Diebel Speditions GmbH

Opinie o Diebel Speditions GmbH

Lukasz...

Witam czy w firmie idzie porozmawiać z kimś po polsku ? Jezeli tak prosze podac jakis kontakt. Levisyou1@o2.pl pozdrawiam

Figo...

Witam, byliśmy z kolega na szkoleniu w Kassel w diebel .. wszystko było ok do czwartku kiedy dali do podpisania umowy zapytałem dlaczego jest 1400eu brutto..pan (usunięte przez administratora) wyprosil mnie do pokoju obok po czym zadzwonila pani (usunięte przez administratora)i oznajmiła ze firma zakancza ze mna wspolprace , mimo ze na placu cofanie szlo mi najlepiej. Ale nie to jest ważne masz robic co ci każą jak jesteś bystry bo pytasz to jesteś nie wygodny i usuwaja cie ....tragedia .. oczywiście za tydzień szkolenia nie zaplacili....omijac tom firme szerokim łukiem....

Sanawa
@Figo...

To do nich podobne, jak tylko upomnisz się swoje to do widzenia

Rob

Witam Czy praca jest na "warunkach niemieckich" czy coś polskiego w stylu składanie nóg w kontenerach biegiem bez oddania m.... Spanie na placach k9ntenerowych czy jazda za każdą minute na wage złota i niepotrzebnego stresu?

Mac

Witam Czy ktoś z początkujących kierowców (bez doświadczenia) może napisać jakie jest wynagrodzenie na starcie ? Dziękuję i pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Diebel Speditions GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Królowa

Co do pracy na wuster radzę sprawdzić w wyszukiwarce jest temat diebel wustermark

Piotrekkkk

Witam czy firma zatrudnia podwójne obsady z doświadczeniem?

@Piotrekkkk

Witam, nie zatrudniamy podwojnch obsad. Pozdrawiamy, Diebel SystemTransport

Pflamen

Czy jest możliwość pracy w podwójnej obsadzie na stałe?

New

Interesuje mnie praca w Wustermark

@New

Jezeli jest Pan zainteresowany praca w Wustermark, prosimy o kontakt telefoniczny w pazdzierniku, poniewaz od listopada bedziemy mieli przyjecia miedzy innymi dla kierowcow bez doswiadczenia w pracy z kontenerami BDF, ktorzy prace w firmie Diebel rozpoczna treningiem BDF. W sprawie szczegolow prosimy kontaktowac sie w pazdzierniku na numer telefonu +49 33233 30 300. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko kierowcy samochodu ciezarowego. Szczegolowych informacji dotyczacych oferty pracy bedziemy udzielac telefonicznie od pazdziernika. Pozdrawiamy, Diebel SystemTransport

?

W Ketzin dalej auta prywatne zostawia się na autohofach?

@?

Dzien dobry, kierowcy pracujacy w Wustermark maja do dyspozycji duzy parking dla swoich samochodow prywatnych na terenie firmy Diebel w Wustermark, zaden kierowca nie parkuje na autohofach. Pozdrawiamy, Diebel SystemTransport

New

Są obecnie przyjęcia do firmy ze szkoleniem?

@New

Dzien dobry, interesuje Pana praca w Kassel czy w Wustermark?

Witam Panowie jak obecnie się pracuje w Dieblu bo wybieram się tam w poniedziałek

Lolek

Witam trochę tu pracuje i tak jak szef tak i ci co piszą to trochę ich ponosi z tymi wypowiedziami. Tu kłamstwa i tam kłamstwa. Kto chce pracować to pracuje a kto chce płakać to pisze takie banialuki żal normalnie żal. Po co wy wam pracujecie ludzie do polski albo na Ukrainę do peacy

Chciałem zapytać. Czy w firmie jeździ się w podwójnej obsadzie?

Jaki dress code obowiązuje w Diebel Speditions GmbH?

Łysy

Garnitur

NOWY

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie, tylko interesuje mnie kwestia wynagrodzenia w 2/1 1 klasa podatkowa. Kolega mówił, ze pracuje dziennie często po 13h na BDF, czyli x 17 dni w pełnym miesiącu to około 220h(pomijając już fakt mieszkania w samochodzie na stacji benzynowej bez toalety i bez obiadu). Czyli to wychodzi 1600e:220h = 7e/h. Mieszkam w Zgorzelcu i firma na start zaproponowała mi 9e netto za godzinę, 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu i codziennie w domu, czyli 160h w miesiącu. Proszę mi powiedzieć jak to wygląda naprawdę w tej firmie? Jest sens robić kurs na C+E? Bo jeżeli tak to ma wyglądać to trochę katorga a nie życie za te pieniądze. Proszę o szczere odpowiedzi bez hejtu. Pozdrawiam

Kierowca diebel

Zła opinia firmy pochodzi tylko i wyłącznie od samych kierowcòw. Nieudaczników którzy nie potradią sprostać pracy. Znam paru obecnie pracujących i strasznie narzekajacych i nadal pracują to chyba o czymś świadczy ze nie jest tak jednak źle. Jak kroś sobie zasłużył to tak ma. Pracuję tu prawie rok czasu i wszystko jest git. Ani razu nie mialem ani jednej chwili abym wylewał swe żale i negatywy na pyblicznym forum na temat pracy w firmie Diebel. Uwazam ze skoro jest robota to trzeba ją wykonać najlepiej jak się potrafi a jak jest problem to dzwoni się do biura i jest wszystko ok :) Także nikomu nie polecam czytać tych bzdur co ludzie piszą bo to nie prawda a jak ktoś jest mało odporny na pracę to niech się zatrudni tak jak pisałem wcześniej na kasę do hipermarketu.

