UNIKOM S.C

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o UNIKOM S.C

Rafik

Dziś jest mój ostatni dzień w pracy. Opinia nie będzie do końca obiektywna, ale może zawierać ważne informacje dla nowych, potencjalnych pracowników. Spędziłem w tej firmie prawie 10 lat, byłem świadkiem jej wzlotów, rozwoju, trudności oraz potknięć. Była to na chwilę obecną moja najlepsza współpraca, dająca wiele rozwoju zawodowego jak i osobistego. Polecam tą pracę każdej osobie która nie boi się nowych wyzwań, kontaktu z ludźmi oraz nieszablonowych działań. Sama paca jest przyjemna, ciekawa, czasem wręcz zaskakująca i dynamiczna ze względu na branże oraz rozwój firmy, innymi słowy, człowiek się nie nudzi. Co do pracodawców, owszem, są wymagający, ale zawsze wynagradzają należycie pracowników za ich zaangażowanie oraz poświęcony czas firmie. Mimo coraz większych struktur, starają się zachować kontakt z każdym zatrudnionym. Potrafią pochylić się nad każdym tematem, nawet prywatnym pracownika (jeśli na to pozwoli) i razem z nim znaleźć sensowne rozwiązanie lub dostosować czasowo jego pracę do sytuacji (np. studia, nauka, choroba, sytuacja losowa). Ze względów prywatnych odchodzę z firmy, ale polecę ją każdemu kto szuka rozwoju, bo tu go może znaleźć, ja znalazłem, ale i wielu innych pracowników. Praca ta przynosi wiele radości, jeśli tylko się zaangażujemy, finansowo również satysfakcjonuje. Moim zdaniem właśnie teraz zaczyna się bardzo dobry czas dla tej firmy, przeszłą wiele ciężkich zmian, dzięki którym na pewno jest jednym z liderów w branży.

Urszula
@Rafik

Dzięki za polecenie się opiniami. 10 lat to sporo. W sumie jak tyle wytrzymałeś, no to to już samo w sobie znaczy, że było spoko. A tak nie dookreśliłeś. Co w tej pracy, Twoim zdaniem było takie przyjemne w tej firmie i w jakim obszarze najbardziej się rozwinąłeś?

Pracownik z dużym stażem Nowy wpis
@Rafik

Jaki rozwój przez 10 lat stałeś za ladą sprzedawałeś miałeś może 3-3 szkolenia byłeś dywany na każdym kroku przez biuro jako tania siła robocza i pracownik który wszystko zrobi.

Grażyna Nowy wpis
@Pracownik z dużym stażem

Nawet podwyżek przez ten czas żadnych nie dawali?

Izabella

Kryzys wirusa obnażył słabość firmy Unikom czy też Smart Connect bo to to samo, tylko pod inną nazwą. Pracownicy przez 2 miesiące nie otrzymali wynagrodzenia...

Izabella

Gadaj zdrów. A bzdety o szacunku powiedz w twarz ludziom, co 2 miesiace nie mieli co do garnka włożyć

Rafal
@Izabella

Klamstwo. Dostalismy wynagrodzenia podczas kazdego lockdownu. Polecam tego pracodawce

@Rafal

Bardzo się cieszę, że napisałeś jak faktycznie wygląda sytuacja w firmie i jak było podczas lockdownu. Nie wiem więc skąd się wzięła taka opinia autora postu. Czy napiszesz mi jakie są warunki zatrudnienia w UNIKOM?

pan Rafał kłamie Nowy wpis
@Rafal

Niech Pan podeśle wyciąg z konta że dostał Pan wynagrodzenie w czasie lockdownu ;) Ta firma to śmiech na sali! wracam tu od prawie roku poczytać komentarze ale nawet próby pisania pozytywów przez obecnych pracownikow (lub kierowników) są od razu minusowane.

Łucja Nowy wpis
@pan Rafał kłamie

A tak właściwie to z jakiego powodu tu tak zaglądasz? Masz nadzieję, że się jednak polepszy z czasem?

Jaka jest stawka początkowa w UNIKOM S.C? 5 maja na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko doradca klienta.

Aga
Klient

Byłam dziś w Salonie, obsługiwał mnie Pan Paweł, pełen profesjonalizm, uszanował to iż nie kupujemy czy tez nie szukamy drogich produktów, polecił fajne produkty w rozsądnej cenie, miło nas obsługując. Polecam to miejsce.

Urszula
@Aga

Super, że wszystko było na profesjonalnym poziomie. A co z ciekawości zakupiliście? Możesz coś polecić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie UNIKOM S.C? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jak wygląda sprawa grafiku w UNIKOM S.C. Czy pracodawca idzie na rękę?

