Opinie o Complexform Sp. z o.o. sp.k. w Kołata

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Complexform Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Complexform Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complexform Sp. z o.o. sp.k. w Kołata

zainteresowany Nowy wpis

Dawno byliście aktywni na tym forum, może teraz znajdzie się ktoś i podzieli się nowymi informacjami?

Jaka atmosfera jest między działami w ComplexForm Piotrowski Formy Wtryskowe?

Piotrewski Nowy wpis

Kto pierwszy uściska tyleczek szefuncia ten wygrywa stara prawda

JA Nowy wpis

Nie ma się co rozpisywać krótko i na temat Nie polecam tej firmy

Trochę chce mi się śmiać jak czytam takie opinie bo gdyby w rzeczywistości tak było to firma dawno by nie istniała. Pracuje tu już jakiś czas i nadal mam rodzine jestem zdrowy zarówno fizycznie i psychicznie. Firma nadal się rozwija i zatrudnia nowych pracowników którzy się nie zwalniają. Także chyba najlepszym sposobem dowiedzenia się jak jest w ComplexForm to zobaczyć samemu.

Dział Metali

Jakie macie konkretnie modele drążarek?

Joanna Nowy wpis

Jak wiadomo - każdy z osobna może mieć różne doświadczenia - nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Dobrze, że trochę napisałeś o warunkach pracy w ComplexForm, ponieważ w sieci nie ma wielu informacji o tej firmie. Wspomniałeś, iż się ona cały czas rozwija. A czy inwestuje się tam w Wasz rozwój?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Complexform Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Operator elektrodrążarki EDM? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Opinie poniżej wystawione są bardzo trafne i trudno byłoby ubrać to lepiej w słowa. Faktem jest (usunięte przez administratora) chyba nikt kto tu pracuje nie ma żadnych wątpliwości. Całe szczęście ma na tyle słaby charakter, że rzuca (usunięte przez administratora) a nie kluczami. I to tyle, nic sensownego nie można o tym człowieku napisać ponieważ może to zabrzmieć jak dobry żart. Jeśli chodzi o sam zakład i pracowników... Kłótnie, awantury, krzyki, wulgaryzmy, jeden drugiemu podkłada zniszczone narzędzia... Wesołe przedszkole tak w skrócie. Żeby nie było, że firma ma same skazy. Z takich większych plusów tej firmy to mikrofala bardzo dobrze grzeje.

Marko Armando Piotrosko

Trudno się nie zgodzić z w/w opinią. Myślę, że i tak dość łagodnie i ogólnikowo to zostało opisane. Niestety do firmy przyjąłem się nie czytając tej opinii i to był duży błąd. Sytuacje które mają tam miejsce są wręcz momentami nieprawdopodobne, akcje rodem z zamkniętego zakładu psychiatrycznego. (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie panuje straszna. Słyszałem, że jedna firma przejęła drugą razem z pracownikami, może to jest powód dlaczego ludzie tam tak się wzajemnie nienawidzą, a na czele stoi sam (usunięte przez administratora). Można by sie rozpisać o tym człowieku lecz przez najprawdopodobniej (usunięte przez administratora) jak najbardziej go usprawiedliwiam. Myślę że ta firma istnieje tylko dzięki 3-4 osobom którzy mają naprawdę pojęcie. Dwóch technologów (usunięte przez administratora)oraz ze dwóch ślusarzy. Gdyby nie oni myśle, że gość utonął by we własnych odchodach. Pracuje zbyt krótko żeby opisać z dłuższej perspektywy jak to wygląda ale wydaje mi się że moja opinia jest dość trafna. Nie polecam.

BitCoiner

W firmie panuje niesamowity chaos (usunięte przez administratora)! Swoich klientów, ludzi spoza branży, rodziny, o pracownikach nie wspomnę. Na pierwszy pozór miły sympatyczny facet, trzeba zaznaczyć że jest wyjątkowy w stwarzaniu pozorów. Dobra mina do złej gry, trzeba na niego uważać. Jedyne czego nie można mu zarzucić to wiedzy, ma facet wiedzę i nie można mu tego odbierać. Jeśli chodzi o współpracowników na hali, jest to dobra ekipa która ma wiedzę lecz wszyscy robią sobie za plecami własnie przez głównego prowodyra czyli właściciela. Nie ma absolutnie zgrania, pomocy, wspólnego rozwiązywania problemów. Za to jest krzyk, wulgaryzmy, pretensje, zwalanie winy. Jest też oczywiście kilku fałszywych buców w biurze jak i na hali którzy chętnie Cię(usunięte przez administratora) i jeszcze cos dodadzą od siebie, kosztem oczywiście niczego. Reasumując. Jeśli jesteś zainteresowany pracą na 3 miesiące za półdarmo ale chcesz się dużo nauczyć, to jak najbardziej polecam, można na prawdę się wiele nauczyć. Jeśli planujesz dłuższą karierę to oczywiście nie zniechęcam! ale osobiście ostrzegam, odbije się to na waszej psychice, rodzinie i zdrowiu. Jeśli chcesz przejść przez (usunięte przez administratora) przygotowawczy komandosów NAVY SEALs to jest to idealne wyzwanie dla Ciebie. PS. Dodam, że wciąż jestem pracownikiem tej firmy. Lecz nie długo

Zostaw merytoryczną opinię o Complexform Sp. z o.o. sp.k. - Kołata

Complexform Sp. z o.o. sp.k.
  • 4
    62-007 Kołata

Complexform Sp. z o.o. sp.k.