Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.

Opinie o Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.

Cześć, powiedzcie mi proszę jakie szkolenia są teraz oferowane technologom? Została teraz wystawiona oferta, jestem absolwentem Technologii i po prostu liczę na dalszy rozwój w zawodzie. Czy warto aplikować?

Kornela Nowy wpis

Hej, widzieliśmy z chłopakiem ofertę dla operatora produkcji. możecie omówić szerzej aktualne zarobki? coś tu o podwyżkach chociażby wspominali. Tak teraz mogą wychodzić w takim razie te premie wynikowe z opisu oraz sam dodatek zmianowy?

Głodek Nowy wpis

Nie można spokojnie zjeść na przerwie, w zasadzie na chwilę obecną to nawet nie ma na to normalnego miejsca. Nie ma swobodnego dostępu by zrobić herbatę, wędliny w lodówce w pomieszczeniu do którego nie ma dostępu... Chyba dlatego, że obecna kucharka Pani M kładzie na nie ze swoich pieniędzy...

Nie rozumiem chyba co przez to sugerujesz. Te podwyżki są już podpisane pod postacią jakiegoś aneksu czy po prostu ludzie maja przedstawione ustalenia? Zastanawiam się też na podstawie czego przydzielali jeśli nie każdy dostał tak samo

Księgowa

masakra i zero profesjonalizmu, umawiąją się i odwołują spotkania, a potem musisz siedzieć po godzinach i nikt ci za to nie płaci, więc wszyscy uciekają do innej pracy .

standardowe, co umiesz itp.

Jak wygląda sprawa grafiku w Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Temat sympatii otwieracie? Tutaj przytaczasz teraz jej poziom w stosunku pracodawca – pracownik? A pracownik – pracownik? Jak ludzie się dogadują miedzy sobą?

Joker

Pracownicy się nie dogadują. Są potworzone ekipy które sobie wzajemnie robią na złość i nie pomagają. Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna. Do niektórych osób nie warto podchodzić, ani się odzywać bo się zostanie obgadanym przed całą zmianą.

@Joker

A z czego to wynika, że tak właśnie jest miedzy tymi pracownikami? nie ma jakiegoś przełożonego, który mógłby na to wpłynąć? Czemu nie dba się o atmosferę? chyba ze dopiero będą coś z tym działać?

Jola

Pracuje od niedawna praca super,nie trzeba wiele robić ogólnie,papierosek co chwilę. Spóźnienie do pracy niezauważalne przez nikogo nawet wyjdziesz szybciej z pracy nikt nic nie mówi. Polecam zakład super przyjmują bez problemu .

Tom

Jest jak opisują Tydzień zwolnienia l 4 i drugi Teraz dwa tygodnie przycisnę L 4 i będzie super A wypłata wpłynęła normalna Super zakład.

Tom
@Tom

ZUS zapłacony można na L4 siedzieć Najważniejsze że kasa się zgadza co miesiąc.

@Tom

Siedzą na zwolnieniach bo robić się niechce,albo dorabiają sobie. Firma płaci za takiego pracownika podwójnie i jeszcze musi zastąpić inną osobą na czas jego nieobecności. Tak ogromne straty dla firmy i dalej nie potrafią nic poradzić. Może zarządzających należy zmienić...

Na każdym stanowisku tak macie? Nie ma potrąceń z pensji jak ktoś swoich obowiązków nie ogarnie? Pytam, bo skoro taki luz to zastanawiam się czy faktycznie tak mało pracy jest? mnie UR u was interesuje, właśnie wiszą oferty. czy często występują jakieś awarie? Czy są dawane alternatywne obowiązki mechanikom jeśli wszystko idzie płynnie i nie ma przestojów?

Jola

Przyjęcia są więc zapraszam Jest jak opisują Niczym się nie trzeba przejmować Nic nie potrafisz nie ma znaczenia Dobre stanowisko ci przydziela bez problemu. Dział jakości proponuje nic nie będziesz musiał robić a kasa super.

@Jola

Z tą jakością to tak całkiem poważnie piszesz? Jeśli tak to możesz opisać jak w praktyce praca na dziale wygląda? jacy są inni ludzie? Atmosfera? maja dłuższy staż? teraz to kminie czy w ogóle trudno jest się dostać, skoro nawet luźniej ma być

Ktoś pytał o grafik, czy przy 3ech zmianach jest w ogóle możliwe cokolwiek do przesunięcia? Zdarzają się przypadki, w których ktoś pracuje na jedna? Mąż przyszedłby na utrzymanie ruchu ale mamy małe dzieci i musimy się zmieniać. Jest na to szansa?

Diana

Jak zarabia teraz specjalista ds. logistyki? jeszcze dostępna jest oferta na takiej stronie i nic konkretnego o zarobkach nie jest w niej napisane. Po przejrzeniu innych ofert widzę natomiast, że automatyk ma już normalnie wskazane widełki (7,6 – 9 tys) czemu logistyk nie? czy jest tu może ktoś kto się zatrudniał i miałby opinie do wyrażenia? Warto?

Joker

Nieodpowiedni ludzie na stanowiskach Autoklawy to nie miejsce eksperymentów. Straty w tysiącach złotych.

Oki

Tylko, że do czego teraz się odnosicie? Nie każdy po wejściu tu od razu będzie wiedział w czym rzecz… co z ta kasą teraz? ile tysięcy tych start wyszło i czy to odbije się teraz na warunkach pracy ludzi?

