MTC Holding Company

Poznań

Opinie o MTC Holding Company

halinka

witam -pracowałam w MTC w 2017 r do tej pory nie mam rozliczenia rocznego i oczywiscie w US tez sie nie rozliczyli jako firma i dodatkowy problem narasta-- nie moge nazekac kasa sie zgadzała ale pozniej cos sie stałlo i zwineli sie co niektorym oczywiscie nie wypłacona kasa do konca - co te firmy wyprawiają z ludzmi ---pozdrawiam wszystkich nie rozliczonych

Bernard

Po co mamy opisywać o firmie mtc holding Company w Wodzisławiu śląskim jak ktoś coś napisze szkalujacego tych złodziei to administrator zaraz usuwa te wpisy chyba jest w zmowie z tymi oszustami tak było u tych złodziei i basta nikt tego nie zmieni byli oszustami złodziejami i złodziejami pozostaną będą z tym piętnem zyc do samej śmierci jak tacy mogą chodzić po ziemi jak mogą spojrzeć swoim rodzicą w oczy chyba że rodzice są tacy jak oni wstyd wstyd

Bożena

witam mam nie rozliczone sprawy z ta firmą,czy ma ktoś jakis kontakt do nich.Bardzo proszę o pomoc

Sylwia
@Bożena 06.12.2017 11:27

Na internecie jest adres firmy i telefon komórkowy niestety jak dzwonię pod ten numer to zglasza się automat że nie ma takiego numeru.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w MTC Holding Company? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

poszkodowana
@Administrator 01.03.2018 08:37

Dlaczego Administrator usuwa niewygodne posty, chyba jest w zmowie ze (usunięte przez administratora) bo taka jest prawda nazwijmy sprawę po imieniu

Zostaw opinię o MTC Holding Company - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTC Holding Company