Opinie o Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. w Poznań

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.?

Xdxsxd Nowy wpis

Czy firma daje służbowe auto pracownikom? Czy można je wykorzystywać prywatnje? Zastanawiam się nad aplikowaniem ale podobo auto do przewozu muszę mieć sam, a widziałem jakieś pod firmą

Paulina Nowy wpis

No i co ostatecznie z tą drukarnią? Pisali o jakimś upadku, opinii nikt nie pisze a ja jakoś widzę na stronie, że szukają na dwa stanowiska. Wyjaśni mi ktoś dlaczego zatrudniają u siebie przez agencję zamiast bezpośrednio? Jest później szansa, żeby już u nich normalnie być?

Adrej Nowy wpis
@Paulina

Ja pracowałem przez agencje na 3 miesiące od stycznia do marca 2023. duże zlecenia mieli do robotu. warunki super, wypłata na czas tak jak umowa. Super warunki pracuj- mogłem nawet używać pralka i suszarka do używania. Dobra firma. mam nadzieje jeszcze tam pracować.

Anty-Spaw

No i drukarnia Berg upadła. Wszyscy dostali wypowiedzenia. Powiem krótko - Spawara - cały Poznań się z ciebie śmieje!!!!

Aa
@Anty-Spaw

A co z drugim wspólnikiem?

Paulina
@Aa

A co myślisz, że mogłoby być? To co oni już bankowo się z tego nie podniosą?

Aa
@Paulina

Skoro to spółka to dlaczego nikt o nim nie wspomina?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak jest z pakietem medycznym w Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Łysy

Najlepsze są te pytania generowane przez boty... W drukarni Berg nie ma czegoś takiego jak pakiet medyczny. Jak już ktoś tu kiedyś napisał - jest papier toaletowy, ale i to nie zawsze.

Co wchodzi w socjal Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.?

Klient

Papier toaletowy ale nie zawsze.

Były
@Klient

Jak siora do lidla zdażyła po cieżkim dniu !

Czy drukarnia jest otwarta 7 dni w tygodniu?

Najlepiej potraktowali jednego ze swoich przyjaciół ,który był ich kierownikiem .Juras dobrze się czujesz z tym co mu zrobiłeś ?.Wyrzutów sumienia nie masz ?

obserwator

Chciałbym przyblizyc wam troszke obraz tej firmy .....otoz trzon kierujacy to 3 prezesow z czego jeden to zwykły słup (nie bede o nim pisal ,gdyz jego zdanie nie znaczy nic)....2 z prezesow to wieczny nieobecny ,ktory oderwany jest od drukarni i zyje w innej rzeczywistosci.....i teraz ten 3 ,ktory odpowiedzialny jest za drukarnie oraz to co sie w niej dzieje .....czlowiek o wiedzy tak znikomej ze ciezko byloby mu prowadzic kiosk z gazetami a on chcial prowadzic drukarnie nie majac pojecia o procesach produkcyjnych,oraz problemach z tym zwiazanych ......drukarnia lezy w gruzach i jest to JEGO ZASŁUGA,a najnowszy cennik zdaniem wszystkich został napisany przez dyletantow jego pokroju i cenowo odstrasza od zakupow ......dziekuje za uwage

zyx
@obserwator

Obserwator, kogo uważasz za słupa?

Obserwator
@zyx

M.B słup i wiejski pazur .Każdy o tym wie kto tam pracował .

Ciekawe opisy. Każdy zwolniony wylewa tutaj swoje żale i snuje teorie spiskowe. Może niech każdy kto pisze te komentarze zastanowi się nad tym czy sam był sumienny i rzetelnie wykonywał swoją prace a nie tylko hejt i obrażanie w internecie .

taka tylko drobna obserwacja
@Gość

Trzech prezesów, dwóch kierowników, trzech handlowców (którzy w sumie razem przyjmują tyle zleceń co w innej drukarni jeden), jedna sekretarka, siostra prezesa która w sumie nie wiem co robi i na to ośmiu pracowników na produkcji, jak takie coś ma funkcjonować, gdzie prawie połowa pracowników, nic nie wykonuje w tej pracy?

xD
@Gość

Zapomniałeś się podpisać Paweł hoffman

Co jaki okres czasu w Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

gospodarz

Ubiegać się możesz codziennie

Były introligator DW

Nie pracuje już tam ładnych parę miesięcy ale z tego co wiem to firma nadal ma ten sam system zatrudnienia, dobrzy pracownicy są zwalniani a ci którzy tylko mówią to co wlasciciele chcą usłyszeć mają najlepiej. Dobrze że mnie zwolnili. Nie polecam i odradzam. H.

Bartosz
@Były introligator DW

Co ma wpływ na na taką rotację pracowników? Na jakim stanowisku pracowałeś?

W większym bagnie nie pracowałem nigdy.... Połowa pieniędzy pod stołem, nadgodziny nie płatne, wyzysk maksymalny. Na wigilię nawet człowieka z Ukrainy nie zaprosili bo stwierdzili że nie jest pracownikiem(byl zatrudniony na czarno)..... Cieszę się że byłem tam tylko chwilę..... Nie polecam a wręcz odradzam......

Lidia

Przyznam szczerze, że przestraszyłeś mnie tą opinią. Nadgodziny oczywiście bez dwóch zdań powinny być dodatkowo płatne. Wydaje się, iż najlepszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie się o pomoc gdzieś wyżej. Jak sądzisz? Takie działanie mogłoby wpłynąć na poprawę sytuacji?

Nie polecam,stawka minimalna reszta pod stołem. , wymuszanie nie płatnych nadgodzin , zero szacunku dla pracownika inspekcja pracy musi tam zawitać i dokładnie przeswietlic wszystko.

Czy są jakieś benefity w Tej firmie ?

Kamil

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy i jakie zarobki można wyciągnąć?

ex

Nie polecam: wyzysk, totalny brak profesjonalizmu, nepotyzm i machloja na machloi - w efekcie więcej można stracić niż zarobić (łącznie z nerwami).

Lidia
@ex

Ex, czy możesz bardziej szczegółowo opisać sytuację jaka ma miejsce w Drukarni Berg Barcin Budzisz? Skoro posiadasz takie zdanie o tej firmie chciałabym zwrócić Twoją uwagę na baner u góry strony portalu GoWork. Nosi on nazwę "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku i mobbingu w pracy!" Zapoznaj się z nim.

Były

Jedna wielka katastrofa nie polecam pracy nikomu. Wyzysk na maksa. Zero profesjonalizmu a już Nie wspomnę o wykonaniu i terminach. Najgorsza drukarnia w całym Poznaniu i okolicach. Solventem wali na całą budę. Nie aplikujcie i nie idźcie tam do pracy naprawdę. Te opinie tutaj są trafne w 100%. Najgorszy pracodawca ever!!!

Były klijent

Druk na tekstyliach jest w technologii UV straszna kicha jeśli chodzi o flagi

Montaż

Czekałem na oklejanie jednej windy 3 tygodnie

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Drukarnia Berg Marcin Budzisz sp.j.