MTC Holding Company

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

MTC Holding Company
2 18 6 1

Opinie o MTC Holding Company

Administrator

Jak przedstawia się sytuacja MTC Holding Company na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w MTC Holding Company? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

poszkodowana
@Administrator 24.05.2018 09:09

Administrator dobrze wie że nie ma takiej firmy jak MTC Holding Company , bo przecież jest w jakiejś współpracy i po co te głupie zapytania

Bożena

witam mam nie rozliczone sprawy z ta firmą,czy ma ktoś jakis kontakt do nich.Bardzo proszę o pomoc

Sylwia
@Bożena 06.12.2017 11:27

Na internecie jest adres firmy i telefon komórkowy niestety jak dzwonię pod ten numer to zglasza się automat że nie ma takiego numeru.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w MTC Holding Company? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw opinię o MTC Holding Company - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTC Holding Company