MTC Holding Company

MTC Holding Company
2 17

Opinie o MTC Holding Company

Monika

Ta firma to jedna wielka porażka,zniknęła a jej prezes Marciniszyn bawi się za ludzkie pieniądze...i jezdzi po świecie.

Jak przedstawia się sytuacja MTC Holding Company na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w MTC Holding Company? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

poszkodowana
@Administrator 24.05.2018 09:09

Administrator dobrze wie że nie ma takiej firmy jak MTC Holding Company , bo przecież jest w jakiejś współpracy i po co te głupie zapytania

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w MTC Holding Company? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

poszkodowana
@poszkodowana 20.04.2018 14:33

Administrator jest w zmowie z prezesem firmy MTC Holding Company i niewygodne posty wycina to pewnie kolesiostwo

halinka

witam -pracowałam w MTC w 2017 r do tej pory nie mam rozliczenia rocznego i oczywiscie w US tez sie nie rozliczyli jako firma i dodatkowy problem narasta-- nie moge nazekac kasa sie zgadzała ale pozniej cos sie stałlo i zwineli sie co niektorym oczywiscie nie wypłacona kasa do konca - co te firmy wyprawiają z ludzmi ---pozdrawiam wszystkich nie rozliczonych

Bernard

Po co mamy opisywać o firmie mtc holding Company w Wodzisławiu śląskim jak ktoś coś napisze szkalujacego tych złodziei to administrator zaraz usuwa te wpisy chyba jest w zmowie z tymi oszustami tak było u tych złodziei i basta nikt tego nie zmieni byli oszustami złodziejami i złodziejami pozostaną będą z tym piętnem zyc do samej śmierci jak tacy mogą chodzić po ziemi jak mogą spojrzeć swoim rodzicą w oczy chyba że rodzice są tacy jak oni wstyd wstyd

Bożena

witam mam nie rozliczone sprawy z ta firmą,czy ma ktoś jakis kontakt do nich.Bardzo proszę o pomoc

Sylwia
@Bożena 06.12.2017 11:27

Na internecie jest adres firmy i telefon komórkowy niestety jak dzwonię pod ten numer to zglasza się automat że nie ma takiego numeru.

Zostaw opinię o MTC Holding Company - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTC Holding Company