Opinie o 313C Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 313C Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 313C Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 313C Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w 313C Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy 313C Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Nie. Tam przyjmują samych prymusów ???? którzy decydują o losie innych. Chodź szkolenia by się przydały bo teorii może dużo ale o życiu to bez pojecia. Cud że jeszcze ich rynek nie zweryfikował i istnieją.

Czy w 313C Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie polecacam Nowy wpis

Bardzo nie polrcam

Aplikant

Opinia z pozycji osoby obecnie działającej w HR, potencjalnego kandydata dla jednego z klientów 313c. Najciekawsza zdalna w jakiej miałem okazje uczestniczyć, nie wiem jeszcze czy się uda, czasu w drugim etapie wystarczyło „na styk”, ale aplikuje na dwa stanowiska i liczę, że wynik będzie na tyle dobry , by przejść do kolejnych etapów. Way to go 313c, never mind the bollocks !

Szczera rekomendacja

Zespół przez duże Z, atmosfera przez duże A, firma przez duże F. Takiego zaangażowania osób tworzących 313c świat nie widział, a może pora by wiedział :) Wzór!

Stefano

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym.

Nie polecam.

Rekrutują różne branże nie mając pojęcia "co z czym sie je". Słabo.

Zatrudniony

Mimo że zostałem zatrudniony nie polecam ! Żenada. Szopka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Świat zwariował - o co chodzi ?

BMW Rektutacje 313c

"Pracownicy 313c - te dzieci huśtające się na huśtawce" nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Nie dość że nie dotrzymują słowa - obiecują coś i potem się z tego nie wywiązują, to odgrywanie nie naturalnych scenek, przedstawień jakich mało, robienia wielkie show koło tego biorąc przy tym nie małe pieniądze. Osoby te nie sprzedały ani jednego pojazdu premium, jeżdżące hulajnogami po Krakowie, nie odbyły ani jednej rozmowy handlowej, ani jednej negocjacji, nie mają zielonego pojęcia o motoryzacji decydują o tym czy kogoś zatrudnić czy też nie. Pracownicy certyfikowani z wieloletnim stażem, są odrzucani na rzecz ludzi zaraz po studniach - bez doświadczenia, znajomości produktu, bazy Klientów. Proszę o odpowiedź po co ten cały cyrk - chyba tylko dla kasy? Jutro będą rekrutować lekarze a pojutrze spawacza. APELUJĘ DO BMW O OPAMIĘTANIE !!!

@BMW Rektutacje 313c

Dzień dobry, rozumiemy, że otrzymanie decyzji odmownej w procesie rekrutacji wiąże się z dużymi emocjami. Jeśli jakieś informacje zostały przekazane przez nas z opóźnieniem - przepraszamy. Zespołem rekrutacyjnym, który z ramienia 313C obsługuje procesy rekrutacyjne do Sieci Dealerskiej BMW zarządza osoba, która łączy doświadczenie rekrutacyjne z ponad 13-letnim doświadczeniem pracy w branży motoryzacyjnej. W ramach tych procesów działamy w oparciu o jasno ustalony proces oraz wystandarzyowane narzędzia. Wszyscy Kandydaci są oceniani na podstawie tych samych kryteriów, w odniesieniu do modelu kompetencyjnego BMW oraz wymagań określonych przez Pracodawcę. Kandydaci zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami na temat swojej aplikacji i powodów jej odrzucenia zawsze mają taką możliwość. Jeśli w Pana/Pani przypadku coś jeszcze wymaga wyjaśnienia - serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@313c.com.pl

@BMW Rektutacje 313c

To cała prawda. Potwierdzam w 100%. Banda dzieciaków bez wyższego wykształcenia, za to przerost ego mają wielkości kosmosu. I takie coś rekrutuje ludzi. Pozytywne komentarze piszą sobie sami i pewnie są z tego bardzo dumni. ŻENADA I PÓŁ METRA MUŁU.

@Dobrze poinformowany

Dzień dobry, odnosząc się do kwestii poziomu wykształcenia poprzez fakty - obecnie trzon naszego zespołu tworzy jeden doktor, jedenaścioro magistrów oraz trzy osoby z licencjatem. Zadania wspierające zespół rekrutacyjny realizowane są przez troje ambitnych studentów. W gronie osób z wyższym wykształceniem mamy w naszych szeregach psychologów, doradców zawodowych oraz psychometrę. Jeżeli Pana/Pani opinia wynika z niezadowolenia z konkretnych elementów prowadzonego przez nas procesu rekrutacyjnego, zachęcamy do przekazania nam informacji zwrotnej bezpośrednio na adres biuro@313c.com.pl.

@313C Sp. z o.o.

