Opinie o Kfe holding w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kfe holding. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kfe holding o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kfe holding w Rzeszów

Swoją przygodę z firmą KFE wspominam bardzo dobrze. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem czy wypłatą premii. Ekipa w obu biurach bardzo zgrana i pomocna. Ze strony przełożonych, bardzo ludzkie podejście do Pracownika. Nie było sytuacji, żeby się nie dogadać. Oczywiście, występowały zgrzyty, czasem delikatne kłótnie, ale nie myli się ten co nic nie robi.

Judasz

(usunięte przez administratora) porostu

Jolanta

Zrozumcie - to forum dla pracowników K., nie dla firm klienckich i ich pracowników na delegacjach! Namieszaliście tak, że nic nie da się zrozumieć. Pracownicy firmy, ile dostanie taki specjalista ds. handlu z językiem obcym na poz. c1? Wiem że szukają, ale nie ma widełek..

Podwykonawca
@Jolanta

Dokładnie ta firma wogole nie ma pojęcia o zarządzaniu, wysyłając firmę z Polski liczą na wielkie swoje korzyści a jak są problemy to umywają ręce. Omijać szerokim łukiem!!!

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Współpracownicy są w porządku. Kadra zarządzająca - szkoda słów....

No cześć. : ) chce aplikować na ofertę ze strony dla WEB Designera. O Midzie myślę. Dwuletnie doświadczenie mam już za sobą ale nie czuje się na seniora, może tu ewentualne awansuję. Ale fakt faktem czy możecie polecić aplikacje? I jak zarobkowo taki Mid wyjdzie?

Dorota

i te kłótnie to w jaki sposób zazwyczaj są rozwiązywane? góra jakkolwiek w nie ingeruje aby poprawić przy tym atmosferę? była mowa na forum o pracy zdalnej, jakie konkretnie laptopy są do niej udostępniane, jakie oprogramowanie i wsparcie techniczne temu towarzyszy?

Judasz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) porostu

Kamila

Po połowie roku zmiana sytuacji? mam na myśli to zapytanie o oferty dla osób z językami. Teraz na stronie widzę w zasadzie trzy przy czym dwie są z językiem francuskim. Czy istnieje przy tym tez szansa na to by ktoś wskazał mi jak zarabia specjalista ds. ofertowania i czy warto w ogóle aplikować?

@Kamila

Zdecydowane nie polecam !!! Chyba, że chcesz pracować w ciągłym stresie, w totalnym chaosie i z szefostwem które niewiele wie o zarządzaniu … Rotacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie, jak ktoś coś znajdzie to ucieka z tego grajdołu.

A jesteś w stanie przybliżyć jakieś konkretne okoliczności, o których wspominasz? Jak rozumiesz chaos? Co się konkretnie dzieje i czy jako pracownik nie masz na to żadnego wpływu?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kfe holding.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kfe holding? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były

Rezygnują bo mają dość szefa, szefowej, (usunięte przez administratora), którego doświadczają każdego dnia, stresu bez sensu i ciągłych zadań na już. Firma od lat nie zmienia tego, że działa w chaosie, a to wykończy każdego komu zależy na własnym zdrowiu. Jak masz inną ofertę do wyboru to naprawdę nie daj się zwieść fałszywym obietnicom !!! Albo dołączysz do licznego grona tych co wytrzymali tylko parę miesięcy i podziękowali za pracę… To żart i firma krzak a nie żaden holding ! A Logo i biuro ładne na pierwszy rzut oka to tylko przykrywka do baznadziejnych warunków. Jeszcze na dokładkę pamiętaj o kilku wspaniałych osobach zawsze kablujących do szefa i masz obraz tego wariatkowa z którego uciekają wszyscy normalni ludzie.

lolo

Czy ktoś wie czemu mają tyle ofert pracy dla pracowników ze znajomością języków ? Taka duża rotacja? czy rozwój ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Kfe holding?

