Opinie o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans w Ostrów Wielkopolski

Wszystko co piszą kierowcy to prawda nikt im nie robił pod górkę bo po rozwiązaniu umowy rozliczyli się jak trzeba ale za mielenie jezorem postanowiłem że przygotuje wszystkie lewe urlopowki dla itd a i jeszcze zasiegne informacji w pip.

KIEROWCA

JA TAM PRACUJE DOSYC DLUGO NIE MAM PROBLEMU PINIAZKI NA CZAS RAJKI ROBIE DLUGIE PO PROSTU WSZEDZIE TRZEBA PRACOWAC I BYC WPORZADU A NIE KOBINOWAC A PISZA CI KTORZY ZOSTALI WYRZUCENI ZA PRZEKRETY I NIE MOGA SIE Z TYM POGODZC POZDRAWIM

@KIEROWCA

Pozdr.szefostwo (KIEROWCA)Dobre.Niema w tej firmie kierowcy ktury długo tam pracuje.Nowe mercedesy.Niezły argument.Pozdr.dziad trans.

@Były

były weź się do roboty bo nie chce się czytać twoich wypocin, ile można ...

Zawodowy
@Były

dopiero co mieli odejść wszyscy kierowcy z chłodni a tu nagle pozytywy się sypią. Wstyd widać że to wszystko od szefostwa

Obecny
@Zawodowy

Wszyscy to „były” tak jak te komentarze wszystkie to „były”proste

Obserwator

Zaczyna być głośno w Ostrowie Wielkopolskim na temat Hubertus Trans.

Były.

Nie polecam .Szef klamca.Zjazd do Polski na oparach.Po za tym rozładunki w miejscach gdzie busem ciężko wjechać.(kilka miejsc.)Auta przeładowanie.I ogulnie samolotiwa robota. Tragedia.

@Były.

To jakaś żenada pracowałeś tam dwa lata zarabiałeś z tego co mi wiadomo i jak się chwaliłeś duże pieniądze ale że pilnują i nie dają się okradać i podziękowali tobie to teraz wypisujesz co popadnie ci w głowę. a tak na marginesie zapraszam na powrót do szkoły ortografia się kłania. widać że wszystkie wpisy pisane przez ciebie. która firma płaci regularnie do 10 każdego miesiąca jak ta?! co to znaczy auto przeładowane miałeś 60 ton na sobie po 48 t latają i jest dobrze, przeładunki w transporcie są i będą zawsze co w tym dziwnego?

@obecny

Wystarczyło by wysłać wszystkie lewe urlopowki które posiadamy by zamki ten grajdolek i tak będzie trzeba nie długo zrobić. Jeśli ktoś wybiera się tam do pracy to jak lubi być poszukiwany to jest to praca dla niego

@Były

żal tyłek ściska i piszę się głupoty żeby komuś zaszkodzić pamiętaj koło się toczy...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KIEROWCA

A JESLI CHODZI O SZEFA TO SWUJ CHLOP NIE JEST ZADNYM KLAMCA PLACA NA CZAS I (usunięte przez administratora) PRZY SAMOCHODA I ZALADUN I ROZLAD A MY JEZDZIMY NOWYMI MERCEDESAMI CZEGO TU NARZEKAC PROSZE POSZUKAC W OKOLICY PODOBNEJ FIRMY PRACOWALEM W 3FIR I MAM POROWNANIE TEN CO PISZE TO JEST DESPERADO I KLAMCA POZDRAWIAM

były

dajcie jekies dane czy juz odeszli kier z zestawow 4 pow 12ton ,slyszałem ze maja tej firmy powyzej normy,to firma kolchoz,45h za friko,wyj,sobota-niedziela nie placa,za nadgodziny tylko za km.to akord,normy na paliwo z gps ,reszte ukradl kier.hłodnie szroty,pogadam z kier.i wiecej napisze nastepny raz,no i b.wazne caly czad jezdza załad,po 45ton gdzie to ITD i PIP

tadek
@były

byly weź się za prace nie opisuj ludzi

@były

Zapomniałeś kolego dodać że czasami 2-3 weekendy pod żąd poza domem.(Nie płatne).z tego co mi się o uszy odbiło to z pracy w tej firmie ostatnio zrezygnowało 2 kierowców z duzych.

Były.

Nie polecam. Szef kłamca do potęgi.Auta przeładowanie.Brak kasy na paliwo.Na placu w Ostrowie doładunki .Ładowanie luzem towaru pod sam dach.Kierowca na rozładunku musi ręcznie układać towar z powrotem na paletach.wyliczanie czasu jazdy bez pojęcia.Duzo jeszcze można by było napisać o grzechach tej firmy.

