Tamax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Sędziszów

Opinie o Tamax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Otoprawdacala

Ta firma to totalne nieporozumienie. Wykorzystują pracowników po 10-14 godzin pracują a za najniższą średnią krajową! Za nadgodziny nic nie płacą obiecują płatne dni wolne i nic z tego na obietnicach się kończy! Jak na taki ogromny obszar objęty przez firmę to o połowę pracowników i wozów mają za mało. Jak nic przydałaby się kontrola Państwowej Inspekcji Pracy!

Plagiat

Ta firma to Oszuści , nie posiadają struktur i pojazdów którymi się reklamują !!! Dno i metr mułu

Gość

Jak spytałem się tylko czy mają nadgodziny , to facet zarzucił mi że mam wymagania zamiast od razu się decydować czy brać pracę , pierwszy raz się z nim widziałem a już mi zarzucił że od nich czegoś wymagam. Najlepiej było by brać pracę w ciemno bez żadnej wiedzy... logika pana szefa

jacek

TAMAX wykorzystuje ludzi

wwyy

jak chceż robić na 0;5 lub na czarno etatu to do tamaxu idz dno

ktoś

Brak szacunku do klientów. Olewają wysyłane maile, a jak człowiek dzwoni z wyjaśnieniami to bardzo niegrzecznie go traktują... Odradzam!

xxe

Nie radze być tam mechanikiem brak poszanowania dla ludzi

Zostaw opinię o Tamax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Sędziszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tamax Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe