Opinie o Conexio Sp. z o.o. Sp. k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Conexio Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Conexio Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conexio Sp. z o.o. Sp. k. w Opole

Firmę Conexio znam od połowy października do połowy stycznia. Cóż mogę o niej powiedzieć począwszy od Pań pracujących w biurze w Opolu po cały sztab kierowniczy wspaniali ludzie szczególnie Pan K ? Wypłaty w terminie zaliczki bez żadnych problemów samochody służbowe czyste sprawne i zadbane. Skąd wy bierzecie takie opinie przyjdź sprawdź popracuj. Nie oceniają starych pracowników skoro przepracowali piętnaście czy dwadzieścia lat to nie firma. To ty jesteś do (usunięte przez administratora) Jeżeli oczekujesz komentarza 513 416 403 Marek. Ja wiem jedno będę robił wszystko by powrócić do firmy Conexio gdyż to ja popełniłem błąd.

Damian
@Marek

Kontaktuję się w sprawie pracy juz od długiego czasu za każdym razem słyszę o Pani w biurze że Pan Patryk oddzwoni a już kilka tygodni temu dostałem smsa oddzwonię i tak do teraz , jeśli się ludzi ma gdzieś i boli rozmowa telefoniczna to lepiej iść tam gdzie faktycznie traktują ludzi którzy chcą pracować poważnie

Gość Nowy wpis

dzień dobry. parę miesięcy temu była dostępna oferta dla specjalisty ds. administracji. Wymagane doświadczenie w pracy biurowej posiadam i ciekawa byłam oceny ewentualnych warunków. komentarze tutaj jednak zdaja się być dość dawne. Czy zatrudnia się ktoś teraz w biurze i by ocenił atmosferę i to czy warto czekać na kolejne ogłoszenie?

Damian Nowy wpis
@Marek

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Conexio Sp. z o.o. Sp. k.?

NowyPrac Nowy wpis

Witam, dnia 29.04.22 podpisałem umowę w biurze Conexio z firmą Zeitkraft, dostałem informacje, że wszystkie dane na firmę, hotel, czy osoby do kontaktu dostanę tego samego dnia na adres mailowy. Niestety, stało się zupełnie inaczej, do niedzieli, czyli do dnia wyjazdu nie skontaktował się ze mną nikt, poza zwykłym pracownikiem, z którym miałem wyjechać. Dzwoniłem na wszystkie możliwe telefony, które znalazłem w internecie, żeby dowiedzieć się, co z moim wyjazdem. Żaden nie odpowiadał. W konsekwencji postanowiłem zrezygnować z wyjazdu i nigdzie nie jechać, moim zdaniem totalną głupotą byłoby pojechanie do obcego kraju bez minimalnej wiedzy choćby o tym, gdzie jadę, lub do jakiego hotelu, czy jakiej pracy jadę. Nikomu absolutnie nie polecam, bo trzeba się szanować, a jeśli firma nas w tym przypadku mnie nie szanuje i ma we mnie wywalone, to nie ma sensu jechać wiele kilometrów, żeby potem wyszły kolejne mało komfortowe sytuacje. Mam nadzieję, że moja opinia, a właściwie opisanie sytuacji sprawi, że następni pracownicy nie będą mieli tak niekomfortowych sytuacji.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Conexio Sp. z o.o. Sp. k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Kolek

Tragedia totalna, wyjechalem na szybko falszywe informacje juz na rozmowie przez telefon po czym okazalo sie ze wg to agencja pracy, umowa podpisana w opolu a wysylaja po miesiacu na adres? Nie wiesz gdzie jedziesz hotel jak dla bydla a najlepsze sa gadaniny nrd starego pokolenia siedza w rajchu po 15 lat i mysla ze sa kims waznym nie maja pojecia o dIsiejszych czasach. Zachwalaja robote za 10 euro. Trzeba placic za dojazdy. Nie ma gwarancji kasy jak cos sie nie spodoba no i te km miedzy hotelem a budowa to jest taii skandal.. przez okres jaki tam pracowalen to 70km w 1 strone to bylo najmniej l. Trafialy sie ponad 150. W tylku maja ludzi aa ci co robia to siedza cicho bo staruchy przez emerytura sie znaja type co nauczyla ich brygada z nrd.

