Opinie o Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne w Turzyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne w Turzyn

koala Nowy wpis

co myślicie o stanowisku Specjalista ds. Zarządzania Sprzedażą? Czy dużo obowiązków? Czy dobre zarobki?

Becia555555 Nowy wpis

Jak wygląda praca magazyniera kompletacji na noce i godziny wieczorne? Pracuje się kilka dni i kilka dni wolnego czy jak? Może ktoś wie?

Bartek Nowy wpis
@Becia555555

Nie grafik ustala kierownik. Nie masz co liczyć na wolne piątki lub soboty jak niedziela jest wolna. Zastanów się nad pracą w tej firmie.

Anis Nowy wpis

Po 10 latach komisjonowanie zakończyłam pracę w tym magazynie. Zapytacie dlaczego już odpowiadam : ) pracownicy jak ja pracujący od początku istnienia magazynu są traktowani gorzej od ludzi pracujących parę dni. Oni mogą liczyć na więcej, a my na nic. Atmosfera która teraz panuje na magazynie to cisza, strach I oczywiście kochana norma. Kiedyś było inaczej, teraz to wszystko upadło. Mój organizm jest kompletnie zniszczony przez ta pracę, a psychika przez kierownictwo.

Jakie są mocne strony pracodawcy Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Halina

Jakie obecnie są wolne stanowiska w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne? Ktoś wie? Zastanawiam się czy warto udać się na rozmowę kwalifikacyjną i wysyłać swoje CV jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia w pracy w sklepie.

Adan368
@Halina

Nie polecam pracy w tym magazynie 6 lat pracy i potraktowali człowieka jak śmiecia. Druga sprawa norma pracy. Lidl praca na lata nowy tekst. Na lata moze tak ale do pierwszego strzału kręgosłupa i pozniej bedzie tylko gorzej ale norme trzeba robic bo inni jak wariaci układaja te zamowienia. Nie stawiasz sie to jest ok ale jak juz sie postawisz to masz najgorsze zadania do układania. Są pracownicy tzw (usunięte przez administratora) jak my ich tam nazywaliśmy i oni mają lżejsze zadania na sklepy lub też rozwożenie całych palet. Nadgodziny tam to jest normalna sprawa. Niekiedy od 6 rano do 18. Kasa na czas ale co to za pieniadze za taka ciężką prace. Nie polecam.

Olaf
@Adan368

Dokładnie ...jak śmiecia a własne (usunięte przez administratora) przykrywają zwolnieniem pracownika bo kierownictwo to przecież wzór do naśladowania ....tam jest tak Polak zawinił a żyda skazali ....

Jak szefostwo w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne traktuje ludzi?

Zuza

Traktuje cię jak (usunięte przez administratora) .a jak ci się noga powinie to nie ma zmiłuj ...teraz to już i dyscyplinarka nie ma szans na drugą szansę ...zapieprzasz kilka lat a mają cię za nic ...nie będziesz ty będzie kolejny ...praca ciężka a i tak po kilku latach znajdą sposób żeby cię wywalić ...i kierownik nie ma ci nic wtedy do powiedzenia ...jakby cię po prostu nie było

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Det

Oddają w dniach wolnych. Jak nie zdążał oddać do końca miesiąca to wypłacają nadgodziny. Ale tak Cię zrobią że wszystkie Ci oddadzą, więc nie myśl że zobaczysz kasę xD Ogólnie nie polecam pracy tam ponieważ ostro dostanie twoje zdrowie, a oni jak będziesz się zwalniał przez to że już nie dajesz rady to nawet Ci nie podziękują.

hmm
@Det

a czy znasz taką firmę gdzie całują w rękę jak odchodzisz bo ja niestety nie :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a najgorzej gdzie jesteśmy, to mądre powiedzenie !

Nitek
@hmm

Ta tylko po tej robocie nie będziesz się do niczego nadawał. Z papierami po zwolnieniu dostajesz jeszcze kwity do renty że względu na stan kręgosłupa itp.