Julia

@były, Twoja opinia jest bardzo chaotyczna i trudno zrozumieć sens przekazanych przez Ciebie zdań na temat pracy w firmie phu hubertus trans ostrów wlkp. Z tego co udało mi się wynieść z Twojego wpisu wynika, iż jest możliwość pracy w soboty i niedziele. Czy każdy z pracowników musi w te dni stawiać się do pracy? Czy są to dni, w które można przyjść do pracy, lecz nie trzeba? Również, proszę, abyś napisał swój komentarz o pracy w tej firmie bardziej zrozumiale.

Julia

@jan, widzę, że posiadasz wiedzę na temat pracy w firmie phu hubertus trans ostrów wlkp. Możesz przedstawić informacje jakie posiadasz odnośnie tego miejsca pracy? Jak ocenisz atmosferę, która panuje u tego pracodawcy? Napisałeś, że niebawem będą wolne stanowiska, czy są one wynikiem jakiś odejść pracowników? Przedstaw, proszę, swoją wypowiedź na ten temat w sposób bardziej złożony.

jan

odp do Juli masz szanse sie zatrudnic w hubertusie niebawem beda wolne 4 zestawy,mozesz wybierac i dalej w swiat zobaczysz co to jest za super firma ,sama sie przekonasz ,jak beda słodzic przed wyjazdem a potem boom

Szymon
@jan

Widzę że zaczyna się robić coraz ciekawiej

@jan

super bo chce się tam zatrudnić nie było wolnego auta ale teraz to już poczekam aż miejsca się zwolnią i zaczynam!

Julia

@zainteresowany Możesz uzasadnić jakoś swoją opinię? Nie napisałeś żadnych konkretów na temat firmy Hubertus Trans. Zarzut, że jest to "przekręt" jest bardzo poważny, dlatego chciałabym Cię prosić o więcej informacji na ten temat.

zainteresowany

Słychac že firma to przekret do d.. szefowa do p..a szef do h..napiscie na forum czy to prawda by nie wdepnač w 2gie (usunięte przez administratora) bo juz w jednym siedze (usunięte przez administratora) pilne

Julia

Czy są na forum pracownicy phu hubertus trans? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna. Przypominam również o przestrzeganiu regulaminu forum.

Janusz

Dać sobie spokój. Wypłacać wypłacalności ale tak jak opisywał jeden z kolegów przekręty z tachem na samochodach są wyłączniki na których każą jeździć do tego pracować najlepiej po 20h pracy

Janek

Nie polecam. Zero szacunku dla pracownika. O wyplatach nie wspomne

Stefan
@Janek

Janek dlaczego klamiesz? pracuje tutaj 4 lata nie ma problemu z wyplatami ani szacunkiem dla pracownika?

byly

To sie zacznie robic balagan przesluchania dojda przekroczenia pow,44t nie platne wikendy i spkro grzechow wyjdzie na przemadzala bez wiedzy spedytorke kompletna niewiedza donosicielka kapoo i itd glab kapusciany?

Zdezorientowany
@byly

Czyli nie ma szukać w tej firmie nic .? :(

byli zwolnieni kierowcy

były kier,zwolnili mnie bo nie chcialem jezdzic na 3kartach,wymuszaja jazde na lewo,szef i jego pomocnica ukladaja jazde 2tys km przez na dwa dni kasy brakuje na trasy jazdy,i na oplaty autostrady we francji ,nie placi za pauzy 24h stalem za darmo,ciagle zmuszanie,przekroczenia czasu jazdy i pracy kier,ma placic 4tys eu za niedozwolone ukryte magnezy ja i inni kier zglaszamy sprawe do PIP i ITD bo inni kier tak jezdza nadal,ten precedens musi sie skonczyc ,bedziemy zeznawac i wskarzemy kto jezdzi nadal na 3kartach ,odradzamy ta firme to widmo i przekret

Xxx
@byli zwolnieni kierowcy

Ta firma to przekręt

ZAINTERESOWANY KIER,

mam zamiar zatrudnu sie jako kier.sa ciekawe nie najlepsze opinie ,muwia na cb.moze ktos co tam pracowal napisze pare zdan by sie nie utopic na starcie ?CZEKAM

Byly kier.
@ZAINTERESOWANY KIER,

Porazka do entej

Witam Jakie sa zarobki w tej firmie Hubertus? Czy 3,5 się wyciągnie?

Mariusz

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans?

Paulina Flajszer Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hubertus-Trans
1.7/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Pruślińska 21
    63-400 Ostrów Wielkopolski