Opinie o Browar Prost Sp. J. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Browar Prost Sp. J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Browar Prost Sp. J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Prost Sp. J. w Wrocław

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Browar Prost Sp. J. dla pracy jako Kucharz są dla was satysfakcjonujące?

Jj Nowy wpis

Teraz jest ok jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Umowa o pracę

Browarnik Nowy wpis

Czy ktoś może napisać opinię pracy na warzelni-produkcji piwa.

Dawid

To prawda co piszą ? Ze nie ma książeczek sanepdiwoskich i pracuje się na czarno?

Hyht
@Dawid

Sprawdź sam. Ale jak wyślesz kontrolę to stan z tylu przy działkach:)

Nikola

Ludzie, takiej ruandy to jeszcze nigdy nie widziałam.

Mała_mi
@Dawid

Brak książeczek i praca na czarno to najmniejszy problem w tym miejscu! Rodzinnej atmosfery obiecywanej w ogłoszeniu nie doświadczycie, ale właściciele chętnie Cię wykorzystają, zajadą psychicznie, fizycznie, a na koniec zamiast „dziękuje” utną jakaś premie, albo inne obiecywane profity. Osoba dyrektora tez jest warta uwagi. Drugiego tak fałszywego i pełnego obłudy człowiek w życiu nie spotkałam. Sytuacje kiedy człowiek pracuje cała zmianę, a później musi zostać na kolejne 10 godzin są normą. Ktoś czegoś nie dopilnuje, zapomni albo nie pomyśli, a Ty świecisz oczami przy klientach... Ci ludzie nie maja pojęcia o gastronomi, serca ani szacunku do pracownika. Nawet najwierniejszym pracownikom wsadzali już nóż w plecy... Uważajcie na siebie

Emilia
@Mała_mi

jakoś zakładam że skoro tyle osób w podobny sposób opisuje tą firmę i niezadowolenie z pracy w niej jak i to zachowanie pracodawców, często są zwolnienia - czy to sami się ludzie zwalniają czy pracodawcą coś nie pasuje. .. jak się pracuje w miejscu z taką rotacją i złą atmosfera? jak to się odbija na jedzeniu i klientach? własciciele tego nie widzą?

Mała_mi
@Emilia

Cała wiedza właścicieli na temat gastronomi pochodzi z programu Magdy Gessler oraz niemieckich festiwali piwa i właśnie taki poziom reprezentuje restauracja. Dużo, tanio, szybko i bardzo chaotycznie. Pomysły na prowadzenie lokalu zmieniają się tak szybko jak wychodzą nowe odcinki ulubionego programu szefowej.

Aleksandra Nowy wpis
@Mała_mi

Ojej... A czy przynajmniej wynagrodzenia rekompensują to że trzeba wytrzymać te wszystkie opisywane przez Ciebie "złe strony" pracy tutaj?

Natalia

Wymagają książeczki sanepdiowskiej?

Prac
@Natalia

Tak i nie ????

Abc
@Natalia

Jak wyobrazasz sobie prace w gastronomii bez ksiazeczki ? Skad sie urwalas?:D

Yhyh
@Abc

Bo w browarze ze świecą szukać pracownika z książeczka ... ja pracowałem dwa lata ... nie miałem ???? nie wymagali

Kkkk
@Yhyh

Co ty za bzdury wypisujesz człowieku, w pracy w gastronomii książeczka to podstawa! każdy musi ją mieć, inaczej nie dopuszczą cię do pracy.

????
@Kkkk

Napewno wszyscy maja ? Człowieku dobrze wiesz, ze jak sanepid wpada to ci co nie maja książeczki to przez płot na działki skaczą ???????????? Ja skakałem ????

Uuuu
@Kkkk

Tam sie pracuje bez ksiazeczek i bez umow o prace/ zlecenie. Odpowiedz sobie,dlaczego?.

Jerzy
@Uuuu

To może wyjaśnisz dlaczego? Jak rozumiem jesteś pracownikiem Browar Prost? Jakie są tu zadania i czego wymaga się od pracowników? Liczę na Twoją odpowiedź.

??
@Jerzy

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.... Oszczędzają na pracownikach - to norma

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Browar Prost Sp. J.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Kucharz

Witam Proszę was o więcej info, na temat pracy kucharza w Browarze? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować ... jak wyglądają godziny pracy, obowiązki, zaplecze ? Warunki sanitarne ? Benefity ? Możliwości rozwoju ?

