Opinie o Zakład Remontowo Budowlany Robert Węgierski w Brzeg Dolny

counter
2 13 54 5 1
Nicola Nowy wpis

Sprawę można zawsze zgłosić i nawet trzeba. Na policje czy do US. Czy pieniądze się odzyska, raczej wątpię. Ponoć nic nie jest jego i niczego nie ma. Za długi mozna iść siedzieć. Wiem że US szuka ludzi u których robił i pyta o faktury. Z osilkami ktoś już próbował ponoć skuteczne.

Luiza Nowy wpis

Mnie też ten człowiek okradł. I co... Pieniądze są nie do odzyskania. Nic nie ma. Sprawę można założyć... Jak najbardziej. Podobnie jak zgłosić do urzedu skarbowego.

Greg54 Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Sprawa jest prosta. Robert Węgierski to (usunięte przez administratora) który bierze zaliczki od ludzi, zaczyna pracę, potem znika z kasą nie kończąc roboty i zaczyna się proces od nowa, czyli zaliczka na rzekome materiały, robociznę itd. Po tygodniu już go nie ma. Dzięki moim staraniom facet ma aktualnie sprawę założoną na policji, a tu co się okazało...? Robert Węgierski jest doskonale znany policji, bo to już nie pierwsza sprawa, tego typu. Tych spraw ma już kilka. Od policji dowiedziałem się też, że Węgierski ma na głowie innych wierzycieli, sądy, komorników itd. UNIKAJCIE GOŚCIA JAK OGNIA. Przypadkiem natknąłem sie na wpisy na jego temat także na fejsie, instagramie i innych stronach internetowych, gdzie współpracę z nim opisywali inni poszkodowani. Facet zalega z pieniędzy ludziom, którzy u niego pracowali. Ma sprawy w sądzie pracy. Sprawy na grube tysiące złotych. Od gościa, który mieszka na Jedwabnej w Opolu, czyli jego sąsiada wiem, że ten facet to golec, który wszystko przepisał na konkubinę aby nie można było nic ściągnąć od niego. Jeżeli wykiwał cię Węgierski tak jak mnie, to śmiało zgłoś sprawę na policję, oni wiedzą jak się tym zająć i czekają na kolejne zgłoszenia.

GREGORY
Nazwa działu: Produkcja

Potrzebuję aktualnego numeru telefonu do Roberta Węgierskiego. Facet zmienia telefony, średnio raz na miesiąc i nie mam z nim kontaktu. Zaczął robotę i nie wiem czy i kiedy skończy. Po tym co tu wyczytałem boję się, że chce mnie oszukać. Z góry dzięki za pomoc. PS. SPRAWA BARDZO PILNA!!!!!

Waldi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@GREGORY

To chyba szybciej złapiesz Węgierskiego w chałupie niż przez telefon.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Viola
Nazwa działu: Handlowy

Nie miał żadnej kontroli z brzegu.. Pisze tak viola żeby go nie podawać do US. To nieprawda jak wszystko co ten człowiek mówi. Kontrole będzie miał napewno z us Opola

Deh

Przecież on jest zaklamany...mam nadzieję że w Opolu roboty już nie znajdzie.... Pieniądze są nie do odzyskania bo już poprostu ich nie ma. Straszny człowiek bez skrupolow...takich właśnie kiedyś werbowali do sb. Bez skrupolow i nie zqbardzo bystry. Na dodatek agresywny, nieprzyjemny i paprak.po nim już nikt w Opolu nie chce poprawiać. Słyszą nazwisko i uciekają. Mam nadzieję że dostanie za swoje... Skarbowka szuka ludzi u których robił... Chcę mu zrobić nieźle kuku.

Regi...

Kontrola z US jest zgodna z miejscem zamieszkania. A nie miejscem zarejestrowania firmy. Kontrole będzie miał z cementowej z Opola. Już to wiem. Bo zostalem z tamtą w jego sprawie wezwanie. Także znowu ktoś albo on sam pisze te głodne kawałki. Cały czas zbieraj świadków w jego sprawie.

viola

US już się do Węgiersiego dobrał. Ten dziad dzwonił po wszystkich znajomych i żalił się że ma sprawę w skarbówce. Chodził przez parę miesięcy z pełnymi gaciami, bo musiał jeździć do Brzegu i się spowiadać. Zawalał ludziom terminy robót przez cały okres kontroli. Macie informacje czy to się już skończyło?

@viola

Pytanie czy miał kontrole naprawdę. On nie mówi prawdy delikatnie mówiąc... Przez 2 miesiące jak robił u mnie to sprzedzil 20 godzin w pracy a resztę czasu żekomo jezdzil do US brzeg. Pytanie czy to prawda, bo wydaje mi się że nie, robił inne roboty. Także z tym że ma kontrolę to niekoniecznie prawda. Napewno prawda jest ze ode mnie dostanie laurke za kradzież pieniędzy a kontrola z US to swoją drogę.

Damian

Czy firma organizuje w tym roku wigilie dla pracowników ?

hajduk
@Damian

Jaka firma??, przecież to jednoosobwa działalność gospodarcza prowadzona przez byłego SB-eka z Brzegu. Facet już dogorywa, gdyby nie jego konkubina to spędzałby wigilę pod mostem. Komornik, skarbówka i jeszcze parę innych urzędów na głowie. Zalega firmom za materiały. Nawet w Leroy Marylin nie chcą na niego patrzeć, nikt mu ręki nie podaje. Sąsiedzi mają już gościa dość. Ze wszystkimi się posrał, jakby mogli to by go wynieśli z tej Jedwabnej na taczce. No ale to jak w tym przysłowiu(usunięte przez administratora) Jak go widzę, to służbowo odpowiadam "dzień dobry" ale najchętniej wykopałbym go z sąsiedztwa, żeby już na niego nie patrzeć.

Nick
@hajduk

Takie hasła piszą ludzie od węgierskiego albo on sam podobnie pozytywnie opinie. Mam nadzieję że on dostanie za swoje. Moja rodzina bardzo ucierpiała przez niego. Pieniędzy już nie odzyskamy ale mam nadzieję że dostanie za swoje. Może chociaż US do niego się dobierze. Mam nadzieję że w Opolu już grosza nie zarobi.

Regina
Nazwa działu: Handlowy

Potwierdzam wszystko co poniżej napisane, zawsze ta sama bajka że załatwi tanio materiały i przywiezie swoim 100 letnim samochodem.. Później okazuje się że materiały albo tanie albo z innej budowy wywwiezione od mniej czujnych inwestorow. Każe sobie płacić za materiały, człowiek płaci a okazuje się że to tanie byle co, jak się żąda paragonów to właśnie miał przywieźć.... Człowiek przekręt, (usunięte przez administratora) kłamie, trzeba na niego uważać... Mam nadzieję że w Opolu już nikt rozsądny go nie zatrudnia, bo fachowiec z niego kiepski trzeba później poprawiać.. Inni już nie chcą.

HEKsio

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)Wykorzystuje w pracy niepełnosprawne dzieciaki, płaci im grosze, o ile w ogóle płaci. Rozmawiałem z matką chłopca, którego on "zatrudnia". Chłopiec jest niepełnosprawny. Widzieć łzy w oczach matki, która żali się, że sąsiad - czyli Węgierski - nie chce zapłacić dla jej syna dniówki...komentarz chyba zbędny. Mieszkam po sąsiedzku, zwróciłem się do niego o pomoc w drobnym remoncie. Okantował mnie na materiałach, zaczął prace i nie skończył. Nie polecam żadnego kontaktu z tym człowiekiem, a zwłaszcza zlecanie mu jakichkolwiek prac. Weźmie pieniądze i(usunięte przez administratora) zrobi. To zwykły pasożyt.

Tak1Nie
Angela

A on ma z czego oddac... Ktoś go jeszcze zatrudnienia

iod

Zróbcie tak jak ja. Pojechałem do niego na podany tutaj adres z "kolegą", stałym bywalcem siłowni. Powiedziałem że albo zwrot pieniędzy albo policja, i kasa się znalazła. Wprawdzie oddawał w trzech ratach, ale oddał. Węgierski mieszka w Opolu, ul. Jedwabna 8.Trzeba go łapać albo wczesnym rankiem albo mocnym popołudniem. Powodzenia.

Romuś
@iod

No i pięknie!!!!. Pojechałem do jego domu. Porozmawiałem sobie z Węgierskim. Oczy wywalił jak 5 zeta jak mnie zobaczył. Rozmowa jest nagrana, a na niej wszystkie te informacje których potrzebowałem. Jak nie dostanę kasy, to idę z tym do skarbówki. Dzięki za ten adres!! Znam człowieka, który czatował na Węgierskiego pod Leroiem od samego rana, jeździł do Brzegu, i nic. A tu proszę. Nie ma to jak internet!!

Agnes

Co tu zrobić z tym człowiekiem, pierwszy jego tekst ze jest emerytowanym policjantem, to pierwszy dowcip, później opowiada o zawale, w razie zyby go nie poganiac... To drugi dowcip, później o rodzinie, trzeci dowcip, później jak już ostro to że ma kontrolę z US i swojego prawnika kolejny dowcip... Ja to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... Na końcu zostaje wyrzucenie że starymi wiaderkami tylko pieniędzy szkoda...

TakNie

Hej, czy w firmie Zakład Remontowo Budowlany Robert Węgierski płacą za nadgodziny?

Nik
@Pytanie

Takie pytanie w świetle poniższych opini to mało śmieszny żart. Ten Pan już chyba nigdzie nie robi bo kto zatrudnił y kogoś takiego. Teraz się ukrywa.jest dluzny pieniądze dużej ilości osób poszkodowanych. Czeka go sprawa w sądzie i UKS. Mam nadzieję że do tej pory u nikogo już nie będzie opowiadać opowieści dziwnej treści.

Zuzanna
@Nik

@Nik Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Powiedzcie, czy otrzymaliście już od Zakładu zaległe pieniądze?

Nick
@Zuzanna

Zuzanna Zuzanna.... W sądzie chyba nie będzie aż tak przykro

@Nik

witam Za co sprawa w sądzie. Za nie zapłacenie za materiał to strata czasu bo gość nie ma kasy ,czy za oszustwo. Jak za to drugie to może się przyłącze.

Nik
@robercio

Nazbierało się trochę, teczka gruba sprawa z góry wygrana prawnik mówi że 99 procent wygrana. Teraz czekać tylko na listonosza.

Poszkodowany

Uwaga! Ostrzegam przed tym człowiekiem. Po ilości poszkodowanych klientów, pracowników i dostawców przydąłby się pozew zbiorowy. Pieniądze nie do odzyskania, Jego opowieści na temat dlaczego nie wykonał, źle wykonał, potrzebna zaliczka, dostarcze tańsze materiały to powieść science fiction.To (usunięte przez administratora) do tego marny fachowiec.

@Poszkodowany

Chętnie bym się dołączył do pozwu tylko z czego on mi odda pieniądze. Nie odzyskam ich. To człowiek który nic nie ma oprócz starego auta, starych wiaderek i starych szpachelek. Mam nadzieję że w Opolu pracy już nie znajdzie. Jego opowiesci dziwnej treści będą również w sądzie. To taki człowiek.

tadzik

Najpierw trzeba mieć pracowników. Ci co byli to już dawno od niego uciekli i procesują się o pieniądze w sądzie.

robercio

Człowiek przekręt i (usunięte przez administratora) Jak ktoś wie gdzie teraz robi to niech napisze to przyjadę po dług.

Waldek
@robercio

Nie wiem gdzie robi, ale wiem gdzie mieszka. Mieszkamy praktycznie po sąsiedzku :( Mnie też wyrolował na kasie. Węgierski mieszka w Opolu, ul. Jedwabna 8. Życzę powodzenia w odzyskaniu długu. Z tego co wiem to ustawiła się tam już długa kolejka. Daj znak, czy się udało. Powodzenia :)

@Waldek

Dzięki. (usunięte przez administratora) podobno nic nie jest już jego.

Henry123
Nazwa działu: Marketing

A on jeszcze gdzieś robi...???? Kto go zatrudnia, po tych komentarzach to aż strach go zatrudniać.... Wyrzuciłem go z domu... Robił byle jak, brudno, jak się zwracalo uwagę był agresywny i zzucal winne na innych... Nic co mówi nie jest prawdą... Oprócz tego że omija dużym łukiem prawo i fiskus... Mam nadzieję że w końcu US dopatrzy tego człowieka... I będzie miał naprawdę kontrolę i nie tylko wymyślona bo w tym czasie robi u kogoś innego.... Pieniądze wziol, robotę i materiał zniszczył... Nikt po nim nie chce poprawiać bo on jak już coś sp....i to już nie ma odwrotu i nikt nie chce poprawiać po nim.

Misiek

Jeśli komentarze są aktualne i Pan Węgierski jeszcze prowadzi remonty u kogokolwiek to serdecznie współczuję. Widać jaki to człowiek po jego odpowiedziach. Wszystko co zostało tu napisane to prawda. Za to nic co mówi nie jest prawdą. Umawiasz się na cenę, na koniec inna, umawiasz się na czas wykonania, dolicz przynajmniej 2 razy tyle., część materiałów zniszczona, a co najważniejsze praca ostatecznie źle wykonana, do poprawki przez kogoś innego. Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

biok

Tragikomedia w jednym wydaniu. Umawia się na roboty, potem zapomina, albo ma tłumaczenie że chory, albo pogrzeb, albo gorączka, a w tym czasie pracuje u sąsiada :) Przyłapany na kłamstwie, tłumaczy się "awarią". Straszny partacz. 80% jego pracy trzeba było poprawiać rękami innego człowieka. Finał, za jedną usługę zapłaciłem dwa razy: robocizna plus materiał. Ale za to w obiecankach cacankach jest mistrzem świata. Szkoda czasu na tego partaczynę

Tak3Nie
Alfredo

Dziwny przedsiębiorca. Została mu zlecena usługa remontu/odświerzenia lokalu biurowego i zagospodarowanie części nieruchomości przed lokalem. Nie obyło się bez "gorących" i "głośnych" rozmów, poprawek, reklamacji itp. W końcu dochodzimy to tematu płatności i moja prośba o wystawienie faktury. Okazuje się, że Pan Węgierski "nie ma bloczków". OK, w takim razie proszę o wystawienie paragonu, a po fakturę zgłoszę się później. Odpowiedź: kasa fiskalna się "zawiesiła". Zapaliła mi się czerwona lampka...a potrzebuję faktury do wrzucenia remontu w koszty. Przeczekałem dzień, poczytałem opinie, w tym tutaj, na temat pana Węgierskiego i już wiedziałe o co chodzi. W trakcie kolejnego spotkania była krótka rozmowa, albo faktura albo skarbówka, i .... znalazły się bloczki, i był rabacik, i promocja, i bonifikata... Podsuma: po tych doświadczeniach nie polecam tego człowieka. Praca, którą wykonał, nie należa do skomplikowanych ani trudnych. A było dużo przy niej marudzenia, opóźnienia, poprawiania, niepotrzebnych rozmów. Sposób rozliczenia to już porażka. No trzeba mieć odrobinę instyntku samozachowawczego, żeby zastanowić się, czy można oszczędzać w dzisiejszych czasach na fakturze czy paragonie. Dziwię się, że takie jednostki jeszcze funkcjonują w obrocie i nikt ich jeszcze nie wyłapał. Gdybym miał tę wiedzę co teraz na temat tego pana, to zdecydowanie nie skorzystałbym z jego usług i wybrał każdego innego. Nie polecam.

Tak5Nie
Kowal

Nie polecam... Bardzo źle wykonana praca, reklamację i reklamację... I tak nic z tego.. Do tego Pan. R. Jest bardzo agresywny i nieprzyjemny jak mu się zwraca uwagę.Szkodq czasu i pieniędzy na niego.

Tak10Nie
jaśko

(usunięte przez administratora) Jak już płaci to zawsze coś utnie, a że była reklamacja, a że poprawki, kryzys albo "odbijesz sobie za miesiąc" albo "jak chcesz więcej to jeć do angli". O papierach zapomnij, praca tylko na czarno. Ja czekam na pieniądze od 2 tygodni, jak nie dostanę to idę do sądu. Takich jak ja jest jeszcze trzech. Pozostałym zalega od tygodnia. Robią u niego tylko ci, którzy jeszcze nie wiedzą w co się pakują. Nie polecam tego pracodawcy.

Tak15Nie
Robercik
@jaśko

To idź dą sądu!! Nie masz dowodu, że u mnie pracowałeś (usunięte przez administratora) Więc nic mi nie udowodnisz. Nie takich jak ty przerabiałem cwaniaczku.

Tak1Nie6
Olo68

Uwaga na tego przedsiębiorcę!! Pan Robert Węgierski zamawia i odbiera towar w firmach budowlanych, ja znam takie 3 firmy, w tym jedna moja, a następnie nie płaci za towar!! Nie odpowiada na telefony, nie reaguje na wysyłane wezwania. Klient wpisany na czarną listę. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam !!

Tak11Nie
Robercik
@Olo68

Dostaniesz Oluś swoją kasę, nie marudź. Czekałesz miesiąc, to jak poczekasz jeszcze jeden to nic ci się nie stanie!!

TakNie10
Angela
Nazwa działu: Marketing

Wszystkie pozytywne opinie dodane jednego dnia albo dzień po dniu.. Ale amatorka,hahahaah.. To tak jak dzwonienie z innego numeru do kogoś żeby się nie zorientował... Do wszystkiego trzeba mieć mózg i wykształcenie co najmniej średnie...trzba myśleć(usunięte przez administratora)Nic ci (usunięte przez administratora)nie pomoże.... Powtarzam przy wszystkim trzba myśleć.... Haahahahha

Tak11Nie
Nazwa działu: Handlowy

No i na szczęście dla nas sporo zaoszczędziliśmy, bo można było się spokojnie rozliczyć bez fakturki :) Zawsze parę stówek w kieszeni. Wszyscy zadowoleni.

Tak4Nie1
mariusz
@Jerzy

Potwierdzam, po wykonaniu usługi można było spokojnie dogadać się z panem Robertem co do "płatności". Ja nie mam jak rozliczyć remontu więc po co mi paragon. A dzięki temu wyszły duuuże oszczędności.

Tak1Nie1
Dariusz

Wpisy negatywne o tej firmie to żenada widocznie nie ta firma ja jak najbardziej polecam tą firmę

Tak1Nie9
Jerzy

Ja mogę szczerze polecić . Wykańczaliśmy mieszkanie będąc poza Polską :) Wszystko wykończone po naszej myśli i w odpowiednim dla nas standardzie i stylu.

Tak1Nie3
Nazwa działu: Handlowy

Uważajcie na tego człowieka!!!! Opowieści o zawale i ojcu alkoholiku włóżcie między bajki!!! Kontrola z US to by się naprawdę przydała. Oj fakturek to my nie wystawiamy. Człowiek paprak i brudas. Jedno robi byle jak drugie niszczy. Nie płacie przed zakończeniem bo dacie mu kasę a na drugi dzień już biegunka. Człowiek który zmienia nr telefonów jak rękawiczki oraz firme za firmą. Nie wierzcie w to co mówi. Bo zniżki w znanym markecie budowlanym które rzekomo załatwia, drogo was będą kosztować. Zdala od tego człowieka. Manipuluje ludźmi, czy raczej amatorsko próbuje. Dużo gada mało robi. Mam nadzieję że w końcu US mu się dobierze do skóry.

Tak14Nie1
@Henry

Firma godna polecenia opinie konkurentów nic nie zmienią znam tą firmę od dwudziestu lat i nie jedną usługę u mnie wykonywała z takimi opiniami już by nie istniała

TakNie6
mariusz
 Rekomendacja

Dobra firma i nie droga polecam

Tak1Nie6

Zostaw opinię o Zakład Remontowo Budowlany Robert Węgierski - Brzeg Dolny

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakład Remontowo Budowlany Robert Węgierski
2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Oławska 36 lok. 2