Boss
@Pytanie

Grafik ustalany jest na tydzień przed rozpoczęciem każdego miesiąca z udziałem pracowników. Jeśli potrzebny jest konkretny dzień wolny, można dojść do porozumienia.

Łucja
@Boss

A z ilu dniowym wyprzedzeniem powinno się maksymalnie coś takiego zgłaszać?

Szef

Zastanawiające są opornie pisane przez konkurencje. Rzeczywistość pokazuje, ze firma nawet po covidzie nadal zatrudnia niemal cały kilkudziesięciu osobowy zespół. Współpraca nastawiona jest zawsze na wieloletnią i szacunek do drugiego człowieka, jego czasu i zaangażowania. Mam małą wskazówkę dla konkurencji przy kolejnych wpisach. Męskie imiona lepiej będą oddawały tworzony stan faktyczny ponieważ w sklepach unikom/smart Connect pracują mężczyźni! Niestety internet przyjmuje wszystko i zostaje się z tym pogodzić. Jednak widać, ze negatywne opornie nie mają szans być napisane przez osobę pracującą w Unikom

aha
@Szef

Rozumiem że kobiety nigdy nie pracowały albo do teraz nie pracują? oraz osoby nie zostały potraktowane tak jak z opisanej wyżej sytuacji?

@Szef

To dosyć zabawne bo szacunku tu nie ma co się spodziewać. Liczy się tylko kasa i znajomosci

Czym w UNIKOM S.C zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

grzegorz

żadnych xD

Paulina
@grzegorz

A na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Kandydatka
Kandydat

Czy Unikom S.C płaci za szkolenia ? Jaki jest czas takiego szkolenia? Jestem osobą bez doświadczenia. Dziękuje za odpowiedź

grzegorz
@Kandydatka

tak, 10 zł za godzine

OnA

Przygodę z firmą Unikom wspominam bardzo dobrze. Praca nie jest mocno wymagająca, grafik do ustalenia pod siebie, kaska dobra a jak się bardzo chce to nawet bardzo dobra. Atmosfera między pracownikami to ogromny plus a z kierownictwem można się zawsze dogadać wystarczy zadzwonić /powiedzieć co potrzeba. Jeśli ktoś chce normalnie pracować to super a jeśli ktoś chce tylko wymagać to polecam bezrobocie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w UNIKOM S.C?

W.R
@Pytanie

System pracy jest do przyjęcia lecz nie myśl że w Unikomie pozwolą Ci tak pracować, masz przychodzić do pracy wtedy kiedy tego tylko chcą i będą tego wymagać, a jeśli będziesz miał wobec tego obiekcje to pożegnasz się z praca w tej firmie.

PIŁAT

Nie chcę osondzać tych ludzi ale musze się zgodzić w pełni z tom osobom wyżej firma widziała lepsze czasy kierowników

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w UNIKOM S.C?

krzys

zadne :)

Wiśnia

Pracuje tu około pół roku i z łatwością mogę się wypowiedzieć co na ten moment myślę, praca bardzo przyjemna, zarobki bardzo dobre (jeśli CI się chce i starasz się sprzedawać) więc z łatwością można nie mało dostać, atmosfera bardzo spokojna i miła (praca bez presji) wystarczy robić swoje. Wszystkie aspekty pracy są z łatwością do omówienia z Szefami bądź kierownikami przez co nie ma niedomówień.

gal_anonim

Bardzo dobra atmosfera jak i kontakt z szefami i kierownictwem. Wyplata zawsze na czas. Co do wynagrodzenia to mozna zarobic naprawde dobre pieniadze :) Co najwazniejsze umowa o prace :)

Były pracownik opiniuje

Polecam tego pracodawce, luźna atmosfera, możliwość zarobienia dobrych pieniędzy przy minimalnym wysiłku. Każdy był kiedyś bez doświadczenia, uczy się. Ten pracodawca i sztab niesamowitych ludzi pozwala na nabranie doświadczenia i umiejętności techniki sprzedaży bezpośredniej. W Firmie każdy pomaga każdemu, nie ma żadnych dymów między zmiennikami. Ja wspominam dobrze tą firmę.

