Opinie o Ultima Auto Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ultima Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ultima Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultima Auto Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Free

Witam, Zarobki w tej firmie daleko odbiegają od dzisiejszych realiów przy dobrych wiatrach 2000 netto, trochę więcej można wyciągnąć jako doradca serwisowy bądź kierownik kierownika których nie brakuje w tej firmie jak i dyrektorów, atmosfera gorsza niż (usunięte przez administratora) koncentracyjny, totalna inwigilacja, wszędzie kamery, strach się po nosie podrapać, nie wspomnę o krótkiej rozmowie z kolegami z pracy. Aaa i jeszcze jedno zwalniają pracowników dyscyplinarnie wyssanymi z palca powodami.Gratuluje bezmyślnego zarządzania firma pseudo vice prezes Danuta Mikolajczyk.Czyzby ultima byla Pani kolejna firma ktora za pani rzadow upada?!Jednaka porażka nie polecam

Kubix Nowy wpis
@Free

Dokładnie 2000 zł tragedia

Ryszard Skrobich Nowy wpis

Jestem pozytywnie zaskoczony doractwem oraz profesjonalnym zajěciem się moim problemem którym w jednym z ASO zajmowali się 4 lata I bez efekty.Pozdrawiam Panów z serwisu oraz elektryka.

JA Nowy wpis

Mam 2,5 letnie auto 2 razy miałem sytuacje że musiałem korzystać z serwisu KIA ultima w Jeleniej GórzeNiby nic poważnego ale 2 razy zapaliła mi kontrolka od silnika .Pierwszy raz rok temu auto traciło moc wiec udałem do serwis KIA w Cieplicach.Tam nic nie stwierdzono kontrolka skasowana wiec nie świeci wiec ucieszyłem ale niestety nie na długo bo do następnego dnia wiec znowu udałem do serwisu.I znowu powiedziano ze nic się nie dzieje kable wyczyszczone kontrolka skasowana więc nie świeci.Nu i gitara pomyślałem.Ale radość była krótka znowu miałem ten sam problem więc udałem się do Wrocławia skoro tu nie radzą.I to było to bo odrazu wykryli wadę zamówili cześć która była do wymiany i śmigałem cały rok..Byli zdziwieni że nie wykryli wady.Teraz mam mam znowu ten sam problem z kontrolka byłem w ultimie wyczyścili cos tam i powiedziano że ma już wszystko działać ale niestety po 2 ch dniach kontrolka znowu zapaliła więc muszę odrazu do innego serwisu udać bo tu nie radzą z małymi usterkami aż się boję pomyśleć co by było jak by doszło do poważnej awarii ..Nie zaufam im już i nie polecam serwisu w Ultime KIA w Cieplicach

anonymous Nowy wpis

A ja nie polecam pracy w oddziale Zgorzelec tej firmy. Szanowny Pan Dyrektor miał się ze mną skontaktować po przeprowadzeniu rozmowy rekrutacyjnej a do dzisiaj nie dostałem żadnej informacji! Lipa lipa i jeszcze raz lipa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ultima Auto Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042