Były pracownik CD Kałuszyn

Centrum Dystrybucji Lidl w Kałuszynie to najgorzej zarządzana firma w jakiej miałam okazję pracować. Ciągłe zmuszanie pracowników do nadgodzin pod groźbą nie przedłużenia umowy. Kierownicy mogą się poszczycić brakiem znajomości podstaw kodeksu pracy a wyróżnia ich chamstwo i brak kultury osobistej. Kadra zarządzająca to nie fachowcy w Swojej branży tylko poganiacze o jakiś Lidersów czy inne pierdoły.Praca nie jest ich priorytetem tylko mobbingowanie pracowników ludzi i rozgrywki. Nie polecam zatrudniać się w tym miejscu zerowe szanse na rozwój, fatalna atmosfera, wszystkie weekendy pracujące. Podsumowując jedno z najgorszych miejsc do zdobywania doświadczenia i ewentualnego rozwoju.

@Były pracownik CD Kałuszyn

Zgadzam się ze wszystkim co jest opisane powyżej ta firma to jakaś masakra

@Były pracownik CD Kałuszyn

Kierownicy w CD Kałuszyn to banda nieudaczników Nie znają kodeksu pracy tylko (usunięte przez administratora)pracowników i grożą zwolnieniami Nie polecam tej firmy

@Były pracownik CD Kałuszyn

Tutaj człowiek jest traktowany gorzej niż zwierzyna. Pseudo kierownicy krzywo się na Ciebie patrzą nie wiadomo o co im chodzi.

Chetny

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko magazynier w Lidl kaluszyn. W ogłoszeniach źle to nie wyglada. Możesz opisać (jako pracownik) jak wygląda tam praca? Jaka atmosfera, zmiany, praca w weekendy, święta, nadgodziny, urlopy, umowy, przeszkolenie, wdrozenie itp?

@Chetny

Praca po 10,12 godzin dziennie. Maksymalnie jeden weekend w miesiącu wolny. Ciągłe poganianie o normę bo jeśli nie będzie wydajności to nie będzie nowej umowy. Atmosfera fatalna ciągłe pretensje czasami nie wiadomo o co. Tak praca w święta jak najbardziej zazwyczaj jest to drugi dzień świąt. Przeszkolenie polega na tym że jeden dzień pracujesz z osobą doświadczona a potem już najlepiej abyś sam pakował. Tutaj nie ma żadnej filozofii tylko przerzucanie paczek z palety na paletę.

Chetny

A czy nadgodziny są wypłacane czy jest za odbiór dni wolnych, bo coś dużo tych nadgodzin? Jak to wygląda? W tygodniu ile dni pracujących?

neon
@Były pracownik CD Kałuszyn

A co to lidl Kałuszyn robi w dziale Lidl Turzyn nie macie swojego forum na dyskusje czy jesteście ślepi gdzie piszecie ?

@Były pracownik CD Kałuszyn

Najgorsza firma na jaką można było trafić. Szczerze nie polecam zatrudniać się tutaj. Jeden wielki bałagan i ciągła nagonka jak w jakimś obozie pracy. Po 8 godzinach nie możesz wyjść tylko wiecznie nadgodziny przymusowe i groźby że nie będzie przedłużenia umowy jak nie zostaniesz,

kama

Cześć, z całym szacunkiem do pracowników z Kałuszyna, ale czy Wy nie widzicie,że to strona Lidla ale Turzyn !!!! to już nie pierwszy raz,że wylewacie sobie żale na tej stronie!!! może w końcu ktoś się obudzi i napisze tam gdzie potrzeba !!!! pozdrawiam

Leser

Jak tam kilka lat temu pracowałem to mówiłem na firmę,, niemiecki (usunięte przez administratora) przymusowej''

Betty
@Były pracownik CD Kałuszyn

Zgadzam się z tą opinią, mąż przywozi towar i inni także,brak zorganizowania,brak szacunku dla kierowców, idą zapytać gdzie ściągać towar są odzywki bardzo brzydkie takie jak np: (usunięte przez administratora) i tym podobne,nigdy nie słyszałam od ludzi żeby ktoś był zadowolony gdzie tylko pojedzie na Lidl w całej Polsce ????