Przestańcie się puszyć tym kogo to nie macie w swoim teamie. Wystarczy sprawdzić na facebook-u. Wasz rzekomy pracownik chwali się, że jest na II roku studiów - więc z czym do ludz?. Po ce te kłamstwa? Gdzie to wyższe wykształcenie? Najwyraźniej macie zaburzenie samooceny i musicie się tym chwalić publicznie. WSTYD I ŻENADA. WIĘCEJ POKORY I SZACUNKU DLA INNYCH!! Widać braki w postaci profesjonalizmu z waszej strony na każdym kroku a jeśli sami tego nie widzicie to tylko należy wam współczuć i omijać szerokim łukiem takich pośredników biorących pieniądze za nic. Problemu poszukajcie w swoich szeregach i nie oczekujcie wyjaśnień bo to dobitnie wskazuje na to, że nie macie braki i ich nie widzicie. Typowe dla firm "nieomylnych" z rozbuchanym ego.

@Dobrze poinformowany

Dzień dobry, informację o poziomie wykształcenia w naszym zespole przekazaliśmy w ramach pełnej otwartości, jako odpowiedź na przedstawioną wątpliwość. Jeżeli coś jeszcze wymaga wyjaśnienia, z chęcią to zrobimy w ramach komunikacji bezpośredniej poprzez adres biuro@313c.com.pl

@313C Sp. z o.o.

Widać, że nie potraficie czytać postów - zwłaszcza tych negatywnych ze zrozumieniem. W jakikolwiek sposób nie licuje to z waszym "wyższym wykształceniem i ambicją pracowników". Może pora zastanowić się nad swoją działalnością i wyciągnąć wnioski a nie być dumnym z wyimaginowanych postów pisanych w "cukierkowy sposób". Pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Jakakolwiek konwersacja z tak "doskonałymi i nieomylnymi specjalistami" nie ma sensu. Szkoda mojego czasu. Dla mnie jesteście bezużyteczni.

bmw

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za weryfikację kandydatów, ale jak zwykle zewnętrzna firma HR to jedna wielka porażka, jeśli chodzi o dobór kandydatów. Sugerujecie się arkuszami, testami, pytaniami absolutnie odrealnionymi na stanowisku dyrektorskim. Nie polecam i apeluję do BMW, aby na przyszłość się Panie i Panowie podjęli nieco wysiłku w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych face to face.

@bmw

Dziękujemy za opinię. Aby móc wyciągnąć z niej wnioski umożliwiające ewentualne usprawnienie naszych procesów w przyszłości, wartościowe byłoby dla nas poznanie bliższych szczegółów i argumentów stojących za tą opnią. Ważne jest dla nas również potwierdzenie czy przedstawiona opinia faktycznie dotyczy procesu prowadzonego przez naszą firmę. Dlatego też zapraszamy do kontaktu bezpośredniego poprzez adres biuro@313c.com.pl. Jednocześnie zapewniamy, że Kompetencyjne Testy Sytuacyjne oraz wywiady ustrukturyzowane, które stosujemy w naszej pracy, są każdorazowo dopasowane do specyfiki firmy oraz wymogów stawianych na danym stanowisku.

Krawczyk1916

Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Doskonały kontakt z Rekruterami, mili pomocni i kompetentni pracownicy. Sam proces innowacyjny ciekawy i konkretny. Polecam

Dariusz
@Krawczyk1916

Fajnie, że podobał Ci się proces rekrutacyjny, w którym brałeś udział. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej na jego temat? Chciałbym przede wszystkim wiedzieć, czy pracodawca weryfikował może w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Liczę, że zechcesz podzielić się z nami informacją na ten temat.

@Krawczyk1916

Dziękujemy za miłe słowa :)

@Dariusz

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi procesami rekrutacyjnymi. Z chęcią odpowiemy na zadane pytanie. Aby móc zrobić to rzetelnie, będziemy wdzięczni za wskazanie czy pytanie dotyczy procesu rekrutacji do naszej firmy czy też do któregoś z naszych Klientów. Można się z nami również skontaktować bezpośrednio poprzez adres biuro@313c.com.pl

Aleksandra

Proces rekrutacyjny prowadzony przez 313C w Poznaniu był najciekawszy i najbardziej profesjonalny, w jakim uczestniczyłam. Wielką zaletą jest możliwość postawienia się w sytuacjach, które czekają mnie na danym stanowisku i sprawdzenia swoich umiejętności. Widać, jak firma rzeczywiście realizuje te wartości, które deklaruje. Bardzo cenna jest też informacja zwrotna po zakończeniu całego procesu. Mam nadzieję, że na polskim rynku będzie coraz więcej takich rekruterów i rekrutacji.

C4

Moje sugestie dla 313C Sp. z o.o.: Rekrutacja na bardzo niskim poziomie.

@C4

Dziękujemy za tę sugestię. Aby móc ją konstruktywnie wykorzystać, będziemy wdzięczni za bardziej szczegółowe informacje i argumenty stojące za tą opinią. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio, poprzez adres mailowy: biuro@313c.com.pl

Grażyna
@C4

to nie jest sugestia... sam się obnażyłeś C4. odrzucili?

