Opinie o Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak w Mechlin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak w Mechlin

Jak wygląda ścieżka kariery w Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak?

N.K Nowy wpis

Cierpliwość na czekanie za pieniędzmi, brak wolnego, wyzyskiwanie i jesteś przyjęty od razu .

N.K Nowy wpis

Całe szczęście już nie . Ale jak jesteś ciekawy i chcesz robić na kogoś leasing to idź się przekonaj .

@N.K

Szukam pracy, 8h i do domu ????. Dla mnie najważniejsza jest wypłata. Nie interesuje mnie czy firma ma jakiś leasing.

Jak się pracuje z ludźmi z Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak?

Xyz

Z ludźmi pracuje się bardzo dobrze, niestety z szefostwem nie. Brak możliwości brania urlopu, niewypłacalni, wykorzystuja ludzi .

@Xyz

można dla pewności dopytać o formę samej umowy, skoro podobno jakieś problemy z urlopami miałyby występować? chodzi o specyfikę pracy i to, że musi być wszystko w miarę poukładane? są wyznaczone okresy, w których można je swobodnie brać?

Xyz
@Monika

O urlop trzeba się prosić. Czy ktoś go dostanie zależy tylko i wyłącznie od humoru szefostwa . Oczywiście oni, jak i rodzinka która pracuje , a raczej robi za tło wychodzą wcześniej lub nie przychodzą do pracy wcale .

Prawda

Dużo ludzi krytykuje firmy, w każdej firmie coś komuś nie pasuje. A tak naprawdę problem leży po drugiej stronie, jak ktos ma dwie lewe ręce to w jakiej firmie ma pracować?? Jak ktoś chce pracować to w każdej firmie da radę. ???? Pozdrawiam

do prawda
@Prawda

problem nie leży po drugiej stronie czyli pracowników tylko od wyzyskiwacza, nikt za takie ochłapy nie będzie robił, ta robota urąga godności, a osoby tam pracujące nie mają do siebie szacunku, takie pseudo firmy powinny być dawno zamknięte

Prawda
@do prawda

Skoro ludzią nie odpowiadają zarobki w różnych firmach, dlaczego sami nie otworzą swojej działalności?? Chyba zarobki będą większe?? Niż firmy płacą?? Gdyby nie pseudo firmy to gdzie by ludzie pracowali???

#
@Prawda

No i tacy ludzie tam pracują.... Nieznający nawet podstaw ortografii. Pisze się "ludziom" a nie "ludzią" Odmiana przez przypadki rzeczownika "Ludzie". Celownik: Komu? Czemu? LUDZIOM

@#

wrzucone dwa lata temu, może już nie pracuje? Zresztą tylko po tym firmę i ludzi tu oceniasz?

#
@Monika

Jeżeli się wypowiada, niech robi to poprawnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
M>C

Witam, czy to prawda że poprzedni kierownik o inicjałach R.C. został zwolniony za złe zachowanie wobec pracowników? Proszę o opinie na jego temat od osób które z nim pracowały (2020-2021r.). Różne rzeczy słyszałem, chciałbym potwierdzić lub zaprzeczyć plotką. Z góry dziękuje za opinie.

@M>C

Z tego co wiem to były kierownik zwolnił się sam, a nie został zwolniony.

Jurek

Załadunki na czas polecam!

Nie polecam tej firmy. Chore zasady u tego prywaciarza. Za byle co pretensje, zakazy korzystania z telefonów, ciągle patrzą na ciebie w kamerach a Jarek to jakiś chory chyba. Brak szacunku do ludzi poziom hard. Wulgarny, nawet porządnie przywitać sie nie umie. Rotacja ludzi jest spora, przychodzą i odchodzą bo nie wytrzymują psychicznie. A już o tych dupowłazach nie wspomnę, szefunio szefuncio haha

Nikt

Na jakim stanowisku Pan/Pani pracował/a?

Ilona

Wiesz może czy firma zatrudnia również Ukraińców?

prawda

Rotacja ludzi jest spora bo to jest g#wniana robota, klejenie kartonów cały dzień, najbardziej wk#$wiajace było to by na palecie idealnie co do milimetra układać kartony sklejone, i niejaki S.W który tam robi, wielki mi kierownik? nie wiadomo na jakim tam stanowisku jest ale nie zna się a niczym, w szkole się uczył że na samych dwójkach jechał a teraz wielka mi osoba co będzie ludźmi rządzić 26 lat.? i to grubo starszymi do siebie

Jux

Widać jaki byłeś pracowity haha pajacu .

