Opinie o Profi-lingua w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Profi-lingua. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profi-lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi-lingua w Szczecin

Irek

Uczyłem w tej szkole i pewnie robiłbym to nadal gdyby nie moja przeprowadzka do miasta rodzinnego. Grafik elastyczny, dostosowany do możliwości danego lektora, atmosfera cudowna, a zarobki adekwatne do włożonej pracy, polecam.

Daria

Nie jest źle... stawki pomimo wirusa nie zmieniły się, ale są mniejsze dodatki. W tamtym roku dostałam premie za przedłużenie uowy na kolejny rok. Ogólnie jestem zadowolona, pracuje już 3 rok. Sporo uczniów, kontakt z biurem spoko praca in plus

Krótko i na temat - Polecam pracodawcę przez 5 lat pracy nigdy nie miałem żadnych zgrzytów. Polecam

Marcelina

W Profi - Linqua pracowałam jako sekretarka. Zakres obowiązków od początku był jasno określony. Warunki finansowe bardzo rozsądne jak na zakres tego co miałam wykonywać i ogólnie same warunki pracy, Właściciel bardzo życzliwy. Mogłam sama organizować swoją pracę i kierować obsługą klientów, nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Poza tym atmosfera pracy w szkole była naprawdę dobra.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profi-lingua się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Iwona

Pracowałam jako konsultant ds sprzedaży, praca polegała na zapisywaniu nowych klientów. Fajna atmosfera i o dziwo brak wyścigu szczurów. w zespole. Zarobki porównywalne z innymi tego typu szkołami.

Takiego pracodawcę można z czystym sumieniem polecać ze względu na świetną atmosferę. Nie ma presji, jest wzajemny szacunek. Kasa ok

Aleksandra

Firma zyskuję w oczach choćby przez możliwość pracy w elastycznych godzinach i mamy duży wpływ na swój grafik w pracy. Mi nic nie jest narzucane z góry a raczej konsultowane, Plusem w Szczecinie to ekipa, która mi się trafiła bardzo fajna I Najważniejsze nigdy nie miałam opóźnienia w wynagrodzeniu.

Małgosia

Praca w miłej i dobrej atmosferze, jednak trzeba wiedzieć, że nie jest to praca na lata. ' Lektor nie za bardzo ma możliwość rozwoju i musi myśleć o czymś więcej niż szkoła językowa. Ważne że mam umowę o pracę i raczej stabilną posadę.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwieProfi-lingua w miejscowości Szczecin? Czekamy na Wasze opinie!

Patrycja Z

W Szczecinie pracowałam około 3 lat. Nasze drogi rozeszły się z uwagi na moją zmianę miejsca zamieszkania. Przez cały okres współpracy byłam zadowolona. Jak by ktoś miał jakieś pytania chętnie odpowiem.

@Patrycja Z

Polecam, szczególnie dla osób, które są początkującymi lektorami. Na spokojnie zdobywa się doświadczenie. Firma jest bardzo w porządku i wywiązuje się w pełni z umowy. Bardzo uczciwe miejsce. Przy problemach można bez problemu pytać.

Pracę w szkole ocenię pozytywnie. Szkoła funkcjonuję bez zarzutu, Zgrana ekipa, umowa jasna. Lepiej niż na uczelni, gdzie zaangażowanie studentów zerowe do pracy tutaj i jest różnica, uczniowie dużo bardziej zmotywowani, aż chciało się przychodzić do pracy

Joanna

Szkołę ukończyłam z pozytywnym skutkiem rok temu. Bardzo mi odpowiadała kadra jak i metoda nauczania. Obecnie mój narzeczony jest lektorem w Profi od 6 miesięcy do tej pory jest bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z dużej ilości godzin, które z uwagi na wirusa przeszły na tryb online co zwiększyło liczbę uczniów.

Hawke

rofi-lingua in Szczecin is to be avoided like the plague...a local franchise run by an 'ambitious' lil' shithead. They'll offer you with a straight face a crappy contract which is vastly skewed toward protecting their interests while the teacher is left with lotsa burdens but zero guarantees of hours and/or continuity...after reading that 'so called' contract (umowa-zlecenie, i.e. the lowest of the shittiest in Poland) they were offering me, I couldn't gather myself to pick up my dog's droppings with it....fire did the deed just right though.

Zostaw merytoryczną opinię o Profi-lingua - Szczecin

• Jak się pracuje w Profi-lingua?

Zobacz opinie na temat firmy Profi-lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi-lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi-lingua