Opinie o Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek w Warszawa

Super firma. Mam na koncie kilka lat spędzonych w Electrocontrolu. Atmosfera rewelacyjna, bezstresowa, do pracy idzie się z uśmiechem na twarzy. Szefowie darzą zaufaniem pracowników. W porównaniu z innymi firmami z branży energetycznej, z którymi miałam do czynienia, Electrocontrol wypada najlepiej. Można się rozwijać w zawodzie - popełnianie błędów nie jest postrzegane jako porażka, a jest szansą na wyciągnięcie wniosków i naukę. Polecam zwłaszcza ludziom po studiach, nie ma szansy, że ktoś kto jest nowy dostanie za zadanie składanie rysunków wielkoformatowych, etc. Przychodzi się do pracy i po krótkim wprowadzeniu dostaje się do rysowania projekty, a potem swoje tematy do poprowadzenia od A-Z - nauka poprzez praktykę. Bez problemu w razie gdy czegoś nie wiemy możemy uderzyć z pytaniem do współpracowników i szefów i zdobyć potrzebną wiedzę i pomoc. Do plusów można również zaliczyć elastyczne godziny pracy, tradycję urodzinowych poczęstunków, parking przy biurze, wyjazdy integracyjne, dni CounterStrike'a. Firma ma płaską strukturę, jest jakaś sprawa to idzie się do szefów i ją załatwia od ręki, zero śladów korporacyjności. Myślę, że trochę brakowało benefitów typu ubezpieczenie zdrowotne, multisport, ale to detale.

Jadzia
@Ania

Brzmi mega spoko :) Ania, możesz napisać jeszcze, na jakim stanowisku pracujesz? W firmie można się rozwijać poprzez np. szkolenia czy jakieś kursy, czy wiedzę nabywa się "jedynie" przez praktykę? Jak Twoja rekrutacja, trudno było się dostać do firmy? W jakich godzinach można pracować? Da się to robić w systemie hybrydowym, czy tylko z biura? No i jak oceniasz wynagrodzenie?

Asystent projektanta branży elektroenergetycznej z czasem ma w ogóle szans na to, żeby wspiąć się wyżej? Ostatnie ogłoszenie było 3 lata temu, niestety poczatkowo myślałem, ze to jakieś nowe. I co, po takim czasie nic się nie zwalnia?

Nowy Nowy wpis

Polecam firmę. Atmosfera super ostatni wyjazd integracyjny mega. Chce sie tam przychodzic fajny młody zespól. POLECAM!!!

Ania Nowy wpis

Jadzia Nowy wpis
@Ania

Barbara

@Ul, @Zielony, kiedy byliście zatrudnieni w tej firmie? Czy problem , ktory Was spotkał to jednostkowy przypadek? @Jaro, czy nadal jesteś pracownikiem Electrocontrol SC? Jakie jeszcze pozytywne aspekty pracy w tej firmie możesz wymienić? Jeżeli chcecie się podzielić z nami swoimi uwagami o tej firmie to serdecznie zachęcam do udziału w dyskusji.

niko
@Barbara

Pracuje tu 6 miesięcy, w porównaniu do innych firm jest super, tematy mają schodzić, nikt nie robi problemu że wyjdziesz wcześniej albo się spóźnisz. Kasa zawsze się zgadza. Fajnie się pracuje w firmie która się cały czas rozwija.

@niko

Hej @niko, przeglądam wpisy o Elektrokontrolu i nie widzę żadnych negatywnych. Czy naprawdę wszyscy jesteście zadowoleni z pracy w firmie? Jeżeli tak, czy orientujecie się może kiedy będą otwierać jakieś rekrutacje?

Czy po rozmowie w Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Karol

Pracuję tu ponad 2.5 roku na tle innych firma w tej branży atmosfera jest idealna. Co świadczy fakt, że ludzie przechodzą do nas z innych biur projektowych. Zarobki elastyczne, z roku na rok zarabiam coraz lepiej. Wyrozumiali pracodawcy, atmosfera bezstresowa. Godziny pracy elastyczne, nigdy nie ma problemu jeżeli trzeba załatwić prywatne sprawy w ciągu dnia. Zasada jest jedna jeżeli zlecenia systematycznie schodzą to wszyscu są zadowoleni. Bardzo sobie cenię niezależność w pracy. Jak na 10 lat pracy w zawodzie i kilku pracodawców za sobą to jak do tej pory najlepsze miejsce. Zdecydowanie polecam.

@Karol

Powiedz mi, czy jako kilkuletni pracownik Electrocontrol uważasz, że firma inwestuje w pracowników? Jeżeli w grę wchodzi awans, czy najpierw prowadzą rekrutację wewnętrzną? Będę również wdzięczna jeżeli napiszesz o rotacji w zespole - duża czy mała?

Pablo

Dla mnie super dużo luzu, dużo pracy, ludzie fajni. W porównaniu do poprzedniego kieratu, firma narzazie idealna.

@Pablo

A jak długo pracujesz już w Electrocontrol? Powiedz coś więcej. Piszesz, że atmosfera w firmie jest luźna, to zdecydowanie plus. A jak kierownictwo motywuje pracowników?

@Pablo

Witaj Pablo, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Electrocontrolu? Widzę dużo wpisów na temat atmosfery w biurze, co powiedziałbyś o wynagrodzeniach? Bardzo liczę na to, że wciąż korzystasz z Gowork:)

Grażyna

Czy Electrocontrol prowadzi listę przyszłych dostępnych programów szkoleniowych, która jest dostępna do wglądu dla pracowników? Zastanawiam się w jaki sposób motywują oni swój zespół i czy można liczyć na rozwój zawodowy. Pozdrawiam serdecznie.

Olo

Postanowiłem dodać opinie bo w stosunku do mojej ostatniej firmy to ta firma jest bajka. Zero stresu, luz jak robota idzie nikt nie wnika. Mógł by aby wrócić Counter Strike w piątki:)

@Olo

Super, właśnie to mnie najbardziej interesowało, czy praca faktycznie jest taka bezstresowa. To jeden z ważniejszych aspektów pracy, aby przychodzić do niej na spokojnie i nie martwić się o swoje nerwy. A jak z kontaktem z innymi pracownikami? Zgrany zespół?

Czyli mówicie ze praca jest tam bezstresowa ?

Skoro pracodawca ma tak dobre opinie to trudno żeby było inaczej, zresztą taki spokój na forum tylko potwierdza , że warto tu pracować.

Barbara

@Karol, planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą? Chętnie dowiem się też, jak wygląda kwestia na przykład dodatków pozapłacowych - czy funkcjonuje coś takiego w Electrocontrol? Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Electrocontrol? Zachęcam do wypowiadania się!

Barbara

@niko, a jaki rodzaj umowy oferuje Electrocontrol? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Electrocontrol? Zachęcam do dodawania swoich rzeczowych opinii!

Jaro

Pracowałem tam trzy lata. Nie było tam żadnej laski więc nie wiem kto to jest Ul. Ja polecam do 10 zawsze kasa była. To co dogadane zawsze dawali, łącznie z premiami co mieisąć. Kumple którzy tam pracują dalej sobie chwalą. Kasa ok, elastyczne godziny pracy. Dogadane było jak robota idzie możesz nie przychodzić do pracy. Ja polecam.

Zielony

Ja również nie dostałem pieniędzy

Ul

Nie polecam, pracowałam tam ponad miesiąc i odeszłam ponieważ firma nie płaci pensji. Trzeba się upominac o umowę bo sami nigdy nie pamiętają

Zostaw merytoryczną opinię o Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek - Warszawa

• Jak się pracuje w Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek?

Zobacz opinie na temat firmy Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek?

Electrocontrol s.c. Maciej Czaja Marek Maraszek
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Elektronowa 2 bud.C
    03-219 Warszawa