phu hubertus trans ostrów wlkp

Ostrów Wielkopolski

Opinie o phu hubertus trans ostrów wlkp

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w phu hubertus trans ostrów wlkp? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Janek

Nie polecam. Zero szacunku dla pracownika. O wyplatach nie wspomne

Stefan
@Janek 15.03.2018 09:59

Janek dlaczego klamiesz? pracuje tutaj 4 lata nie ma problemu z wyplatami ani szacunkiem dla pracownika?

byly

To sie zacznie robic balagan przesluchania dojda przekroczenia pow,44t nie platne wikendy i spkro grzechow wyjdzie na przemadzala bez wiedzy spedytorke kompletna niewiedza donosicielka kapoo i itd glab kapusciany?

Zdezorientowany
@byly 26.02.2018 18:27

Czyli nie ma szukać w tej firmie nic .? :(

byli zwolnieni kierowcy

były kier,zwolnili mnie bo nie chcialem jezdzic na 3kartach,wymuszaja jazde na lewo,szef i jego pomocnica ukladaja jazde 2tys km przez na dwa dni kasy brakuje na trasy jazdy,i na oplaty autostrady we francji ,nie placi za pauzy 24h stalem za darmo,ciagle zmuszanie,przekroczenia czasu jazdy i pracy kier,ma placic 4tys eu za niedozwolone ukryte magnezy ja i inni kier zglaszamy sprawe do PIP i ITD bo inni kier tak jezdza nadal,ten precedens musi sie skonczyc ,bedziemy zeznawac i wskarzemy kto jezdzi nadal na 3kartach ,odradzamy ta firme to widmo i przekret

Xxx
@byli zwolnieni kierowcy 10.02.2018 11:07

Ta firma to przekręt

ZAINTERESOWANY KIER,

mam zamiar zatrudnu sie jako kier.sa ciekawe nie najlepsze opinie ,muwia na cb.moze ktos co tam pracowal napisze pare zdan by sie nie utopic na starcie ?CZEKAM

Byly kier.
@ZAINTERESOWANY KIER, 24.12.2017 14:16

Porazka do entej

Adam

Witam Jakie sa zarobki w tej firmie Hubertus? Czy 3,5 się wyciągnie?

Mariusz

nie polecam

Zostaw opinię o phu hubertus trans ostrów wlkp - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie phu hubertus trans ostrów wlkp