Paweł i Gaweł

Witam, pracowalem tam 3 miesiące i myślę, że więcej bym tam nie wytrzymał. Szef nie potrafił rozmawiać z kierownictwem. A w domku zięciowi się żalił. Czyli nie szczere szefostwo i brak konskewekcji w działaniu. Worker ma rację. Napewno moja najgorsza firma w której pracowałem. Moi poprzednicy mówią to samo. I mówię tu do wszystkich małych i dużych człowieczków ???? SPRÓBUJCIE W INNEJ FIRMIE POPRACOWAĆ TO ZOBACZYCIE JAKIE SA WARUNKI I KULTURA PRACY W INNYCH FIRMACH. W TEJ SZEFOSTWO NIE WIE CO TO JEST KULTURA PRACY.

Mateusz

@worker w jaki sposób nie szanują pracowników ?

Worker

Chciałbym podzielić się z Panstwem moja opinia na temat firmy Zinkpak. Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem, zaczynając od nierównego traktowania,nieludzkich warunków pracy, braku szacunku, i kończąc na okrojonej pensji,której trzeba było pilnować bo pseudo szefostwo odciągeało za wszystko! Jeśli chcesz pracować na leasing swojego szefa to zapraszam, (usunięte przez administratora)

@Worker

Pracuję w tej firmie od 2 lat. Wypłatę mam na czas, nigdy wypłata nie była okrojona. Więc nie wiem kiedy pracowałeś ale nie przypominam sobie, żeby ktoś w ostatnim czasie był zwolniony a tym bardziej żeby ktoś miał okrojona wypłatę . A co mnie interesuje czy szefostwo ma coś w leasing, przychodzę do pracy, zrobię swoje I spadam do domu.

XYZ

Jeżeli ktoś się szanuje to nie powinien tam pracować. Wyzysk i (usunięte przez administratora) tam panuje. Wiem że robić trzeba wszędzie ale tam się można zatyrać na śmierć a i tak człowiek nie zarobi godnych pieniędzy. Przymusowe nadgodziny za które płacą pod stołem i pracodawca (usunięte przez administratora) na nich pracowników. Zero szacunku ze strony szefostwa dla ludzi którzy na nich robią. Wieczne obelgi i krytyka. Nabić takich na pal to za mało. (usunięte przez administratora)

Miki
@XYZ

XYZ TAKI jesteś tchórz dlaczego nie chcesz się ujawnić tylko cwaniaka zgrywasz. Dzisiaj każdy może zjechać każdego w necie. Boisz się i chowasz jak taki maludki i bezradny człowieczek. A jak ci robota nie pasuje to ją po prostu zmień maludki człowieczku.

ZABAWA
@Miki

Bronisz tej firmy no sam jesteś podłym człowiekiem, który nie zaznał pracy nigdzie indziej. Ale nie mam Ci tego za złe, ponieważ mając tak zostałeś wychowany, a jak wiadomo każda ryba psuje się od głowy. Nie radzicie sobie z prawdą i pełno pozytywnych opinii ze strony jednej osoby nie zmienią prostactwa umysłowego i braku podstawowego wychowania. I dziwne że każdy kto przychodzi tam do pracy to rezygnuje po dwóch tygodniach? Czyżby pół Śremu i okolic to same lenie? Każdy kto włączy logiczne myślenie wyciągnie odpowiednie wnioski. Powodzenia????

Xmen

Zaje fajna robota ważne że kasa się zgadza a robota jak każda. Jak ktoś jest leser to nigdzie nie znajdzie roboty.

Staszek

Może zacznijmy szanować dobrą firmę bo czas jest dość trudny dla wszystkich i nie wiadomo co dalej

Nowy876

Wie ktoś może ile tam zaraviaj

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak - Mechlin

• Jak się pracuje w Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak?

Jarosław Sawicki Zakład Handlowo-Usługowy Zinpak
  • Łabędzia 15