Opinie o Kels Sp. z o.o. w Kicin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kels Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kels Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kels Sp. z o.o. w Kicin

Wiarygodny

Weź pod uwagę kilka informacji: - firma jest dłużnikiem, nie płaci fv, nie ma kasy - Jeżeli Twoja praca związana jest z zyskiem rozwniniesz się jako windykator, co miesiąc będziesz samodzielnie sciagal kasę od klientów. Nie robi tego dział finansowy! - Usłyszysz również że mają własną produkcję, sprzedaż za granice. Jednak produkcja to kilka maszyn w wynajetej hali - Praca w Kels nalezy do grupy firm krzaków, ( mala, bez przyszlosci, bez mozliwosci, bez zarzadzania, budżetów, z zarozumialym wlascicielem - Firma ta jest bardzo mało wiarygodnym pracodawcą Przemyśl dobrze swoją decyzję. Na rynku jest sporo firm do wyboru, które nie mają skrajnych problemów finansowych, niewyszkolonych z zarządzania wlascicieli, oraz kadry zarządzającej . A jak wiemy ryba psuje się od glowy. A Tutaj glowa pozostawia wiele do życzenia!

Byl pracownik sprzedazy zagran
@Wiarygodny

100 procent zgadzam z tym. Ta firma jest nie firma. Zardzad nie ocenial moj praca, tys. Kilometrow i rozmowy setkami klientami. Jazdy przez calem europie. Zyskanie duzy klienci ktory zamawialy pary tyscz. Szafy n.p. dla wojska niemiecka. Ale jaki poczenkowania mialem. Zwolnienia z argumentem redukcja stanowiska pracy.

Wiarygodny

@Wiarygodny

Potwierdzam, nic dodać nic ująć. Firma nie wypłacalna, bez perspektyw

ON Nowy wpis
@Wiarygodny

Byl pracownik sprzedazy zagran Nowy wpis

Wykonawca

Jako wykonawca usługi dla kels nie otrzymaliśmy płatności, sprawa w sądzie. Kwota niebagatelna. Kontakt z firmą haniebny, dyr.biernacki kłamie aby zyskać czas. Nie polecam wspolpracy

Usługa Nowy wpis
@Wykonawca

Mamy podobną sytuację. Gdy doszli do zadluzenia na 60tys. Zdecydowalismy sie zakończyć współpracę. Prosili ze moga wplacic 10 zeby dostac surowiec, no way. Ta firma nie pociągnie zbyt dlugo

Kontrahent Nowy wpis
@Wykonawca

Nam też nie zapłacili i sprawa w sądzie, wyrok pomyślny a pieniędzy nadal nie ma!!!!!!!!!!!!!! TOTALNIE NIE POLECAM! NIEWYPŁACALNI!!

endo

fajna firma - polecam

Egal
@endo

Nie znam osób które tak myślą. A znam wiele ktore tam pracowały

Klient

To (usunięte przez administratora) Nie płacą! Surowiec dostarczony 40dni po terminie brak płatności! Kłamią , rodzeństwo chcialoby samo, ale sie nie nadaje. Wola walic w nos bo i tak tata będzie musiał wszystkim zarządzać

Przedstawiciel Handlowy

sympatyczna, normalna rozmowa

szczegółowa analiza CV

Eryk

Omijać szerokim łukiem, to (usunięte przez administratora) wkoncu padnie!!

xxx

Firma Press-Metal nie płaci faktur zalegaja już mi 4 tygodnie!!!! (usunięte przez administratora)

Grażyna

Żeby być zadowolonym pracownikiem trzeba być dobrym bo firma jest dobra!!!

Kontra Grażyny
@Grażyna

hyhy, dobra ale w czym ? :D nie znam takiej płaszczyzny. mówisz o potencjale? wypłacalności? terminowości? płynności? jakiejkolwiek perspektywie? Nic z tych pojęć nie mieści się w działaniach i planach firmy.

Malwina
@Grażyna

Dobrym? Prawidłowo wykonaliśmy usługę transportowa a pieniędzy nie widać ! to są zwykli (usunięte przez administratora) Czy za dużo wymagam zapłatę za usługę?

Jaka jest kultura pracy w Kels Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Malwina

Ta firma jest niewyplacalnia trzeba się prosic o swoje pieniądze

Sanders

Już chyba zakończyli działalność? Nieustające niepowodzenia w końcu wyczerpują dotację ze spółki matki. Z jednej strony musi być jednak nie tak wielkim nieporozumieniem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kels Sp. z o.o.?

Były

Po co Ci umowa na stałe jeżeli zostaniesz zwolniony w ostatni dzien miesiąca?

bddsh

(usunięte przez administratora) nie płacą prowizji, tylko puste słowa, pracownicy wykorzystają tylko. Pozyskają klientów i zwolnij handlowców. Uwaga, nie pracuj z tą firmą

Kuba

Może firma nie jest idealna ale nie każdy nadaje się do pracy w tym miejscu?

Maria

@endo Twoja wypowiedź na temat firmy Kels jest bardzo oszczędna. Forum czytają osoby, które są zainteresowane pracą w tej firmie. Twoja opinia ma dla nich kluczowe znaczenie. Czy każdy aspekt pracy w tej firmie Ci odpowiada? Na jakie wynagrodzenie i system szkoleń może liczyć pracownik w tej firmie? Jakie wygląda typowy dzień pracy na Twoim stanowisku?

Eli

Nie polecam.(usunięte przez administratora)

niezdecydowany

tak właśnie sobie pomyślałem po spotkaniu z dyr. handlowym

Zostaw merytoryczną opinię o Kels Sp. z o.o. - Kicin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kels Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kels Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kels Sp. z o.o.