Opinie o Pds Logistics Sp. z o.o. w Solec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pds Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pds Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pds Logistics Sp. z o.o. w Solec

W jaki sposób można ocenić aktualną sytuację handlowców? Chce się tego dowiedzieć by być na bieżąco, z miesiąc temu oferta mi wygasła, ale zastanawiam się czy nie będą jeszcze wznawiać? Ciekawe jakie zarobki wychodzą

PDS LOGISTICS Nowy wpis

każda firma transportowa ma swoje lepsze i gorsze opinie, serdecznie zapraszam na rozmowę do nas, omówimy wszystko, wytłumaczymy :) niektórzy kierowcy pracują już po kilkanaście lat :) więc to chyba mówi samo za siebie, a marudy, które zmieniają pracę co miesiąc, znajdą się wszędzie :)

Robert Rurda Nowy wpis
@PDS LOGISTICS

Pracowałem i gdyby nie problemy osobiste napewno bym nie zrezygnował miła i profesjonalna obsługa kierowców szef z każdym porozmawia jak dobrym znajomym szanują pracowników a marudy zawsze się znajdą firma wypłacalna bez obaw wyjazdy do uzgodnienia 2 lub 3 tygodnie szczerze polecam swoją spedycja swoje zaplecze techniczne

Helena Nowy wpis

Ostatnio w necie mieli kilka wolnych wakatów dla kierowców kat. B, niestety mąź nie zdążył z aplikacją :/ Ale będziemy sprawdzać czy coś nowego się nie pojawia. Z tego co rozumiem to trasy są na terenie całej Unii Europejskiej? Jaki w takim razie jest tryb pracy i na jak długo są planowane wyjazdy jednorazowo? Podzieli się ktoś przy okazji stawką? :)

Kuba

W internecie firma ma dobre opinie ale czy dobrze się pracuje i warto aplikować?

PDS LOGISTICS
@Kuba

zawsze warto aplikować :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pds Logistics Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
GiełdaKwiatowaWrocław

Witam czy ta wasza wioska busów musi tu stac na parkingu przed brama? Zapraszamy na płatny parking chyba że was nie stać...

Czy Pds Logistics Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

PDS

na chwile obecna brak wolnych miejsc na stanowisko kierowca pozdrawiam

@PDS

Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Pds Logistics? Są może wolne wakaty na stanowisko kierowcy? Proszę o informację.

Robertrurda

(usunięte przez administratora) atmosfera super spedytorzy wypłaty na czas auta serwisowanie bardzo polecam

Dominika

@Alex, jak długo byłeś pracownikiem PDS Logistics? Bardzo cenne są informacje bezpośrednio od pracowników danych firm więc może zdradź nam nieco więcej o tym pracodawcy. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy warunki zatrudnienia są konkurencyjne? Czy w tej chwili PDS Logistics poszukuje nowych pracowników? Wasze opinie mają znaczenie więc zapraszam do komentowania wątku.

Alex

Pracuje do dziś , i jeśli chodzi o cmr to kierowca nie wypisał sam i dostał mandat za brak wiec nie do końca tak jak piszesz , jeśli chodzi o druga sprawę to regulują na bieżąco. Wiec nie wiem w czym kłopot ? Daj na priv

Viking

Hej Ponoć prezes wymusił od jednego pracownika żeby zapłacił za mandat za ponoc nieprawidłowe wystawione CMR wtedy kiedy nie dawał mu pieczątki firmowej.

Ziomal

Mam info od byłych pracowników, ze firma nie wypłaca niektórym kierowcom diet za delegacje i urlopów wypoczynkowych

Zostaw merytoryczną opinię o Pds Logistics Sp. z o.o. - Solec

• Jak się pracuje w Pds Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pds Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pds Logistics Sp. z o.o.?

Pds Logistics Sp. z o.o.
  • Źródlana 13