Opinie o PM Staffing Marina Witczak w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PM Staffing Marina Witczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PM Staffing Marina Witczak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Staffing Marina Witczak w Leszno

Ubijał ktoś może wieprze z Pracodawcą? Jest dodana nowa oferta na obój trzody w Holandii. Podkreślają, że to stała robota. proszę o opis tamtejszych warunków, na ile są humanitarne? 2000 euro na rękę to gwarancja? Wpada prócz tego coś jeszcze? opinii dawno tu nie było żadnych, jak więc współpracuje się z agencja?

Rafii Nowy wpis

Jeśli znasz się na robocie to możesz śmiało z nimi działać, ja osobiście polecam.

@Rafii

Cześć, co można rozumieć odnośnie tego znania się na robocie? Ja świni jeszcze nigdy nie zabiłem, tutaj mnie tego naucza czy musze już z doświadczeniem przyjechać? Jak to wygląda?

Czy w PM Staffing Marina Witczak pracuje się na open space?

Mistrzu

Najlepsza robota jaką miałem, Norwegia to był strzał w 10. Dzięki :)

jasiek
@Mistrzu

Hej co robisz aktualnie ? jakąś opinia na temat firmy?

Katarzyna

Dowiem się tu czegoś o możliwości kariery w tej agencji? Nie znalazłam ofert pracy dla rekruterów, a ciekawi mnie, czy są takie nabory? Wymagany jest język niemiecki w przypadku pracy na miejscu, w Lesznie?

Robert

Oni są best of the best! Nigdy jeszcze nie dostałem tylu konkretów dzwoniąc do firmy w poszukiwaniu pracy. :)

Emilia

Widzę, że firma PM Staffing oferuje pracę w różnych krajach europejskich. Czy możecie mi powiedzieć, jakie są to kraje? Czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników? Ktoś wie?

@Emilia

Tak, firma poszukuje aktualnie nowych pracownikow. Proszę przesłać CV na e-mail info@pmstaffing.pl

Grzegorz

Wiadomo jak na początku jest gdy się zaczyna pracę od nowa w całkiem nieznanym miejscu , ale tak rozmawiałem z Panem Piotrem i poruszane tematy odnośnie właśnie pracy i nie tylko , i tak jak powiedział to tak jest bez żadnych niespodzianek. Tak więc polecam jak najbardziej Pana Piotra . Pozdrawiam

Grzesiek

Polecam serdecznie! Na początku się bałem bo różnie bywa, ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wszystko jest tak jak miało być! Pozdrawiam pana Piotra :)

Barnaba

Podpowiedzcie jak prowadzą rekrutacje? Czy trudno dostać pracę w firmie?

@Barnaba

Pozytywnie zaskoczony! Zadzwoń i sam się przekonaj, u mnie było krótko i na temat :)

Grzegorz 1

Polecam jak narażie nie narzekam

Kamila&Karol

W naszym przypadku współpraca długa i udana. Nigdy nie było żadnych problemów z pensją czy kontaktem z agencją. Dobre zarobki i zakłady. Polecamy! Pozdrawiamy???? K&K

Slawek

Polecam tą firmę z czystym sumieniem!!! Wszystko załatwione jak się należy, zawsze odbierają telefony albo oddzwaniajo, teraz robie w Szwajcarii i dzięki za to robotę za załatwienie. Nie jestem biegły w pisaniu, ale za to w robocie tak ;)

Jakaś dziwna firma

@Piotr

Pod jakim kątem dziwna? Zachęcam do rozwinięcia wpisu. Wypowiadasz się tu jako były, bądź obecny pracownik firmy PM Staffing Marina Witczak, czy może też jako klient, który miał okazję jedynie skorzystać z ich usług? Sprecyzuj proszę swój wpis, abyśmy mogli lepiej go zrozumieć.

Leszek

Jestem zadowolony, mogę polecać! Pozdrowienia

@Leszek

Jakie stanowisko zajmowałeś w firmie Pm Staffing? Ciekawi mnie, jak oceniłbyś atmosferę, która panuje w tym zakładzie pracy? Nowo zatrudniony pracownik zostaje pozytywnie przyjęty przez pozostałych pracowników? Atmosfera jest koleżeńska, czy raczej sztywna i oficjalna? Zachęcam, abyś opisał, jak to oceniasz na podstawie swoich doświadczeń.

Krzysiek

Polecam serdecznie, wyciągnęli mnie z niezłego szamba, zaproponowali konkretną robotę, wszystko jest zgodnie z przedstawioną ofertą. Pozdrawiam

Duda

Gorszej ścięty roboty nigdy nie miałem (usunięte przez administratora) i tyle kłamcy i chcemy i dobra Marika sciemniaczka i tyle banda zlodzieji

Tomet

Cała prawda tak jak kolega piszę

Rafik
@Tomet

Ci co znają robotę to nigdy nie narzekają, nierobom wszędzie jest źle i nic nie pasuje....

Tomet

Nie polecam to co mówią to kłamstwo przyjdziesz rzeczywistość jest inna

Helena

Według informacji zawartych w internecie, PM Staffing poszukuje specjalistów głównie z branży mięsnej oraz pracowników ogólnych do pracy w zakładach w całej Europie. W ramach zatrudnienia dostępne są krótko, średnio i długoterminowe kontrakty tymczasowe i stałe. @Toma, @Cezary czy możecie nam powiedzieć coś więcej na temat współpracy? Jak ocenilibyście oferowane za granicą kwatery, ilu osobowe są pokoje? Jak wygląda proces rekrutacji? @Hugo, czy sprawy o których piszesz były zawarte w umowie? Czy przed rozpoczęciem pracy byłeś informowany o warunkach panujących na miejscu i zakresu swoich obowiązków?

Cezary
@Helena

Kwatery w domach, pokoje jednoosobowe wszystko wyposażone kuchnia i łazienka, wszystkie warunki miałem przedstawione przed wyjazdem i jestem zadowolony. Tylko ze PM staffing nie jest moim pracodawcą, oni pomogli w załatwieniu pracy. A mogę wiedzieć dlaczego Pani się tym interesuje?

Toma

Bez owijania w bawełnę, krutko i na temat wytłumaczone miałem, jestem zadowolony! Podziękowania

Zostaw merytoryczną opinię o PM Staffing Marina Witczak - Leszno

• Jak się pracuje w PM Staffing Marina Witczak?

Zobacz opinie na temat firmy PM Staffing Marina Witczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PM Staffing Marina Witczak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PM Staffing Marina Witczak?

Kandydaci do pracy w PM Staffing Marina Witczak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PM Staffing Marina Witczak
3.2/5 Na podstawie 21 ocen.

PM Staffing Marina Witczak