Jolanta

@Jolanta

A czego nie a czy klient to nie ich pracownik? Przecież właściciel swojej firmy po pewnym czasie przestaje nim być. Pracuje dla nich. Ktoś napisał ze są na codzień na budowach. A to chyba żart roku. Pewnie to sami napisali. W umówie owszem jest taka wzmianka ale zazwyczaj nikt nieodbieranie telefonu a o byciu na budowie to chyba tylko Pro forma. Śmieszne to wszystko. Koszmar z którego po dłuższym czasie udało mi się wyplątać. Nigdy więcej pseudo firm tego typu. Uważajcie na nich

Byly Kandydat
@Jolanta

Dokladnie, ludzi tu pisza dziwne opinie. Ja bylem na rekrytaucji u nich. Pani mnie super przyjela ale finalnie nie podpisali umowy bo nie mialem poziomu jezyka.

budowlaniec22
@Kik

Chyba ci sie firmy pomylily. U mnie ich pracownik na budowie jest raz w tyg. Super fajny koles. Zna jezyki, pomaga.

Zadowolony elektryk
@Kik

A ja pracuje sam w Kolonii bez nich a oni mi znalezli kontrakt w Belgii. Fajny uklad teraz mam 2 kontrakty i 10 ludzi na kontrakcie. Umowa jasna i dobrze wyjasniona przez Pania z biura. Wczesniej pracowalem z posrednikiem z Frankfurtu ale to byl (usunięte przez administratora) oni sa OK.

Podwykonawca

Liki

Czy oni handluja zlotem ?

Wiecie, czy Kfe holding udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

rekrutor

tak dokladnie jest

pracownik29

Pracowalem i jak w kazdej firmie sa problemy. Bylem zadowolony. Zmienielem miejsce meszkania i teraz pracuje w innym miescie.

Nie polecam pracy w kfe. Zarobki poniżej kwalifikacji. System premiowy ustawiony tak, byle premii nie dostać mimo tego, że się należy. Szef narcyz stosuje mobbing wobec niektórych pracowników. Są też plusy oczywiście takie jak naprawdę fajni pracownicy, dofinansowanie do obiadów. Ale minusy przeciążają i dla swojego zdrowia psychicznego lepiej tam nie pracować.

Dorota

Poważnie szef jakoś gorzej ludzi traktuje? Czemu tylko wybranych, czym mu podpadli?

@Dorota

Wybiera sobie słabsze osoby które nie potrafią się bronić. Manipulant jakich mało. Najgorsze jest to, że każdy widzi kogo dręczy i upokarza ale nikt nie reaguje. Nawet pani dyrektor. Nie ma szefa na codzień w biurze ale jeśli ma przyjechać, każdy ma dość.

Dorota

Aha? A czemu nikt nie reaguje, nawet ta Pani? Ludzie się go boją czy jak?

Szef narcyz trafne określenie .dodam jeszcze cygan i (usunięte przez administratora) o buźce anioła. A pani dyrektor zależy która . Puszysta jest taka sama a szczupła sama się boi

Lola
@Dorota

I tu chyba pisze osoba z kfe . Może imię i nazwisko napisać?

kobieta pracujaca
@Dorota

Jaki szef ? Tam sa tylko szefowe ;) Fajne babki zreszta. Ja pracowalam, bylam na urlopie macierzyńskim, teraz siedze w domu. Dobrze wspominam i polecam.

Git firma

Dostaje premie co miesiac jak w szwajcarskim zegarku.

