Opinie o Makpol Recykling Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Makpol Recykling Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Makpol Recykling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makpol Recykling Sp. z o.o. w Lubliniec

Anonimowa

Najgorszy zakład jaki może być o wypłaty trzeba się prosić szefa nie interesują że pracownicy mają rodziny rachunki byle on się nahapal ile wlezie termin wypłaty to jak wróżenie z fusow może.jutro może za tydzień a może zrozumcie że zakład musi najpierw zapłacić rachunek za prąd żenada nie mówiąc o kulturze szefa który wyzywa pracowników lecą same przekleństwa nigdy nigdy odradzam każdemu to zakład dla ludzi mi mocnych nerwach

@Anonimowa

Nie ma gorszego zakladu,szef nie mozna nawet go tak nazwac, maly kurdupel,ktory na niczym sie nie zna,nie polecam Nikomu

Alicja Nowy wpis

Ciekawe w których miesiącach przyznają tu podwyżki, ktoś już w lutym o nich pisał ale temat nie został rozwinięty. Co do tych stawek oferowanym kierowcom to czy uważacie je za adekwatne? Praca zdaje się być ciężka czy jednak niekoniecznie?

Jest w necie oferta dla kierowcy. po wcześniejszych komentarzach widzę, że wrzucili ofertę z ta sama stawka co w listopadzie. Czy w firmie jeszcze nie było żadnych podwyżek?

Zmartwiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Brak słów... jak można zabierać urlopy gdy jest postój?to jest nielegalne działanie bo to nie jest wina pracowników dlatego powinno być postojowe a nie zabieranie urlopu pracownikom ???? gdy naprawdę urlop będzie potrzebny to go nie będzie ????...

Dali ogłoszenie, że zatrudnią kierowcę C+E. Stawkę nawet podali od razu, tylko mam pytanie. Bo to 8147 co tam wspomnieli to podstawa czy podoliczali sobie do tego już jakieś dodatki, które niekoniecznie są zagwarantowane? Będę wdzięczny, jakby ktoś mi to powiedział, bo zmienia postać rzeczy.

AA

Stawka to stała pensja Tylko o tej pensji na czas zapomnij Logistyk nie ma zielonego pojęcia o transporcie Urlopem oni dysponują nie Ty Zapomnij o wolnych świętach do których zmuszają oczywiście za darmo bo dodatku zero A coś się odezwij to zaraz do zwolnienia Szkoda czasu i nerwów na tych patałachów

@AA

A co, jakoś mocno się spóźniają? No i nie rozumiem, co to jest konkretnie "stała pensja". Nadal nie wiem, o jakiej stawce mowa, a mnie tez to mega interesowało. Minimalna czy więcej płacą?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Makpol Recykling Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko ZATRUDNIĘ SPAWACZA MECHANIKA.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

Większość opinii odnosi się do innych działów a nie bezpośrednio do pracy za kółkiem? Pytam, bo właśnie wczoraj wystawili ofertę na C+E, widzę teraz po komentarzach ze jeszcze na początku listopada chyba tez była dostępna skoro ktoś już o niej pisał. Podana stawka jest w sumie identyczna. Czy to oznacza, że od nowego roku tez będzie właśnie ten poziom utrzymany? Ilu osób potrzeba? To rotacja?

Anonimowa

Alek
@Anonimowa

Masz racje,chyba nie ma juz od kogo pozyczac kasy,koedys byli pracownicy co porzyczali kase na wyplaty dla ludzi,i to na faktach.caly czas jest tak samo,bez kasy,od 1 do 1,lepiej szukac czegos innego

Szymek
@Alek

Co w takim razie sprawia, że właściciel firmy znajduje chętnych do pracy? Jakie kwoty tu funkcjonują, jeśli mowa o pensjach?

Byłem- odradzam.