Jakub L.

Dzień dobry! Miałem okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym jednego z wiodących dealerów aut klasy premium. Całość prowadziła Pani Róża Nogalska z 313C. Co prawda nie zostałem zatrudniony, ale z przyjemnością muszę stwierdzić, że była to najbardziej profesjonalna rekrutacja, w której dane mi było uczestniczyć. Mimo kilku etapów, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Pytania i scenki wyciskają z kandydata siódme poty. Rekruter zahaczał o materię główną właściwie z każdej strony. Co więcej, zaskoczył mnie fakt, że Pani była świetnie przygotowana jeśli chodzi o kwestie techniczne związane z autami, bowiem do podobnych pytań, działy HR zazwyczaj delegują inżynierów. Wszystko zostało przeprowadzone w miłej, kulturalnej i sympatycznej atmosferze. Mam porównanie z innymi rekrutacjami, także do przedsiębiorstw gigantów – międzynarodowych koncernów samochodowych/przemysłowych i konfrontując je z 313C, tutaj wypadły one bladziutko. Pomimo końcowej oceny negatywnej, Pani zadzwoniła do mnie, przekazując mi bardzo precyzyjną informację dotyczącą moich zalet i mankamentów - z podaniem przykładów i z uzasadnieniem (wiedza ta na pewno przyda mi się na przyszłość). W Polsce standardem jest brak informacji zwrotnej po zakończonej rekrutacji. Jeśli natomiast zdarzy się sytuacja, gdy takowa informacja przyjdzie, a kandydat poprosi o wyjaśnienie przyczyn, to zazwyczaj pojawia się odpowiedź ,,wybraliśmy kandydata lepiej spełniającego kryteria’’, albo ,,nie pasuje pan do naszej firmy’’. Kandydat, który drąży temat dalej, nigdy nie otrzymuje od rekruterów wyjaśnienia tych pojęć, ponieważ wspomniane osoby zazwyczaj reprezentują bardzo niski poziom merytoryczny. W przypadku 313C było zupełnie odwrotnie! Także polecam wszystkim!

Róża Nogalska
@Jakub L.

Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię - wraz z Zespołem dążymy do podwyższania standardów procesów rekrutacyjnych i niezmiernie cieszy nas, że jest to zauważalne przez Kandydatów. Nie spoczywamy na laurach i kontynuujemy rewolucję na rynku rekrutacyjnym :) Panie Jakubie - trzymam kciuki za rozwój Pana kariery zawodowej!

Dobry nick

Moim zdaniem wszystko OK. A rekrutacje z grami online, które robi 313C to petarda. Polecam każdemu.

Bardzo nieprofesjonalne podejście i nieprzyjemni ludzie - zarówno pracownicy, jak i szefostwo. Firma jest typowym przykładem wyższości formy nad treścią. O ich "fenomenie" świadczyły liczne negatywne opinie na tym portalu, które skrupulatnie usunęli, aby zachować jakąkolwiek twarz. Szczerze odradzam KAŻDEMU kontakt z tym Państwem.

Dziękujemy za podzielenie się swoim zdaniem. Jeśli w naszym działaniu jest coś, co możemy usprawnić, z chęcią to zrobimy. Dlatego też chętnie poznalibyśmy argumenty stojące za tą opinią. Podobnie jak w przypadku każdej wcześniejszej krytycznej opinii, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio, poprzez adres mailowy: biuro@313c.com.pl

C4

Rekrutacja na bardzo słabym poziomie.

@C4

Dziękujemy za podzielenie się swoim zdaniem. Każdy feedback jest dla nas bardzo wartościowy, dlatego też chętnie poznalibyśmy argumenty stojące za tą opinią. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio, poprzez adres mailowy: biuro@313c.com.pl

Zadowolony

Wszystko w porządku. Znają się na swojej pracy i widać, że robią to z zaangażowaniem. Polecam.

@Zadowolony

Dziękujemy za opinię. I również się polecamy :)

Ziutex

Dziękuję za profesjonalny proces rekrutacji. Miałem okazję brać udział już w kilku i jak na razie ten był najlepszy. Niestety nie mogę tego powiedzieć o pozostałych. Szybka informacja co, kiedy i w ogóle bardzo sprawnie. A to że się nie udało tym razem... trudno, przynajmniej dowiedziałem się co nie pasowało.

@Ziutex

My dziękujemy za udział w prowadzonym przez nas procesie rekrutacji i podzielenie się pozytywną opinią. I polecamy się na przyszłość!

Remik

313C to świetny pracodawca, ale niestety konkurencja nie śpi!!

@Remik

Dziękujemy za komplement. Pierwsza część zdania bardzo nas ucieszyła, druga zaintrygowała. Działamy dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o 313C Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 313C Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 313C Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

313C Sp. z o.o.