Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany

Opinie o Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany

Nikodem

Tragedia. Mija się z prawdą,. Trzeba po nim poprawiać. Nie trzyma terminów. Wyrzucony

...

Nie polecam tego człowieka.Niesumienny, nierzetelny, niedokładny, nie mający ludzi do pracy, nie dotrzymujący terminów. Słowem: dużo gada, nic nie robi. Trzymać się od tego człowieka z daleka!!

Zenon

Nie polecam tego człowieka.Nie placi za robocizne to co bylo dogadane a sam kase od ludzi bierze.Karze robic z najgorszych materialuw zeby bylo tanij a potem czepia się ze tynk odpada.To oszust.Nie zaplacil mi wszysktich piniędzy.

Zostaw opinię o Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Węgierski ROB-BUD Zakład Remontowo-Budowlany