Greenspin kuźwa oddział w Polsce

Dębowa Łąka

Opinie o Greenspin kuźwa oddział w Polsce

asdasdasd

Przestrzegam. Przestrzegam i uprzedzam. Firma mała, licha perspektywa. Albo robota na wioskach wokół Torunia (wtedy z 2h dziennie idzie na dojazd, oczywiście nie wliczany w dniówkę... skubaniec...) albo rozjazdy na stacje benzynowe po całej Polsce. Facet lubi pracownika zakręcić, zapomnieć, przyciąć wypłatę, zatrudnić alkoholików itd itp... atmosfera raczej średnio przyjemna, kupa użerania się, sądzę po prostu, że gruby powinien już o emeryturze pomyśleć i w swojej winnicy siedzieć, bo do ludzi za cholerę nie ma ręki:)

Zostaw opinię o Greenspin kuźwa oddział w Polsce - Dębowa Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenspin kuźwa oddział w Polsce