Trans-Car Potęga Tomasz

Adres: Kard. Wyszyńskiego 1, 28-340 Sędziszów

NIP: 6761437618 REGON: 351390621

Trans-Car Potęga Tomasz

Opinie o Trans-Car Potęga Tomasz

dank

Jeden kurs daje możliwość wiary w prawdomówność właściciela.Kolejny , to już problemy z czasem dojazdu i inne.Gość ma wiedzę i wie jak wykorzystać , twoją nie wiedzę.Miły do czasu

Zostaw opinię o Trans-Car Potęga Tomasz - Sędziszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Car Potęga Tomasz