Bioveri Sp. z o.o. sp. k.

Dąbrówka Wielka

Opinie o Bioveri Sp. z o.o. sp. k.

G

Pracowałem w Bioveri przez 3 miesiące, po czym zmieniłem ją na coś ciekawszego. Dużym plusem firmy są bardzo przyzwoite zarobki. Osoba znająca angielski i rosyjski może dostać ok. 3-3,5 tys. netto. Innym plusem jest możliwość wyjazdów zagranicznych. Ja za krótko pracowałem, żeby się załapać, ale bardziej doświadczeni pracownicy jeździli np. do Afryki czy na Ukrainę. Minusy raczej nie są materialne, ale warto o nich napisać. Gdy zgłaszałem się do pracy, aplikowałem na stanowisko "Specjalista ds. handlu zagranicznego", umowę natomiast miałem na stanowisko "Asystent ds. handlowych". Opis zadań w ogłoszeniu w istotnej części rozmijał się z rzeczywistością. Głównym zadaniem było ogarnianie logistyki (zamawianie transportów w firmach zewnętrznych i negocjacja stawek), o czym w ogłoszeniu nie było ani słowa. Czasem, w razie potrzeby trzeba było iść do magazynu i przerzucać worki z towarem. Oprócz tego przygotowywanie faktur, atestów, próbek, specyfikacji oraz wysyłek kurierskich - taki standard. Praca w Bioveri jest dobra dla kogoś, kto szuka czegoś na stałe i nie planuje dalszej kariery - to tak mała firma, że możliwości awansu w niej nie ma. Można za to rozwinąć się językowo. Lokalowo jest bardzo ubogo, ale gdy kończyłem współpracę z Biovery, był budowany nowy budynek. Atmosfera pracy różna - były za równo mniej, jak i bardziej sympatyczne momenty. Niektórzy mniej, a niektórzy bardziej chętnie tłumaczyli mi rzeczy, które były dla mnie nowe. Prezes firmy choć surowy, to bywa również sympatyczny i można z nim na różne tematy porozmawiać. Pakiet socjalny w Bioveri ograniczał się do sezamków, chałwy i czasem batoników. Podsumowanie: + Zarobki + Możliwość szlifowania języków + Możliwość wyjazdów zagranicznych - Ogłoszenia o pracę nie odzwierciedlają rzeczywistości - Brak pakietu socjalnego - Nisko poziom profesjonalizmu - Brak możliwości awansu Osobiście bardzo mnie męczyła ta praca i gdy nadarzyła się okazja, to ją zmieniłem. Komuś innemu może się jednak ona spodobać. W trakcie rozmów kwalifikacyjnych polecam zapytać się o szczegółowy zakres obowiązków i nazwę stanowiska pracy na umowie.

Zostaw opinię o Bioveri Sp. z o.o. sp. k. - Dąbrówka Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioveri Sp. z o.o. sp. k.