JA
@Betty

Ciągle się zastanawiam czy ludzie, którzy tu zamieszczają wpisy są dorośli ? (chyba tak skoro pracują ) Potrafią tylko narzekać i krytykować wszystkich i wszystko, przecież można zawsze zmienić pracę i nie narzekać. Po co się męczyć, wystarczy poszukać zajęcia, które przyniesie satysfakcję i nie GDERAĆ ! A potem tak wychowujemy dzieci i dziwimy się, że tak żle się dzieje wokół nas.

Menit

Witam Czy kochana administracja może zbanować posty o magazynie w miejscowosci kałuszyn ? To jest miejsce na opinie o magazynie w turzynie koło wyszkowa

@Menit

czy 'Turzyn" i "Wyszków" to nie powinny być napisane z dużej litery ??? :):):)

z tego co uczono kiedyś w szkole, to tzw. "nazwy własne" piszemy dużą literą, chyba, że edukacja, aż tak bardzo się zmieniła :)

Maslana

Jak wygląda obecnie praca w Lidl Kałuszyn na stanowisku Kompletowanie Towaru? Mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Czy Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak zamkną Cię w "kabince" na 2 godziny i szkól się pracowniku :):):):):(

Lidl Kałuszyn

W tej firmie o nic nie można się doprosić. Jak masz jakąś sprawę odnośnie grafiku to nagle kierownik nie ma dla Ciebie czasu. Widać braki w wykształceniu tych ludzi. Jak się kończy byle licencjat czyli tak zwane (usunięte przez administratora) studia o niczym to potem wychodzi. Nie polecam podejmować pracy tutaj.

Rafal
@Lidl Kałuszyn

Jak wyglądają zmiany w pracy na magazynie w CD kaluszyn? Praca ile dni w tygodniu? Nadgodziny? Atmosfera?

Były pracownik Magazyn MMz

Podobno kierownicy działów są zamieszani w (usunięte przez administratora) afery A kobieta żeby awansować musi się wykazać wiadomo czym.

Anelo

Lidl tak dba o ludzi którzy najciężej pracują czyli o komisjonerów, że zamiast dostać 100% niby 13 wypłaty dostali 50%, ludzie którzy (usunięte przez administratora) na wszystkich kierowników żeby mieli wypłatkę. Ale najlepsze że nad kierownikami są działowi i nad działowym jest KM czyli kierownik magazynu i oni jakimś cudem jak zwykle zresztą dostali 100$ wynagrodzenie. Pomyślcie ile kasy przytulili. A komisjonerzy na ten czas ciągle norma, norma,norma. Na zatrudniali ludzi, biorą już każdego bo nikt już normalny tak nie chce przyjść i gadka norma albo nie będzie nowej umowy. Życzę powodzenia tym ludzion którzy tam jeszcze pracują i zasuwają tylko dlatego że kierownik przyjdzie z karteczką i słaba norma. Nie szanują w ogóle ludzi. Tyle w temacie.

lala
@Anelo

to fajnie, że uciekłeś z tego miejsca mam nadzieję, że znajdziesz lepsza pracę A co do wypłaty tzw 13 jeśli nie masz wiedzy kto ile dostał to nie wypowiadaj się na forum... powodzenia

Kont
@lala

Gość ma rację mam znajomych pracujących tam I wszystko co on powiedział się zgadza więc nie pisz głupot chyba że jesteś że świty pracownikow wyższego szczebla xd

Łucja
@Kont

A co to za świta pracowników wyższego szczebla? Jacyś nietykalni? :D

Nec
@Łucja

Szkoda gadać dziewczyno jeżeli jesteś tam komisjonerem to jesteś traktowana jak pies.