Fajnie maja

Pracowałam u nich kilka lat. Nauczyłam sie wiele. Ludzie sympatyczni. Dzisiaj pracuje w innej firmie właściwie dzięki temu co poznałam w KFE. To winda do sukcesu. Warto.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kfe holding? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

rekrutowana Kasia

Bylam u nich i fajnie to wyglada. Nie czekalam dlugo na odpowiedz. Szkoda tylko ze mnie nie wybrali :(

Pracownik 2019

(usunięte przez administratora)Jestem w firmie od 4 lat. Zdecydowalem sie z polecenia innej osoby. Widzialem jak w 2018 pracownicy byli rekrutowani. Byl dzial rekrtutacji ktory totalnie nie rozumial specyfiki firmy. Dzisiaj juz tych rekrutorow/ek nie ma i rozmowy rekrutacyjne prowadzi twoi przyszly kierownik. To jest fajne. Zreszat atmosfera jest fajna. I mamy obiady zapewnione przez firme ;)

same plusy
@Pracownik 2019

fajnie jest, znam gorsze firmy

Mimi

Duża rotacja pracowników,słabe szkolenia(usunięte przez administratora)Bardzo dobra atmosfera wewnątrz działów.Wszechobecny bałagan w dokumentacji.

gość

dokładnie tak, jak mój przedmówca. Stylizują się na korporację, a nie mają o niczym pojęcia. Dział windykacji, pod mailem z tego działu, jak i działu prawnego nikt się nie podpisuje z nazwiska, działa niesamowicie szybko, mimo, że kasa od kontrahenta, nie dotarła jeszcze na konto. W odpowiedzi na zarzuty, wprowadzenia w błąd, umywają ręce, twierdząc, że umową na wykonawstwo zawarło się nie z nimi, a z kontrahentem zagranicznym. Ocena ogólna 2-

@gość

Zgadzamy się w 100%. Firma porażka. Nigdy więcej

ich klient
@gość

Pracuje z nimi w Berlinie od 2 lat. byly zatory z kasa u niemca i super dziala ich windykacja. Jest tam pani ktora troszczy sie o moje pieniadze. Wszystko mi zaplacil klinet w Berlinie.

Nowa

Chcialabym podjac wspolprace z ta firma na roboty budowlane w Belgii, jestem poczatkujacym przedsiebiorca i troche sie boję ryzyka, prosze napisac jak wyglada z nimi wspolpraca ? czy faktycznie jest to oplacalne?

Elektrycy
@Nowa

Pracowalem od kilku juz lat w Niemczech. Zaczalem z nimi kontrakt w Luksemburgu. Jest OK i sa dobre stawki. Ich koordynator opiekuje sie budowa. Ale problemy i tak sa ale tak jest na kazdej budowe wiec to nie jest ich wina ale organizacji kierownika budowy. Wazne aby miec ludzi dobrych. Wiec jak masz zamiar pracowac z nimi to najpierw zastanow sie czy masz ludzi do pracy. Oni szukaja kontraktow i zawsze proponuja rozne. Nie wszystkie biore bo nie mam tylu ludzi.

dekarz100

Tez kiedys mialem swoja firme i zatrudnialem 3 ludzi, przyszla kontrola, policja w belgii, bylo slabo bo nie mailem wszystkiego, dzisiaj pracuje w firmie polskiej na umowie o prace, moj szef pracuje z komfort i jest zadowolony. tez sa kontrole na budowach ale nie ma problemow bo mamy wszystko;

Nowa

Troche ciezko mi ocenic jednoznaczenie bo widzę ze opinie sa podzielone, wiadomoz e na budowach sa zawsze jakies problemy, moja firma poczatkujaca zajmuje sie robotami budowlanymi ale tez instalacją sieci telekomunikacyjnych, niestety na ten moment nie mam nowy zlecen dlatego ta firma jakby jest szansa do zarobienia pieniedzy.

Wlasciciel firmy - Warszawa
@Nowa

Pracuje z nimi w okolicach Kolonii w Niemczech. Wszystko gra. To moj pierwszy kontrakt po za krajem. Niemiecka firma placi, moi pracownicy sa zadowloeni. Tylko czasem male braki materialow. Polecam posrednika.

