomyśleć :)

Aneta Nowy wpis
@pracownik

Bardzo zainteresował mnie Twój wpis. Wspomniałeś o niejasnym systemie płac. Czy napisałbyś coś więcej na ten temat? Dlaczego jest on niejasny? Nie jestem sama w stanie tego wywnioskować a jednak wynagrodzenie jest dość ważną kwestią.

AniaK Nowy wpis
@pracownik

Uważam że ta opinia jest mocno wprowadzająca w błąd. Nic w tym komentarzu się nie zgadza. Stawka jest wyższa niż w komentarzu i osoba zapomniała dodać że jest przyznawana premia uznaniowa co miesiąc. Dodatkowo co miesiąc można uzyskać nagrodę pracownika miesiąca co jest bardzo motywujące. Casting pracownika ? Za pewnie chodzi o dni próbne które raczej są normalną procedurą w większości firm - ja po swoich dniach próbnych otrzymałam wynagrodzenie .. Czy ciężko ? Wiadomo że praca w gastronomii jest ciężka - każdy kto pracował ten wie .. kwestia chęci i przyzwyczajenia. To samo w przypadku godzin - w gastronomi i hotelarstwie zawsze jest intensywnie w weekendy i święta. I nasz grafik jest zawsze sprawiedliwie ustalany tak żeby było po równo. Moje osobiste zdanie - praca w Grand Lubiczu jest świetna - płaca dobra, atmosfera bardzo fajna, super załoga, warunki pracy na bardzo wysokim poziomie. A jak się człowiek angażuje szybko awansuje i jest doceniany. Polecam wszystkim prace w tym miejscu.

ja

Nie poszukują może nikogo do sanatorium? Pielęgniarzy?

Marcelina

Świetny obiekt więc trzeba się przykładać ,ale dobrzy pracownicy nie narzekają!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy Grand Lubicz Hotel - Uzdrowisko Ustka zapewnia kartę multisportu?

Sylwia
@Pytanie

Nic nie zapewnia(usunięte przez administratora)

Iza

Może ktoś ma informacje czy hotel potrzebuje kogoś do pracy? Jaką macie atmosferę?

Sylwia
@Iza

Dramat,trzeba mieć zdrowie jak koń.13 zł na godz A robisz wszystko

Marekk

Hotel znakomity ! Jeśli chodzi o miejsca uzdrowiskowe w jakich byłam to jest dużo lepiej niż w Krynicy czy Busku Zdrój - nie ma porównania nawet !!! Miejsce zlokalizowane nieopodal morza, spacerkiem chwilka. Obsługa hotelowa - miód, cud i orzeszki! Na pewno tam wrócę za rokkkk!!

Wojciech

http://www.grandlubicz.pl/ hotel ten według mnie jest najlepszym miejscem uzdrowiskowym w Polsce. Obsługa stała, tylko na wakacje zawsze widzę więcej nowych osób (wiadomo, bo sezon). Bywam tam często, zawsze jak wchodzę do pokoju, czeka na mnie czyste, schludnie uścielone łóżeczko, a na stoliku błyszcząca szklaneczka na wodę bądź whisky! Basen znakomity, usługi spa - super. Zawsze wracam od nich wypoczęty.

Basia

Hotel pięknie położony, niedaleko od plaży - lokalizacja znakomita!!! i centrum miasta. pokoje bardzo ładne, czyste i z wszystkimi udogodnieniami, personel profesjonalny i pomocny, jedzenie smaczne. Z takich dodatkowych atrakcji mogę polecić SPA i baseny solankowe oraz dużo czasu spędzałam również na basenie! Super miejsce!

Wczasowiczka

Chyba się dobrze pracuje w tym miejscu, bo praktycznie nie ma rotacji pracowników, byłam tam 3 lata z rzędu w wakacje na kilka dni i widzę znajome twarze. Czasem jakieś pojedyncze nowe ale to może dorywczo do pomocy na wakacje ;) Jako klientka jestem mega zadowolona z obsługi, tego że całe team jest uprzejmy i zawsze pomocny ;).

Kama

Jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. - Ustka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad