Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany

Opinie o Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany

Filtruj opinie po kryteriach:

Kowal
 Opinia

Nie polecam... Bardzo źle wykonana praca, reklamację i reklamację... I tak nic z tego.. Do tego Pan. R. Jest bardzo agresywny i nieprzyjemny jak mu się zwraca uwagę.Szkodq czasu i pieniędzy na niego.

Tak4Nie
Olo68
 Opinia

Uwaga na tego przedsiębiorcę!! Pan Robert Węgierski zamawia i odbiera towar w firmach budowlanych, ja znam takie 3 firmy, w tym jedna moja, a następnie nie płaci za towar!! Nie odpowiada na telefony, nie reaguje na wysyłane wezwania. Klient wpisany na czarną listę. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam !!

Tak8Nie
Robercik
@Olo68 28.05.2019 16:21

Dostaniesz Oluś swoją kasę, nie marudź. Czekałesz miesiąc, to jak poczekasz jeszcze jeden to nic ci się nie stanie!!

TakNie4
Angela
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Wszystkie pozytywne opinie dodane jednego dnia albo dzień po dniu.. Ale amatorka,hahahaah.. To tak jak dzwonienie z innego numeru do kogoś żeby się nie zorientował... Do wszystkiego trzeba mieć mózg i wykształcenie co najmniej średnie...trzba myśleć(usunięte przez administratora)Nic ci (usunięte przez administratora)nie pomoże.... Powtarzam przy wszystkim trzba myśleć.... Haahahahha

Tak10Nie
jaśko
 Opinia

(usunięte przez administratora) Jak już płaci to zawsze coś utnie, a że była reklamacja, a że poprawki, kryzys albo "odbijesz sobie za miesiąc" albo "jak chcesz więcej to jeć do angli". O papierach zapomnij, praca tylko na czarno. Ja czekam na pieniądze od 2 tygodni, jak nie dostanę to idę do sądu. Takich jak ja jest jeszcze trzech. Pozostałym zalega od tygodnia. Robią u niego tylko ci, którzy jeszcze nie wiedzą w co się pakują. Nie polecam tego pracodawcy.

Tak10Nie
Robercik
@jaśko 20.05.2019 09:26

To idź dą sądu!! Nie masz dowodu, że u mnie pracowałeś (usunięte przez administratora) Więc nic mi nie udowodnisz. Nie takich jak ty przerabiałem cwaniaczku.

TakNie3
 Opinia

No i na szczęście dla nas sporo zaoszczędziliśmy, bo można było się spokojnie rozliczyć bez fakturki :) Zawsze parę stówek w kieszeni. Wszyscy zadowoleni.

Tak4Nie
mariusz
@Jerzy 15.05.2019 22:36

Potwierdzam, po wykonaniu usługi można było spokojnie dogadać się z panem Robertem co do "płatności". Ja nie mam jak rozliczyć remontu więc po co mi paragon. A dzięki temu wyszły duuuże oszczędności.

Tak1Nie
Dariusz
 Opinia

Wpisy negatywne o tej firmie to żenada widocznie nie ta firma ja jak najbardziej polecam tą firmę

Tak1Nie9
 Opinia

Ja mogę szczerze polecić . Wykańczaliśmy mieszkanie będąc poza Polską :) Wszystko wykończone po naszej myśli i w odpowiednim dla nas standardzie i stylu.

TakNie3
Henry
 Opinia

Uważajcie na tego człowieka!!!! Opowieści o zawale i ojcu alkoholiku włóżcie między bajki!!! Kontrola z US to by się naprawdę przydała. Oj fakturek to my nie wystawiamy. Człowiek paprak i brudas. Jedno robi byle jak drugie niszczy. Nie płacie przed zakończeniem bo dacie mu kasę a na drugi dzień już biegunka. Człowiek który zmienia nr telefonów jak rękawiczki oraz firme za firmą. Nie wierzcie w to co mówi. Bo zniżki w znanym markecie budowlanym które rzekomo załatwia, drogo was będą kosztować. Zdala od tego człowieka. Manipuluje ludźmi, czy raczej amatorsko próbuje. Dużo gada mało robi. Mam nadzieję że w końcu US mu się dobierze do skóry.

Tak11Nie
@Henry 04.04.2019 13:02

Firma godna polecenia opinie konkurentów nic nie zmienią znam tą firmę od dwudziestu lat i nie jedną usługę u mnie wykonywała z takimi opiniami już by nie istniała

TakNie5
mariusz
 Rekomendacja

Dobra firma i nie droga polecam

Tak1Nie5
Bolo
 Opinia

Niezbyt pozytywnie oceniliście firmę ale to forum jest przeznaczone dla pracowników firmy!

Tak1Nie
Agnieszka
 Opinia

Fachowiec porażka. Nie dotrzymuje terminów. Zawsze ma jakieś makabryczne tłumaczenia na spóźnienia czy obsuwy w terminach: a to ktoś chory, a to ktoś umiera, a to ktoś umarł, a to ktoś pewnie zaraz umrze i tak cały czas!! Jak już coś robi, to niedokładnie. Trzeba mu wiecznie pokazywać jak ma być zrobione. Jak zrobi źle, to nie chce mu się poprawiać. Jak już łaskawie weźmie się za poprawianie to znowu spartoli, a przy tym zużyje materiał, za który trzeba było wcześniej zapłacić. Efekt taki, że lepiej zatrudnić kogoś innego kto zrobi to jak należy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO "FACHOWCA"!! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na tego człowieka!!

Nicola
 Opinia

Uważajcie na tego człowieka. Kto go jeszcze zatrudnienia. Szkoda pieniędzy bo i tak trzeba poprawiać. A on mija się z prawdą i ciągle chodzą po nim przypadki nie z tej ziemi. Od biegunki po kontrolę z US.

Nikodem
 Opinia

Tragedia. Mija się z prawdą,. Trzeba po nim poprawiać. Nie trzyma terminów. Wyrzucony

...
 Opinia

Nie polecam tego człowieka.Niesumienny, nierzetelny, niedokładny, nie mający ludzi do pracy, nie dotrzymujący terminów. Słowem: dużo gada, nic nie robi. Trzymać się od tego człowieka z daleka!!

Zenon
 Opinia

Nie polecam tego człowieka.Nie placi za robocizne to co bylo dogadane a sam kase od ludzi bierze.Karze robic z najgorszych materialuw zeby bylo tanij a potem czepia się ze tynk odpada.To oszust.Nie zaplacil mi wszysktich piniędzy.

Tak12Nie

Zostaw opinię o Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany - Opole