Grzegorz Rzeźnik
@Nowa

Tak, masz rację, na ten moment taka umowa to jest szansa, ale zobacz na ile lat podpisujesz umowę. Podpiszesz i za jakiś czas zauważysz , że to nie Ty podejmujesz decyzje o swojej firmie i pracownikach, jeszcze raz zaczniesz czytać umowę i wtedy zrozumiesz o co w tym chodzi, ale ich prawnicy Ci uświadomią gdzie jesteś. (usunięte przez administratora)

pracowity
@Grzegorz Rzeźnik

Właśnie . u mnie było dokładnie jak piszesz . Mialem kontrolę za komfortu i okazało się ze wogole nie mieli dokumentów ktore im wyslalem kilka miesięcy wczesniej . Potem im napisałem czego tego i owego brakuje podając daty wysłania w/w dokumentow . chciali się zająć kontrolą . A gdzie byli wczesniej ? Pozniej też miałem kontrole już po cudownej wspolpracy (usunięte przez administratora)Kontrole nie sa takie straszne , nawet brak języka nie przeszkadza ja już 7 lat jestem za granicą i na początku było fatalnie . Ale są tłumacze którzy mogą w twojej sprawie zadzwonić . I jest to owiele tansze , dużo tansze . A umowa to druga bajka . Moją umowę widziało kilku prawników za głowę się złapali . ta umowa co ja miałem nie jest umową typową do sytuacji . Jest stworzona dla nich tylko i wyłącznie . Czasami miałem wrażenie że moja firma jest ich i oni mieli więcej do powiedzenia .nie pytając mnie o zdanie . (usunięte przez administratora)

pracowity

dlatego prowadze wszystko sam . nikt mi nie mąci z papierami,nikt mi nie wmawia że czegoś nie wysłałem Wiem co mam i czego się mogę spodziewać . A pracownicy to tylko ludzie którzy chcą zarobić i nie ma mowy o przyjażni . Dlatego osoby króre jadą za granicę mają 100% zaufanie do ludzi z kfe . Jednak z czasem rzeczywistość okazuje się zupełnie inna (usunięte przez administratora) JAk nie znasz języka dogadaj się z tłumaczem który będzie do twojej dyspozycji o wiele taniej . W urzędach zagranicznych też pracują ludzie którzy są po to by ci pomóc . I naprawdę pomagają a nawet możesz znaleść osoby które mówią po polsku. Są księgowi którzy pomogą załatwić odpowiednie formalności . Zapłaciśz ale duzo, duzo mniej .

Jarosław

To bardzo ogólna opinia. A możesz podać konkretne przykłady sytuacji z powodu których nie polecasz współpracy z KFE Holding?

Robert
@pracowity

Firma działa pod siebie ma wszystkich dookoła gdzieś liczą się pieniądze. Nie dajcie się wyzyskiwać

@Grzegorz Rzeźnik

Po kilku miesiącach dosłownie nie masz nic do powiedzenia . Dział faktu produkuje fv nawet gdy ty nie masz pieniędzy na rachunku

@Nowa

Ogólnie porażka. Pozytywne opinie piszą pewnie sami. Jeżeli już tak cię korci spisz umowę na kilka miesięcy. I czytaj co podpisujesz. Mi podmienili umowę zgodzili się na zmiany . Służąca prezesa niby wyszła zmienić zapis a tu d..a . Moja wina nie przeczytałem. Ale czy naprawdę musisz?

@Grzegorz Rzeźnik

Okazuje się ze twoja firma nie jest już twoja. I nie masz nic do gadania

@Nowa

Jak myślisz ze będziesz miał wystarczający dochód by opłacić pracowników ,opłaty firmowe ,mieszkanie kfe i jeszcze dodatkowo inne firmy które będą robić to co powinien kfe !( serio) To możesz spróbować. Ale licz się z tym ze jeżeli podpiszesz umowę czar pryśnie i to z wielkim hukiem.

Wykonczenia / gipsy
@Nowa

Maja dobra obsluge. Pracuje z nimi i jest OK.

maly

Nie wiem co wy tytaj piszecie, ja pracuje jako firma z nimi, mam kontrakt w Belgii, fajnie to dziala, Wszystkiem sie zajmuja, a Pani ktora mnie obslguje jest super. Pozdro.