@Kolek

" Hotel jak dla bydła ". O rany, to co w nim takiego jest? W jakich warunkach mieszkacie? Nie ma toalety w pokoju czy o co chodzi?

Firmę Conexio znam od połowy października do połowy stycznia. Pracę straciłem przez własną głupotę czego bardzo żałuję. Co ty chłopie bierzesz, że takie bzdury wypisujesz. Łazienka w pokoju chyba, że u ciebie wrzuć na luz Marek nie anonim 513 416 403.

Zuzanna
@Marek

to jak tam pracowałeś to daj znać jak tam faktycznie jest, skoro mówisz, że jeden z użytkowników piszę tutaj głupoty.

Operator

Każdemu odradzam pracę przez tą agencję. We wrześniu 2021 rozmawiałem z 4 ludźmi cały czas podkreślałam że uprawnienia posiadam na żurawie samojezdne a wysłano mnie na żurawie wieżowe. Na miejscu każą pracować na takim inaczej wypad do domu. W temacie dojazdów tylko pierwszy przejazd jest darmowy, za każde kolejne wyjazdy i zjazdy trzeba dokładać do paliwa oraz potrącają 26€ za "amortyzację auta" (w tę i z powrotem to 52€), oczywiście za dojazdy hotel/budowa również trzeba płacić ze swoich na paliwo. Co do stawki, miałem mieć na start 16,50€/h brutto, przy wypłacie z ich wyliczeń wyszło mi ok 9€ netto. Żal, (usunięte przez administratora) i pół metra mułu..

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Conexio Sp. z o.o. Sp. k.?

Conexio

Firma Conexio nie świadczy usług rekrutacyjnych.

Conexio

Firma Conexio nie świadczy usług rekrutacyjnych.

stefek
@Conexio

hahahaahahahahahhahahah przecież u was podpisywałem umowe do bau kraft to jak nie swiadczycie usług rekrutacyjnych

Krzysztof

Jestem zadowolony pracuje od ponad roku jest umowa auto i mieszkania tez ok, brygade mam fajna jezdzimy we czterech, czego bym wiecej potrzebował. Nie ma co narzekać

Jan

witam, dlaczego przy podpisaniu umowy nikt nie informuje ze dojazdy 25 euro za paliwo i 25 za to ze się jedzie w aucie? Czy pracodawca zbiera na leasing?

Maestro
@Jan

Dokładnie firme ineresuje tylko ilość godzin . Ściągają teraz 250 euro za auto a jak coś zostanie to grosze odają. Jak spowodujesz wypadek z twojej winy płacisz 600 euro jak nie z twojej winy 250 euro. Jak sie sam zwolnisz bez dwu tygodniowego wypowiedzenia zapłacisz 200 euro. Ja niepolecam

Joanna

Mój chłopak po technikum budowlanym przyjął się do tej firmy zaraz po szkole, miał małe doświadczenie bo tylko w wakacje dorabiał na budowie z wujkiem. Spróbował i jest zadowolony. Nie wiem co się stało z wynagrodzeniem pana poniżej ale mój chłopak ma normalnie 15 wypłatę na koncie, a pracuje już ponad pół roku. My zdecydowanie polecamy.

Adam Szindler

Od 20 dni nie mam pensji od firmy niemieckiej z którymi współpracują, a nie wspomnę o wypadkowym ekwiwalecie. Porażka każdy nabrał wody w usta. A opolskie biuro ma to gdzieś, człowiek musi jechać do Niemiec po swoje pieniądze. NIE POLECAM.

Adam Szindler

Nie polecam tej firmy

Henryk

A godałcie kłamstwa! Pracuja tu już 8 lat i sobie chwalę. Wypłaty zawsze na czas. Jestem zadowolony.

Maria

Witam mój mąż pracuje w tej firmie już od kilku dobrych lat zjeżdża regularnie, wypłata jest tak jak ustalił z ludźmi z Niemiec wiadomo składa się na paliwo z chłopakami z brygady ale nie ma żadnych jak to niżej piszecie ukrytych kosztów więc nie rozumiem. Chwali sobie i pracę i firmę . Polecam zdecydowanie.