Makumba
@Były pracownik opiniuje

Sławku skończ juz pisac te brednie o firmie Unikom

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Michał
@Pytanie

Z tego co wiem, czasami wgl żadnej nie dostają

Czy firma Unikom lub SmartConnect w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szef

Tak w 100%

M.r

Szkolenie masz na punkcie i płaca ci 10 zł za godzinę

@M.r

Dobrze, że ze strony tego pracodawcy można liczyć na jakieś szkolenie. No ale ta stawka godzinowa - jest ona przecież trochę zbyt niska. No dobrze, ale zastanawiam się jeszcze, jak to jest z innymi aspektami pracy w Unikom. Co z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Macie go?

pati

Witam kupiła od tej firmy która znajduje się na pasażu w Bi1 Czeladź we Wrześniu mężowi telefon dałam trochę kasy , pan mi powiedział że telefon jest super i bateria wytrzymuje sporo że się nie będzie zawieszał mam na ten telefon 2 lata gwarancji. .Po czym mąż używał telefonu tylko miesiąc czasu ponieważ ,telefon miał być taki super bateria mała wytrzymać koło 5 dni a wytrzymywała góra jeden dzień i miał się nie zawieszać a zawieszał się jak cholera jak ktoś dzwonił nie szło odebrać bo się zawieszał w ciągu jednego dnia zawiesił się chyba 5 razy , po czym pojechałam oddać go do naprawy pan trzymał go tydzień i powiedziała że telefon trzyma tydzień czasu a (usunięte przez administratora) prawda i że się nie zawiesza i powiedziałam mu że mam 30 kilometrów jak by telefon był dobrzy to bym z nim nie przyjeżdżała ale on swoje .nie polecam z tej firmy telefonów ponieważ mówią że telefony są super po czym jak przyjdzie co do czego jak chcesz oddać do naprawy to mówią że jest telefon dobry NIE POLECAM a i chamsko się odnoszą !!!!!!!!!!!!

Anonymous

Witam. Zaznaczam ze moja opinia jest w pełni obiektywna. Swoja przygodę z firma Unikom S.C. Zacząłem ponad rok temu. Jak dotąd była to moja najlepsza praca, niestety z przyczyn osobistych musiałem się z nią pożegnać. Co do zarobków - są naprawdę wysokie ( oczywiście jezeli kogoś satysfakcjonuje „piątka” z przodu, dla mnie to świetna kasa ) ktoś kto zna techniki sprzedaży może bez problemu osiągnąć taki dochód ( zaznaczam NETTO) w mojej ocenie nie jest to trudne do zrobienia, mimo tego ze pracowałem na puncie z najwyższymi progami w firmie nigdy nie mialem mniej niż 100% planu. Relacje pomiędzy pracownik - kierownik, pracownik - szef uważam za naprawdę dobre. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość z ich strony, kasa zawsze na czas, fachowa pomoc w rozwiązywaniu problemów. Nie dało sie również odczuć jakiegokolwiek dystansu se strony przełożonych co naprawdę pozytywnie przełożyło się na relacje i współprace. Jedyny minus to zawiść niektórych pracownikow którzy zaglądają do cudzego portfela zamiast zająć sie własnymi sprawami. Reasumując, jeżeli masz aspiracje i cheć osiągnięcia sukcesu można bardzo szybko zrobic karierę w tej firmie ($$) czego jestem żywym przykładem. Zawsze będę miło wspominał ta firmę.

Tomasz S
@Anonymous

Twoja opinia nie jest obiektywna i nie mąć w głowach ludziom, którzy szukają pracy. Może i zarobiłeś dobrze, ale głównie na oszustwach typu sprzedaż słuchawek wartych 100 zl za 400 zl klientowi czy futerału góra 30 zł za 100 zł.

Anonymous
@Tomasz S

Panie Mateuszu R który podszywa się pod nieistniejąca osoba, ktoś tu ma ból (usunięte przez administratora) ze względu na niespełnione ambicje i nieradzenie sobie w pracy , uważam ze powyższy komentarz jest zbyteczny :) . Jak to mi kiedyś ktos powiedział „ lepiej komuś odjąć, niż sobie dodać” idealnie pasuje do Ciebie

@Anonymous

A możesz tę wypłatę bardziej rozbić? Jaka jest podstawa wynagrodzenia a jak naliczana prowizja? Z góry dzięki za info.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Unikom lub SmartConnect?

Zenek
@Pytanie

Wszystko do łapki, kiedyś tak przynajmniej było, jak teraz to niewiem. Pracowałem tam dwa lata temu przez około trzy lata i było dobrze. Potwierdzam ze kładzie się duży nacisk na pozytywna atmosferę. Ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o UNIKOM S.C - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w UNIKOM S.C?

Zobacz opinie na temat firmy UNIKOM S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIKOM S.C?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie UNIKOM S.C?

Liczba opinii klientów firmy UNIKOM S.C, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIKOM S.C