Obserwator
@Kucharz

Z tego co można było zaobserwować, jak czesto zmieniają się ludzie w pracy, wniosek nasuwa się sam, odpuść sobie! Toi toi na zewnątrz nie ma, więc wc musi być w środku, co do reszty sanitariatów ciężko powiedzieć. Benefity? Może dostaniesz bilet na mecz WKS-u Śląsk . Czy się rozwiniesz? Nie wiadomo, bo wartościowi ludzie zostali pozwalniani i nie przywróceni do pracy, więc nie wiadomo czy będzie przy kim

Były Pracownik

Obłuda, brak poszanowania dla czyjejś osoby, pracy, czasu wolnego, zaangażowania, wiedzy czy doświadczenia - to normalka w Browarze Prost. Właściciele choć na pierwszy rzut oka wydają się konkretni i w porządku tak naprawdę to pełni obłudy ludzie, którzy jak już przestaniesz być niezastąpioną jednostką pokażą Ci jakie mieli rzeczywiście o Tobie zdanie. Ogólnie praca kręci się od "menopauzy" do "menopauzy" szefowej.

He hehe
@Były Pracownik

Browar Prost .... eh tam nigdy nic się nie zmieni. Dwa tygodnie temu żebrali na portalach społecznościowych, zaraz po wyrzuceniu pracowników. Tupet jakich mało !

Jjshdb
@He hehe

Chcesz w twarz tosta? Idz do prosta, prost go ma ,ci go da ;)

Prost

Czytamy na bierzaco :)

Żużel

Jestem ogromnym fanem wrocławskiego żużla i jak zobaczyłem ze to właśnie Browar Prost wydał dla nich piwo to się załamałem ... tu nie ma żadnych wartości. Żużel to sport z zasadami, zdrowa rywalizacja, tradycja pielęgnowana latami. A tu .... obłuda przykryta płytkimi słowami ... tu żadne działanie nie ma wartości. Wszystko robione po taniości ...produkty ! pracowników traktuje się jak zło konieczne. Na każdym kroku udowadniają ze nie mają do nikogo zaufania. O zwykła umowę trzeba się prosić ! A jak już się wyprosisz to módl się o wypłatę. Zawsze pod koniec miesiąca znajda powód aby zmniejszyć ci należność! To jest (usunięte przez administratora) w polskim rodzinnym wydaniu. Uważaj na przydupasa zwanego Dyrektorem. Prawdę to on rzadko mówi.

Adam Słodowy

Jesli czujesz sie mocny w kapowaniu na kolezanki i kolegow z pracy w zamian za to ze (usunięte przez administratora) beda patrzyli na Ciebie przychylnym okiem, to praca w Browarze Prost jest wlasnie dla Ciebie! Jesli lubisz kiedy delikatnie daje Ci sie do zrozumienia, ze prawdopodobnie jestes zlodziejem,mimo tego, ze jestes wporzadku i czujesz sie jak Big Brother bo jest sto tys kamer a (usunięte przez administratora)m mierza wszystkich swoja miara to praca w tym miejscu jest wlasnie dla Ciebie! Jesli lubisz kiedy nie wyplaca sie Tobie ciezko zarobionych pieniedzy na ktore sie umowiles, bo niby nie ma, a szef przyjezdza nowym Porsche to praca w Browarze Prost jest dla Ciebie! Jesli lubisz pracowac za dwoch, lub trzech biorac jedna pensje, prosic sie o normalna umowe o prace to Browar na takich jak Ty czeka z otwartymi rekoma! Liczba miejsc dla jeleni ograniczona, nie czekaj, zglos sie juz dzis!

Prosto
@Adam Słodowy

Niestety dla państwa P. Wszyscy to (usunięte przez administratora) i miernoty. Brak tu szacunku do pracownika za wykonana pracę, raczej jest ciagle obrażanie. Za wszystko odciągają pieniądze, zawsze znajdzie się powód pod koniec miesiąca . . . Szukasz pracy gdzie zawsze będziesz winny ? Zapraszamy. Tanim kosztem chcą stworzyć browar i restauracje .... cieszą się z kryzysu wiedząc że zaraz wszyscy będą się bić o posadę Szefa kuchni za 15 zł / h bez umowy.

Ksieciunio
@Adam Słodowy

Chyle czolo za swietne podsumowanie :)

Wszyscy na około ratują szpitale i pomagają... co zrobił Browar Prost ? Zmarnowali pełno jedzenia ... woleli wyrzucić nizeli oddać. ... szefostwo zabroniło ruszać. Zwolnili wszystkich pracowników i to natychmiastowo .... i nałożyli kary za zmarnowanie jedzenia ! Tak sobie to wykombinowali . Zwolnili nawet tych co budowali z nimi ten browar ! Oni są nienormalni!

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Prost Sp. J. - Wrocław

Browar Prost Sp. J.
  • Paprotna 4