Szymon Nowak

Pracuję w firmie w Niemczech 7 lat, mam poczucie bezpieczeństwa,zawsze 12 wypłat w roku, pieniądze na czas co do dnia. Jak czasami obserwuje z jakim nastawieniem roszczeniowym ludzie przyjeżdżają do pracy nie umiejąc nic robić to mnie skręca. Jak się takich zwalnia wówczas jedynie potrafią płakać w internecie. Mało jest takich firm, które mają zespoły fachowców pracujących 20 czy 10 lat. Apeluję o rozsądek

Jakup
@Szymon Nowak

Czy tylko mnie się wydaje ze pisał to ktoś z biura? Te zwroty jednoznacznie świadczą o tym. Nic wam to nie da, opini nie można zmienić. Ludzie poczytajcie zanim zaczniecie tam pracować. Odradzam

Natalia
@Jakup

Okej, rozumiem, że nie polecasz pracy w CONEXIO. A możesz wyjaśnić, czemu? Bo taki ogólnikowy wpis niewiele mi mówi.

Maro
@Natalia

Proszę wyjaśnić sprawę samochodów, drogi do kraju, i z kraju. Dajecie auto A ludzie niedość ze płacą za paliwo muszą wam dodać paragon za tankowanie to jeszcze po 26€..... wszystko cacy. Nie polecam!!!!!!

Michau
@Maro

Kolego chcą od ciebie paragony bo wrzucają sobie w koszty paliwo za które ty zapłaciłeś. Zamiast zbierać paragony do odliczenia z podatku na koniec roku to odlicza go sobie firma. Za twoje 26€ płacą lizingi a ty sie cieszysz ze masz nowe auto. Dobrze pomyślane tylko nie dla nas.

Pan lusterko
@Michau

Nie wiem po co sa te zjazdy, 26 euro licza w jedna strone za przejazd, lacznie 52 euro za przejazd w te i z powrotem (z czego oni placa lizingi z tych pieniedzy) plus do tego trzeba doliczyc zrzute na paliwo, co z tego za masz nowe auto? Samo to jezdzenie co 2 tygodnie do polski na 2 dni jest (usunięte przez administratora)plus ten bank godzin zalosny, nie zaplaca ci wiecej jak 1 8 5 0 euro bo musisz nastukac pierw 146h godzin banku, BEZ SENSU, aha i wyplaty miedzy 15-20, to szkoda ze nie co 3 miesiace(usunięte przez administratora)

jacek

nie polecam bo nic sie nie zgadza z ustaleniami podczas przyjmowania. stawka nie wiadomo jaka (usunięte przez administratora)

werner zig

prosze uwazac, (usunięte przez administratora) szkoda nerwow, pieniedzy i zmarnowanego czasu. (usunięte przez administratora), najgorza agencja przez ktora jechalem, nic sie nie zgadzalo z obietnicami a one byly wielkie co to ja nie dostane. niestety zarobki wyszly jak dla mlodzika po szkole. dziekuje za takie smiesznie pieniadze. za wszystko potracenia, placisz za auto, zjazdy paliwo

Dka

Jak na ta chwile wyglada sytuacja z praca w niemczech? Beda jakies wyjazdy czy do momentu az sytuacja sie uspokoi?

@Dka

@Dka, mam wielką nadzieję, że ktoś zorientowany Ci odpowie, bo sama chcę się dowiedzieć. Wystarczy informacja, czy te ogłoszenia internetowe dla cieśli i murarzy są aktualne. Wie ktoś?

@Dka

Witam, ogłoszenia są aktualne. Nasi Klienci kontynuują realizację projektów budowalnych. Wyjazdy i powroty pracowników zatrudnionych w Niemczech przebiegają bez zakłóceń. Pozdrawiamy

Tomasz Jurkiewicz

dziekuję całemu zespolowie Conexio za pomoc i wsparcie, mozna na was liczyc nawet w tak trudnej sytuacji jak obecna

Stilu

Życzliwa obsługa, świetny park samochodowy, dostępność gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Conexio Sp. z o.o. Sp. k. - Opole

• Jak się pracuje w Conexio Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Conexio Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conexio Sp. z o.o. Sp. k.?

Conexio Sp. z o.o. Sp. k.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

Conexio Sp. z o.o. Sp. k.