@maly

Na umowie B2B pracujesz? Czym konkretnie się zajmują? Całe formalności są po ich stronie? Księgowość na przykład?

KKK

zgadzam sie

tak

tak dokladnie jest

maly
@Monika

Na umowie o prace. Oni mi znajduja kontrakt.

zleceniobiorca

Tak samo jest w firmami budowlanymi, KomFort obsługuje ich od a-z oni mają jechać zrobić swoją robote a wszystko co jest związane z ich obsługą przy kontrakcie czyli dokumenty, zakwaterowanie, umowy, kontrakty, kasa - faktury -platnosci czy kontakt z klientem, robią prawie za nich. nawet maja swoich ludzi ktorzy sa na budowach i je koordynują więc to nie jest tak ze wysylają firme i już nic ich nie obchodzi, do samego konca to obsługują. Jak firmy budowlane robią swoją robote okej to zarabiają pieniądze i mają kontrakt za kontraktem, są tacy co tam siedzą już po kilka lat, z tego co wiem to firmy same sie do nich zgłaszają żeby im dawali kontrakty bo mają dobre tematy, i przede wszystkim zarabiają w euro. W tej branży wiadomo jak jest, i czy w Polsce czy zagranicą - jak firma budowlana spartaczy prace bo sie opierniczają, nie znają sie na robocie, zle ją wykonują to później oczywiscie mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. KomFort zawsze stara sie sytuacje rozwiązywać do końca bo to chodzi o dobro firm budowlanych i ich klientów, z tego co wiem to mają ich w Belgii w Niemczech, w Luksemburgu wysyłają tam ekipy budowlane z Polski które obsługują i są zadowoleni, a zdarzy sie jeden drugi ktory pisze te bzdury bo pewnie nie dostał kasy za coś czego nie zrobił.

dekarz100
@zleceniobiorca

JA pracowalem normalnie ale reszta pila wiec nas belgowie wygnali z budowy. Moj szef nie dostal kasy za tamten kontrakt. Dzisiaj pracuje tez w belgii z inna ekipa i jest OK. Czlowiek z komfortu jest na budowach i pomaga. Moj szef jest zadowolony. Ma kase. Ja tez :)

@zleceniobiorca

Czy jest problem jesli pracownicy nie znaja jezyka angielskiego ? zatrudniam pracownikow z ukrainy, jesli chodzi o formalnosci to trzeba jechac bezposrednio do Belgii? czy wystarczy do siedziby Komfort ? z tego co zrozumialem zakwaterowani ejest po mojej stronie? jak wygladaja warunki pracy na takich budowach? czy maja swojego koordynatora budowy ktory to pilnuje?proszę opowiedz coś wiecej z uwagi na brak zlecen chcialabym rozpoczac wspolprace z ta firma. Dziekuje.

@dekarz100

Tak pomaga nie wiem w czym ten koordynator. W ogóle firma porażka opinie pozytywne pewnie wpisują sobie sami. Omijać szerokim łukiem

@zleceniobiorca

Tak mam wrażenie że ten komentarz pisała osoba z firmy komfort. Omijajcie ta firmę z daleka taka porada

duzy plus

Witam, jestem pracownikiem już jakiś czas, nie tylko system premiowy, który firma proponuje ale tez zwykle stwierdzenia " jest ok, dobra robota, dzialaj tak dalej, dobrze Ci idzie" jest super motywatorem do pracy. Co najbardziej mi się podoba? Atmosfera co kazdy z pracowników z pewnoscia potwierdzi - duzy plus ! Firma zapewnia obiady, skrocony czas pracy w piatki oraz poprostu ludzkie podejscie do pracownika co rzadko się zdarza, a za co z szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kfe holding - Rzeszów

• Jak się pracuje w Kfe holding?

Zobacz opinie na temat firmy Kfe holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kfe holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kfe holding