Opinie o InterMarche w Słupca Rotmistrza Witolda Pileckiego 4

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie InterMarche. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w InterMarche o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Słupca Rotmistrza Witolda Pileckiego 4

Agnieszka Nowy wpis

Czy w Intermarche pracujecie na dwie zmiany ?

Mąż

To chyba jedno z najgorszych miejsc pracy, moja żona tam pracuje ponieważ lubi pracować w marketach i na godzinie wychodzi ok 11.50 netto za godzinę co nie jest tak źle jak na market, ale na umowie najniższa krajowa, i oczywiście codziennie zostaje 10-30 minut dłużej ponieważ zawsze coś wyskoczy i nikt za to nie zapłaci, niby nie dużo tylko jak policzyć średnio przez 5-dni w tygodniu i 12-miesięcy w roku to ile pracownik przepracował za darmo tygodni w roku...? ...musisz zrobić nadgodziny- jak jest "audyt " nie możesz wyjść "jak więzień" ponieważ przyjeżdza kontrola jak się kończy zmiana, czyli zostajesz ok 2-godz dłużej i nikt za to nie zapłaci. Przychodzi inwentura 4× w roku "co 3 miesiące" pracujesz pracujesz 12-17 godzin na umowe-zlecenie stawka 13-PLN brutto, czyli mniej niż normalna twoja stawka godzinowa... ...ja osobiście byłem przekonany że jak ktoś coś robi ekstra to zarabia więcej niż normalnie, ale nie w InterMarché Słupca...!!! A w domu oczywiście kończy się piękny dzień na kłótniach.????????????

Basia Nowy wpis
@Mąż

Czy wiecie co to jest PIP i co należy zrobić? Dlaczego pobłażacie tskiemu pracodawcy? Pisanie na forum to tchórzostwo. Panie mąż weź sprawy w swoje ręce i zgłoś sprawę do pipu. Potem tacy pseudopracodawcy czują się bezkarni. To już nie te czasy, żeby przed prezesem klęczeć.

Syf gnok prostactwo

Prezesik suf gnoj i prostak prostak sprzedawczyk

Syf gnok prostactwo Nowy wpis
@Syf gnok prostactwo

A cayla glupoota chooodzi tam i zodtawia piniadz czuc g..e walcie na grubo niech peeeecxniej g....a !!!!

Aleksandra Nowy wpis
@Syf gnok prostactwo

Uprzejmie Cię proszę, by dodawane przez Ciebie opinie miały kulturalny poziom. Na to, co napisałeś, bardzo trudno jest odpowiedzieć. Twój komentarz niewiele też wnosi do wątku - obrażasz w nim inne osoby, nie podajesz jednak żadnych konkretów. Czy jest tu ktoś, kto pracuje w InterMarche w Słupsku i może napisać, na jakie początkowe zarobki można liczyć?

Jenua

Totalna niekompetencja kadry zarzadzajacej sklepem, brak szacunku do ludzi widoczny juz na rozmowie rekrutacyjnej. Treść ogłoszenia totalnie sprzeczna z rzeczywistością nie wspominajac już o płacy chyba najgorszej na rynku nie przekraczajacej 2300zl nie polecam, szkoda cennego czasu na tak żenujące spotkanie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie InterMarche? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Słupca
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Kontroler jakości
Słupca
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Słupca

InterMarche