@Nec

z tego co można tu przeczytać to wszyscy tylko krytykują i narzekają a pracują tam po kilka lat mamy "rynek pracownika" - to szukajcie innej lepszej pracy i po co narzekać najlepiej jakby każdy pracodawca płacił parę tysięcy co miesiąc, nic nie wymagał a najlepiej jeszcze nie kazał przychodzić do pracy, i wtedy też pewnie znalazłby się jakiś powód do narzekania ludzie ogarnijcie się w końcu dorosłe życie to odpowiedzialność a miejsce pracy to nie przedszkole!!! Pomyślności w Nowym Roku

Ano

Zapraszam do tego magazynu. Ciekawe ile wytrzymasz.

Iza
@Ano

No może to nie ma co się tak wzburzać, po prostu wyraził co myśli, jak się praca nie podoba to faktycznie trzeba uciec. A pochwal się ile Ty wytrzymałeś na tym magazynie?

Ano
@Iza

Kochana prawie 6 lat

Były pracownik CD Kałuszyn

Pracowałem w CD Lidl Kałuszyn zaraz po otwarciu i widzę po komentarzach że nic się nie zmieniło na lepsze.

Inwentaryzacje

Czy wiecie ze w Kaluszynie inwentaryzacje nie polegają na policzeniu wszystkiego i podaniu wyniku. Tylko wyszukaniu błędów i zrobieniu tabeli odciazeniowo dociazeniowej, często bez znaczenia na co byle w magazynie wynik był ok. Nie patrząc na inwentaryzacje sklepowe. Do sprawdzenia w administracji i wnioski do wyciagnięcia.

Inwentaryniarz
@Inwentaryzacje

Wiem o co chodzi...???? Od początku istnienia manipuluje się stanami magazynowymi i sklepowymi, dyrektor nic nie czai wiec się kręci. A jeszcze się tam manipuluje czasem pracy pracowników ! Brawo nasz Kierownik Magazynu.

Wiadomo
@Inwentaryniarz

Chodzi o to żeby kasa się zgadzała dlatego boją się SAPA w SAPIE widać jakiego towaru brakuje natomiast tutaj alko brakuje ale innego jest więcej czyli suma się zgadza.

@Inwentaryniarz

Dyrektor w Kaluszynir to niestety dba tylko o swoje 4litery . Pracowników ma za nic liczy się aby jemu tabelka się zgadzała.

Iza
@Anonim

A wiadomo gdzie studiował? Może tak im wryli do głowy, że tabelki najważniejsze i stąd to wszystko. :/

@Inwentaryniarz

To prawda było wiele przypadków kiedy stan nadgodzin się nie zgadzał ze stanem faktycznym Przeważnie u pracowników najniższego szczebla chyba góra twierdzi że nie potrafią policzyć ile czasu pracowali

Matka

Ja się zastanawiam kiedy ten gumowiec ze skuszewa dostanie w łeb. To co on wyprawia to o pomstę do nieba wola. Dziwi mnie ze nikt mu opon nie przebił.

Mix

@Rychu to urlopy każdy dobiera jak mu pasuje, nie ma jakieś przymusu czy narzucania terminów?

Arden
@Mix

Nie ma przymusu ani narzucania terminów ? xD Chyba żartujesz. Urlop kierownik wstawia najlepiej wrzesień. Wakacje urlop zapomnij bo najwięcej roboty. Pozdrawiam i nie polecam

Adreno

Teraz słyszałem od znajomych którzy tam pracują że nikt nie chce juz tam przyjsc do pracy i kierownicy mówią ze jak macie jakiś znajomych to niech składają cv xD

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne?

Adero

Nie polecam praca bardzo ciężka za marne pieniądze plus nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne - Turzyn

• Jak się pracuje w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl Turzyn Centrum Dystrybucyjne