Agencja Praca31
counter
Łysy Nowy wpis

Ile można zarobić na tydzień przy owocach na tydzień i przy ilu godzinach

Adrian Nowy wpis
@Łysy

Hej! Widzę, że interesuje Cię praca za pośrednictwem tej agencji. Wiesz może, czy przyjmują już na okres wiosenny?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 323 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Agencja Praca31? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na Nuzle.pl.

kasialeszczynska Nowy wpis

Jestem zadowolona, o wszystkim mi pani z biura powiedziała przed wyjazdem. Jestem już dwa miesiące

Tak1Nie
Diesel

Wyjechaliśmy z dziewczyną na początku października do pracy pod Hage przez Praca31. Na początku bylo troche obaw bo jechaliśmy pierwszy raz. Mielismy jechac do pracy przy kwiatkach, ale na miejscu zaproponowali prace na sortowni owoców. Nam akurat pasowało, bo wyzsza stawka. Generanie wszystko pozytywnie.

Nina_
@Diesel

@Diesel I co dalej tam jesteście? Jak wygląda praca, warunki? Macie jakieś stale godziny? Jak zarobki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Diesel

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Praca31 - Puławy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Praca31