Pracy się nie boję, a tam trzeba zapieprzać równo. Praca od poniedziałku do soboty, 3 zmiany. Żaden problem. Ale. Przerwa ? ... no owszem, należy ci się, ale serio musisz na nią iść ? Takie podejście. Albo pójdziesz albo nie, a jak już ci pozwolą ( sam od siebie zapomnij że na przerwę pójdziesz ) to po 5 minutach telefon gdzie jesteś. No i nie pytaj się o kasę. Rób rób rób. Wszystko przychodzi z opóźnieniem i to nie kilkudniowym, oj nie nie nie. Zapomnij o wypłatach w terminie. I jeszcze raz - nie pytaj się o kasę bo się dowiesz jak się nazywasz i kim jesteś. Masz robić ,a nie o kasę się pytać, którą miało się dostać w danym terminie. Będzie! Kiedy ? Jak będzie to będzie, a teraz idź robić. Szczury, muchy, smród - w sumie można się przyzwyczaić. Ale nie po to sumiennie wykonuje się swoją pracę przez cały miesiąc, żeby potem czekać w nieskończoność na wypłatę ( która na koniec i tak jest niższa od kwoty którą podano ) .

Celina
@Byłem- odradzam.

Może ktoś jeszcze napisać, jakie są godziny tych trzech zmian? Wiecie też, jaka jest rotacja zmian? I jak się pracuje w soboty to jest za to jakiś dodatek finansowy, czy normalna stawka?

Czarny
@Celina

Zmiany są trzy 6-14, 14-22, 22-6

Kawa667

Praca kierowcy w tej firmie jest eksperymentem dużej skali trudności w organizacji pracy. Od września 2022 jest realizowany program utworzenia logistyki transportu z średnim skutkiem moim zdaniem.

Czy jest możliwość pracy w Makpol Recykling Sp. z o.o. na część etatu?

Witam na wypłaty w terminie nie ma pieniędzy, a dla zawodnika Pana Paweł J. który walczył na fame mma 17 znalazły się pieniądze. zamieszczę cytat z oświadczenia Prezesa FEN pana Pawła J. "Dziękuję moim trenerom, fizjo i sponsorom Brandfreed, Makpol Recykling, FCT 24, Pyszna Fabryka, Pittbull West Coast i Agis Managment"

Małgorzata
@Paweł

Jak to nie ma na wypłaty w terminie? Duże są opóźnienia? Trafiłam tutaj bo mąż znalazł ofertę pracy na mechanika spawacza. Pracuje ktoś na tym stanowisku? W ogłoszeniu piszą że to praca weekendowa a zaraz później, że 3 zmiany. Możecie dać znać jak to w końcu jest?

Pracownik obecny
@Paweł

Masz racje,i to nje pierwszy raz,pokazywanie się publiczne to domena tej firmy.ludzie bez wypłaty a szef na wakacjach,

Jak często w Makpol Recykling Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 stycznia na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Beata

Jedynym szkoleniem, jaki miałam to nauka przez szefów darcia ryja na pracowników i jak poniżyć pracownika, aby ten cały czas czuł się (usunięte przez administratora) Ogólnie to szczury, w zimę zamarznięte toalety w tych kanciapach, nie ma gdzie się ogrzać, wypłata w grudniu za lipiec płacone dopiero po wielu upomnieniach. PIP lubi ta firmę.

Małgorzata
@Beata

To aż tak duże są opóźnienia wypłat? Wszyscy pracownicy tak mają czy może tylko część? Jak już wypłacili to całość zaległości czy na raty?

Hanna

Starają się? To jak często jest wypłata w terminie? O jakich wyzwiskach mówisz? To nadgodziny też pracujecie, albo jesteście na telefon?

Makpol Recykling Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Niko

Zrezygnuj,wypłata z dużym opóźnieniem , szef tak jak pisali poniżej, dramat nie firma

Kamila

Opowieści osób zatrudnionych tam brzmią jak z horroru. Weszłam poczytać opinie o firmie i w życiu nie spodziewałabym się takich historii o szczurach, smrodzie, muchach, pieniądzach wypłacanych na raty.. Czy wreszcie zostały podjęte jakieś kroki, żeby iść w kierunku normalności?

