Opinie o PM Staffing Marina Witczak w Leszno

PM Staffing Marina Witczak
3 20 21 5 1
Grzesiek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Polecam serdecznie! Na początku się bałem bo różnie bywa, ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wszystko jest tak jak miało być! Pozdrawiam pana Piotra :)

Katarzyna Nowy wpis
@Grzesiek

To ciekawe, czy mógłbyś napisać więcej na ten temat? Jaką pracę podjąłeś i czy byłeś zadowolony ze stawek? Jak wyglądała u Ciebie kwestia zakwaterowania i transportu? Znalazłam w sieci ogłoszenie o pracy PM Staffing, co prawda pewnie już nieaktualne, ale chętnie się przekonam, czy potwierdzisz zawarte tu szczegóły oferty: https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/rzeznik/102396/

Grzegorz Nowy wpis

Wiadomo jak na początku jest gdy się zaczyna pracę od nowa w całkiem nieznanym miejscu , ale tak rozmawiałem z Panem Piotrem i poruszane tematy odnośnie właśnie pracy i nie tylko , i tak jak powiedział to tak jest bez żadnych niespodzianek. Tak więc polecam jak najbardziej Pana Piotra . Pozdrawiam

Barnaba

Podpowiedzcie jak prowadzą rekrutacje? Czy trudno dostać pracę w firmie?

Andrzej Nowy wpis
@Barnaba

Pozytywnie zaskoczony! Zadzwoń i sam się przekonaj, u mnie było krótko i na temat :)

Grzegorz 1

Polecam jak narażie nie narzekam

Tak3Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kamila&Karol

W naszym przypadku współpraca długa i udana. Nigdy nie było żadnych problemów z pensją czy kontaktem z agencją. Dobre zarobki i zakłady. Polecamy! Pozdrawiamy???? K&K

Slawek
Nazwa działu: Produkcja

Polecam tą firmę z czystym sumieniem!!! Wszystko załatwione jak się należy, zawsze odbierają telefony albo oddzwaniajo, teraz robie w Szwajcarii i dzięki za to robotę za załatwienie. Nie jestem biegły w pisaniu, ale za to w robocie tak ;)

Tak4Nie
Piotr

Jakaś dziwna firma

Paweł
@Piotr

Pod jakim kątem dziwna? Zachęcam do rozwinięcia wpisu. Wypowiadasz się tu jako były, bądź obecny pracownik firmy PM Staffing Marina Witczak, czy może też jako klient, który miał okazję jedynie skorzystać z ich usług? Sprecyzuj proszę swój wpis, abyśmy mogli lepiej go zrozumieć.

Leszek

Jestem zadowolony, mogę polecać! Pozdrowienia

Tak9Nie

Paweł
@Leszek

Jakie stanowisko zajmowałeś w firmie Pm Staffing? Ciekawi mnie, jak oceniłbyś atmosferę, która panuje w tym zakładzie pracy? Nowo zatrudniony pracownik zostaje pozytywnie przyjęty przez pozostałych pracowników? Atmosfera jest koleżeńska, czy raczej sztywna i oficjalna? Zachęcam, abyś opisał, jak to oceniasz na podstawie swoich doświadczeń.

Krzysiek

Polecam serdecznie, wyciągnęli mnie z niezłego szamba, zaproponowali konkretną robotę, wszystko jest zgodnie z przedstawioną ofertą. Pozdrawiam

Tak7Nie
Duda

Gorszej ścięty roboty nigdy nie miałem (usunięte przez administratora) i tyle kłamcy i chcemy i dobra Marika sciemniaczka i tyle banda zlodzieji

Helena

@Cezary, jestem moderatorem forum i moim zadaniem jest rozmowa z użytkownikami Gowork.pl i zachęcanie do wypowiedzi na temat pracodawców, tak, żeby osoby poszukujące tutaj opinii mogły ja łatwo znaleźć. @Tomet, dlaczego masz odmienne zdanie? Co sprawiło, że jesteś aż tak zawiedziony współpracą z Pm Staffing? Zachęcam do udzielania się w dyskusji na temat tego pracodawcy. Proszę pamiętać o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Tak10Nie

Tomet

Cała prawda tak jak kolega piszę

Tak4Nie

Rafik
@Tomet

Ci co znają robotę to nigdy nie narzekają, nierobom wszędzie jest źle i nic nie pasuje....

Tak5Nie
Tomet

Nie polecam to co mówią to kłamstwo przyjdziesz rzeczywistość jest inna

Tak10Nie

Helena

Według informacji zawartych w internecie, PM Staffing poszukuje specjalistów głównie z branży mięsnej oraz pracowników ogólnych do pracy w zakładach w całej Europie. W ramach zatrudnienia dostępne są krótko, średnio i długoterminowe kontrakty tymczasowe i stałe. @Toma, @Cezary czy możecie nam powiedzieć coś więcej na temat współpracy? Jak ocenilibyście oferowane za granicą kwatery, ilu osobowe są pokoje? Jak wygląda proces rekrutacji? @Hugo, czy sprawy o których piszesz były zawarte w umowie? Czy przed rozpoczęciem pracy byłeś informowany o warunkach panujących na miejscu i zakresu swoich obowiązków?

Cezary
@Helena

Kwatery w domach, pokoje jednoosobowe wszystko wyposażone kuchnia i łazienka, wszystkie warunki miałem przedstawione przed wyjazdem i jestem zadowolony. Tylko ze PM staffing nie jest moim pracodawcą, oni pomogli w załatwieniu pracy. A mogę wiedzieć dlaczego Pani się tym interesuje?

Tak3Nie

Toma

Bez owijania w bawełnę, krutko i na temat wytłumaczone miałem, jestem zadowolony! Podziękowania

Tak17Nie

Zostaw opinię o PM Staffing Marina Witczak - Leszno