Mateusz

Witam mam pytanie do doświadczonych, którzy już trochę pracują. Czy w firmie można liczyć na jakieś podwyżki czy awanse? Jakie są wasze stawki po przepracowanych 2-3 latach? Czy raczej kasa ciągle jest ta sama? Myślę o systemie 2/1 przy 1 klasie podatkowej. Jakich stawek mogę się spodziewać na początku? Pytam się ponieważ, nie wiem czy zawracać sobie głowy tą firmą, Czy pracują tu jacyś rodacy Polacy?

Kolega
@Mateusz

Witam. Mogę wypowiedzieć się na temat pracy z dyspo w Kassel czyli pod DPD. W systemie 3/1 zarobisz na pierwszej klasie przy pelnym miesiącu 2050e. 2/1 nie wiem dokładnie ale chyba ok 1600. Ja pracuję 3/1 ponad 2lata Jasne zasady, podstawa zawsze pod koniec miesiąca a diety do 15dniamoesiaca

Kolega
@Mateusz

Co do podwyzek to nie doświadczyłem tego. Podobno po 3 latach jakaś jest ale tego nie powiem póki nie dostanę. Dla mnie całkiem spoko, telefon służbowy po 2 latach zostaje Tobie, dają nowy, w aucie tablet.

KS DS Wuster

Wszystko fajnie brzmi kiedy mamy przyjść do firmy, później wychodzą negatywy..Zalezy na jakie tury trafimy ,ja akurat na początku miałem całkiem fajne luźne gdzie zdarzała się nawet Polska. Później coraz gorzej, depoty na zadupiach z koszmarnym dojazdem dla kierowcy który jedzie tam pierwszy raz (general pape) ;) Hermesy zazwyczaj tak nabite że niema gdzie stanąć,co do darmowych pryszniców to ich stan pozostawia wiele do życzenia.. Najgorzej trafić tury z kilkoma przepinkami gdzie goni Was czas macie stres bo załadują za późno i zaraz jest telefon z dispo.. Praca dobra na zdobycie doświadczenia Max na 6 miesięcy O ile wcześniej niema spiny z kierownikiem . Co do tacho to jak macie opóźnienie to dispo twierdzi ze to Wasza wina i musicie przegiąć czas żeby dojechać na czas a oni zaplaca mandat.. Wynagrodzenie zawsze na czas.. umowa na nie cały etat jeżeli pracujecie na systemie, na voll zeit zrobicie około 2600e ,samochody nowe w bardzo dobrym stanie i to tyle z plusów. Bardzo duża rotacja wśród kierowców Ci z długim stażem zawsze chwala pracę i nigdy nie mają problemów z niczym. W sytuacjach stresowych dispo traktuje Cię jak intruza nie wykazują wsparcie żadnego i zostajesz sam z problemem i musisz sobie radzić . Na Depotach Hermesa nie spróbujcie nawet odezwać się po angielsku bo pracownicy Hermesów baaaardzo tego nie lubią, obowiązuje tylko jeden język niemiecki, chociaż podstawy bez gramatyki . Większość z pracujących kierowców z długim stażem pewnie nie wie o czym teraz ja tutaj pisze Ale Wy pracujecie na innych warunkach i macie luz weekendy w PL albo na Wuster ;) Pan pełniący funkcję kierownika w Wuster za nerwowy, moim zdaniem nie na miejscu.

Ktoś
@KS DS Wuster

Idź do plaum-a a na pewno nie bedziesz jeżdził po samych hubach. Jak cie hermesy dobijają to to zmień firmę albo idż na swoje

Łysy z Wuster

Czy po jakimś czasie liczyć na jakiś awans? Jak wyglądają zarobki w systemie 2/1 przy 1 klasie podatkowej? Czy jeżdżąc 3 lata zarabiam tyle samo co nowy po tygodniu w firmie? Proszę o odp.

@Łysy z Wuster

Dzien dobry, chetnie udzielimy Panu wszystkich szczegolowych informacji na temat pracy oraz warunkow finansowych w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu. Nasz numer telefonu: +49 33233 30 300. Pozdrawiamy, Diebel SystemTransport

Dziadek
@Łysy z Wuster

Awanse są ale dla tych którzy należą do (kółka różańcowego) zwanych potocznie (przyjaciele i spółka). Tak samo z przydziałem samochodów, urlopów i zleceń. Co do kasy to moje konto po 2 latach podskoczyło z 1107 do 1120 netto. Do tego po tym okresie dzięki w/w spółce ze stałej obsady samochodów wylądowałem na stanowisku "skoczka",i zakażdym razem dostaję coraz starszego "smroda" do ujeżdżania. I to tyle.

Ktoś
@Dziadek

Zawsze możesz się zwolnić A nie wyleważ swoje żale.Droga wolna kolego

Andrew

Tragedia firma, niepoważni ludzie tam pracują.Nie polecam ! Przyjeżdżasz na dwa tygodnie okazuje się ,że musisz zostać na 7 tygodni mieszkasz w baraku z Bułgarem. Jesteś rzucany z konta w kont.Zmieniasz auta codziennie przez cały okres. Może komuś się podoba to niech pracują. Uważają się za niewiadomo kogo jakby byli tylko oni i już nigdzie nie dostaniesz pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Diebel Speditions GmbH - Kassel

• Jak się pracuje w Diebel Speditions GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Diebel Speditions GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diebel Speditions GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diebel Speditions GmbH