Niech korporacja zrobi porządek z nadgodzinami jedni zostają nonstop na nadgodzinach a inni nie mogą robić nadgodzin.

Niepijacy w pracy

Jednym słowem klan państwa P uległ samozagładzie przez swoje zachowanie została im zmiana Jacka u którego póki co są mile widziani bo jego pracownicy rzadko pracują i są widziani w pracy nie wszyscy oczywiście ale tam selekcja by się przydała bo weszli mu na głowę

Gruby

Na jakie zarobki można liczyć na 4 brygadówce?

Żaklina

Więcej z tego nie wyciągniesz? A macie tu jakąś lepiej płatną pracę? W biurze coś jest konkretnego czy wymagają jednak sporych kompetencji? Awanse mnie interesują, czy będąc bez doświadczenia mam szansę na coś konkretnego?

@Żaklina

No masz szansę na etykieciarki iść bez doświadczenia

Każdy robi co chce kierownictwo nie zwraca uwagi. Gdyby ktoś porządnie się za to wszystko wzioł to ludzie by nie odchodzili. Co do zarobków nie mam zarzutów.

@pracownik

Czy wiadomo coś w sprawie multisportów które miały być od 1 października?

Ludzie to się w głowach nie mieści co wy w ogóle piszecie na ten zakład. Pracujecie tutaj ( że tak powiem firma daje wam jeść) i jeszcze takie głupoty wypisujecie. Skoro wam tak bardzo jest źle coś się nie podoba to możecie się zwolnić droga wolna a nie oczerniać jedną czy drugą zmianę. Każdy stara się swoją pracę wykonywać na tyle na ile może. Jeżeli jeden pod drugim będzie dołki kopał to nic dobrego z tego nie będzie albo w końcu sam w nie wpadnie. Weźcie się za Siebie, róbcie to co do was należy. ( Nie jesteśmy w przedszkolu i nie zachowujmy się jak małe dzieci które nie dostały cukierka, tylko jak poważne dorosłe osoby którym zależy aby pracować i mieć z czego utrzymać rodzinę.!!!!!!)

Jan

Cieszę się że już nie pracuje w pet food w dębniałkach.na zakładzie afery zamiatane pod dywan, dyrektor nawet nie raczy wyjaśniać spraw ważnych. Króluje alkohol i samowola pracowników Tego się nieda opisać co się dzieje na zakładzie. Kierownictwo totalnie nie jest zainteresowane żeby interweniować. Dziwię się prezesom korporacji że nie widzą tego co się tam dzieję.

Inni

To nadal pracownicy na nockach wychodzą na parking w czasie pracy i nikt z kierowników nic ztym nie robi nawet portier nie zwraca im uwagi .

Najlepiej dla firmy by było żeby mieli kartę do odbijania i byście wiedzieli kto wychodzi w czasie pracy i nie mają odpisywanych godzin.

@Jan

To prawda samowolka pracowników, wychodzą kiedy chcą z pracy zwłaszcza autoklawiści znocnej zmiany bo twierdzą że w niedzielę do 24.00 nie mają co robić. Pracodawca powinien się dowiedzieć, że wychodzą z pracy a on musi za to płacić. Te kamery powinniście mieć na wet na portierni to pracodawca by wiedział kto wychodzi bo na portierów nie ma co liczyć chyba się portierzy boją tych autoklawistów .

Widzę, że w poprzednich wpisach padały prośby o kontakt z Przedstawicielami działu HR. Aktualnie widnieje jedna oferta do niego dla speca od spraw personalnych. Z Kalisza także jestem wiec wstępnie się interesuje. Może ktoś opisać rozmowę w tym kontekście? Jakiś pytań należy się spodziewać? Jaka przy tym występuje atmosfera na dziale i czy znane są poglądowe przedziały placowe?

Oki

wyjaśnisz szerzej okoliczności w związku z tą sytuacją? jak to jest wyjaśniane? i czy pracownicy prowadzili jakieś dyskusje w tym zakresie? z kim na takie tematy w firmie się rozmawia?

@Oki

Dyskusje nic nie dają. Wywalają cię na urlop i tyle. Nie masz nic do gadania.

Klementyna

No ale taki urlop się kończy i co dalej? przyznam, że do końca nie jestem w temacie, więc czy jest szansa na jakieś szersze odniesienie się? widziałam za to wzmiankę o jakimś alkoholu czy te dwa wątki są ze sobą związane?

Iwona
@Klementyna

Co dalej?! Normalnie L4 bierzesz i tyle. Nikt nie sprawdza ile jesteś na zwolnieniu. Tydzień lub dwa to normalne w zakładzie.

Jak długo trwa proces awansu w Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.?

Kto to widział żeby kobiety i mężczyźni mieli wspólną szatnię. Śmiechu warte. Kiedy ktoś się tym w końcu zainteresuje, jakiś dyrektor albo inspekcja pracy? Nie można się nawet w spokoju przebrać.

Nie rozumiem jak można pozwolić było żeby były dyrektor Kuba przed swoim odejściem popodnosił w górę pensje swoim (usunięte przez administratora) A nowy zarząd nic z tym nie robi. Różnice ponad 1000 zł teraz wyszły....

Zostaw merytoryczną opinię o Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner In Pet Food Polska Sp. z o.o.