Taxi
@Kamila

Człowieku najgorsza firma, niewypłacalna , szef świr jakich mało ,nie pakuj się w to (usunięte przez administratora)

Honorata
@Taxi

Są obsuwy w wypłatach czy generalnie nie płaci? Dlaczego świr?

Lukas
@Kamila

Pracuje tam jeszcze, ale mam nadzieje ze już za chwile nie,jest dramat,syf,darcie ryja,pseudo szef ,osioł,najgorsza firma jaka znam

Firma Makpol Recyklinng to firma nie dla ludzi. Jak wyzej napisane plaga szczurow much walajace sie wszedzie odpady komunalne. Pracodawca ma w (usunięte przez administratora) ludzi ( wazne sa tylko jego inwestycje) nie bierzepod uwage faktu ze ludzie maja oplaty i takie same żołądki jak on a nikt za darmo dzis nieda... O wszystko trzeba sie prosic. Gdzie sie nie zajdzie czlowiek sie wstydzi bo to zus nie zaplacony katar Nfz pokazuje ze sie jest nie ubezpieczony EKUZ tez wyrabiaja na okes 2-3 misiecy juz nie mowie o zaleglosciach w ubezpieczeniu grupowym w firmie Warta choc co miesiac zostaje odciągane 51zl na ta wplate a ona oczywiscie placona jest z zaleglosciami... (usunięte przez administratora) ktore istnieje na tym zakładzie odbiera ostatnia namiastkę ludzkiej godnosci... To jest koszmar nie firma

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Makpol Recykling Sp. z o.o.?

Abc

A jakie narzędzia są potrzebne do sortowania odpadów ? ☺

Nikomu nie polecę tego zakładu. Plaga szczurów, latem chmara much a to wszystko z zwożonych odpadów komunalnych. Zimą pracownicy nie dostają ciepłych posiłków, o jakich kolwiek ubraniach które powinni zapewnić można zapomnieć. Smród, (usunięte przez administratora) w powietrzu wiecznie latają szkodliwe pyły. Żeby o cokolwiek się doprosić trzeba chodzić tygodniami żeby cokolwiek pracownikowi dali, mowa tu nie tylko o rzeczach potrzebnych do pracy ale także o kwesti papierkowej... Wypłaty to tzw. śmieciówka, do ręki i w dodatku w ratach, czasem po 500zł czasem po 1000zł zależy jak im się podoba, nie raz była sytuacja że na pieniądze trzeba było czekać nawet aż miesiąc czasu! To jest skandal. Panstwowa inspekcja pracy nic z tym nie robi. Wiadomo znajomości i pieniądze. Odradzam!

Potwierdzam wypłaty sa ciagle spóznione ludzi mają gdzìeś nie interesuja za co mają żyć ludzie warunki skandaliczne

Witam to chyba najgorszy zakład na Lublińcu ponieważ: Praca w temperatuże około 5 stopni na plusie W czasie zimy zdarzały sie sytuacje ze nie bylo wody przez kilka dni bo zamarzła wiec można się domyślić jak wyglądały ubikacje Praca w ciągłym smrodzie Przez odpady komunalne zalęgają się szczury. A najgorsze jest to ze wynagrodzenie wypłacane powinno być kazdego 10 a jest najcześciej 20 i to pierwsza rata czasem bywało tak ze ostatnia rata była wypłacana po 10 kolejnego miesiąca Nie polecam traktują pracowników jak śmieci którzy nie maja wydatków i powinni pracować za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o Makpol Recykling Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Makpol Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Makpol Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makpol Recykling Sp. z o.o.?

Makpol Recykling Sp. z o.o.
  • Oleska 20
    42-700 Lubliniec
  • NIP: 5751856282 KRS: 0000331975

Makpol Recykling Sp. z o.o.