Opinie o LEDERER GMBH w Nürnberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LEDERER GMBH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LEDERER GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEDERER GMBH w Nürnberg

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 12 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy LEDERER GMBH. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Hydraulik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracownik !?

Nie polecam traktują jak szmatę zasuwasz swoim autem po całej Bawarii Kilku już wygrało z nimi w sądzie idźcie i wy Ja tez idę

Pracownik !?

Nie polecam, będziesz chory lecisz używasz tylko swojego auta zero zwrotów

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pracownik?

Jaka rekrutacja?Co to ma być? Dzwonią do ciebie,wysyłają kwity na email ,skanujesz ,podpisujesz,wysyłasz,dostajesz adres gdzie masz się stawić i o której. Jak jesteś cienki językowo ,albo fachowo to ta firma w której się stawiłeś cię wywala,ty dostajesz następny adres,i następny,i nastepny itd. Kasy nie dostaniesz za te wędrówki i pracę ,ani diet . Musisz zacząć na nich zarabiać żeby coś dostać. Póki na nich nie zarabiasz kosztujesz ich tyle co tusz do drukarki i telefony. Oni nic nie ryzykują. A na koniec nie wypłacą ci wypłaty jak mi. KONIECZNIE!!!!!! Ubezpiecz się u niemieckiego prawnika i zapisz do związków zawodowych.

Aktualność
Poszukiwany Monter hydraulik ,Zapreszamy do kontaktu.

+49-911-206-4064
+4915155970577
Elektryk

Bardzo miła rozmowa co prawda przez telefon , każdy detal wyjaśniony. Pani miła i kompetentna

Doświadczenie zawodowe itp . standard

ROBERT

POJECHALEM Z NIMI WIEM JEDNO NIE JEDZ Z NIMI Z KIMKOLWIEK ALE NIE Z LEDERER NIE WIEZYSZ? JEDZ SAM ZOBACZYSZ

ROB

MOJA RADA NIE JEDZ Z NIMI Z KIMKOLWIEK ALE NIE Z NIMI!

Nie płaci

Kasy nie płaca. Bajki opowiadają.... Lederer nic nie ryzykuje,ani nie wkłada w ciebie kasy ,jesteś pracownikiem bez kosztowym do momentu aż zaczniesz na nich zarabiać. Wszystkie koszty ponosisz tylko ty. I zobacz jaka ciekawostka znowu ,konwersacja i opinie negatywne są na dole strony. Na górze są teraz reklamy Lederera. No i pozytywy zadowolonych pracowników ;)

Tomek Monterka

Dokłanie. Jest takie stare przyszłowie.. Czemuś biedny boś głupi... Wiadomo jak działają firmy Lajarbajterów. Jak firma nabiecywala to idziesz to sadu pracy w Niemczech i im tłumaczysz a efekt wylewasz w internet. Ja byłem krótko i też zlecenia po całych Niemcach, mieszkania (usunięte przez administratora) i drogo i potem 1,3Euro (a Auto do remontu)... i zawsze z jakimiś pijakami mnie Lederer wysyłał. Jak ktoś napisał Panie w biurze psy.. wiec po co sie wkurzać. Tylko robota bezpośrednio a nie przez polaczków z Lajfiremek..

Jack

Dobre i życiowe...

@Jack

Panie Michale poprosimy wiec wyrok sadu , był pan na zleceniu w jednym miejscu co sam pan podkreślił w poprzednich wpisach, tak jak wyżej proszę uzgodnić wersje i sie jej trzymać .

@Tomek Monterka

Wydaje nam się ze pomylił pan firmy, nie pracujemy na terenie całych Niemiec .

@Tomek Monterka

Witam serdecznie Nie pracowalismy nigdy na terenie całych Niemiec , więc proszę nie mijać sie z prawdą.

@Tomek Monterka

Firma Lederer Gmbh nie działa na terenie całych Niemiec.

pawlo

Pracowałem 2 lata bez większych problemów , praca jak każda inna . Jako elektryk dostawałem dodatki branżowe mam zamiar do nich wrócić .

@pawlo

Witam serdecznie i zapraszamy do kontaktu.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Niki

Pracuje jako ślusarz dla firmy Daimler już od 5 miesięcy, tez raz miałem problem z płatnością ale wszystko się wyjaśniło, zakwaterowanie szału nie robi ale przyjechałem pracować a nie się wylegiwać wiem ze można samemu czegoś poszukać

Hydraulik monter
Poszukiwany od zaraz !
Zadzwon podamy szczegóły!004900911-206-4064
Pracownik?

Ciekawostką jest jak działa ta strona . Same pozytywy u góry strony. A negatywy na dole.... Hm?

Dawid hydraulik

Pracuje od kwietnia, problemów z płatnościami nie było. Jedynie z zakwaterowaniem zgłosiłem problem i dostałem nowe.raz złe mi naliczono diety również zgłosiłem dostałem przeprosiny i wyrównanie .

rewebestewahl
@Dawid hydraulik

Coś się znasz hydraulik, ceń się, czasami jak robisz ogarniasz temat podłogi podgrzewane. Biedny nie będziesz

Nowak

Czwarty miesiąc zero problemów,jest ok

Lederer GMBH Nürnberg

Ostrzegam przed tą firmą.Kombinują jak mogą żeby (usunięte przez administratora)pracownika na dietach i innych świadczeniach np chorobowe .Mi też nie wypłacili pensji-sprawa w sądzie .Więc uważać na nich.Nic nie załatwiać na telefon z polskim konsultantem ,wszystko na maila żeby mieć podkładkę .I wykupić sobie OCHRONĘ PRAWNĄ ,jak ktoś chce u nich pracować,to parę euro a będą za was walczyć z nimi w sądzie. I nie wierzyć opiniom na tym portalu ,poczytać też na innych nie moderowanych. Pewnie mój email też zniknie jak wiekszość negatywnych

Elekryka prad nie tyka

Slabo z platnoscami , Praca byla ok , niestety Lipa, brak kontaktu po ustaniu stosunku pracy...

Witold
@Elekryka prad nie tyka

Miałeś problemy z prawidłowym rozliczeniem pracując za pośrednictwem firmy LEDERER GMBH? Mógłbyś nieco więcej napisać o całej sytuacji? Ciekawi mnie skąd wzięły się te problemy oraz czy finalnie udało się wszystko prawidłowo rozliczyć.

@Witold

Ja ci powiem kto miał problemy z płatnościami , leniwce którzy jechali do domu na weekend i nie wrócili .

bungaloo
@Marek

prawo do wyrażania opinii doświadczeń wrażeń nie obrażania ma każdy/a nawet że ktoś jedzie stoi czy leży na weekend prywatnie po pracy schöne wochenende to gów'''no ciebie to powinno obchodzić oprócz rodziny znajomych, z wieloma mam takimi osobami do czynienia, jadą dodatkowo coś zrobić porobić ale taki cep tego nie zrozumie, a twój życiorys to do śmiechu czy płaczu, A? Ty jak szczęśliwie w dostatku żyjesz rzetelnie normalnie uprzejmie abstynencko całe życie na bogato pracując lekko w pełnej klimie w ten ostatni zeszły upał co był na terenie niemiec to gratuluję i na pewno na integracji w restauracji szefostwu obciachu nie robisz i się nie obrażasz jak Ci stawiają jeszcze później za freee heheheee genialne będzie to jak odróżnisz uczciwych od nieuczciwych mnie ostatnio wymachują ludzie przed dziobem co mają wyrobione to się bardzo cieszę wszyscy tak mają mieć pracownicy zeitfirm

@Marek

Ale ty bzdury piszesz .Sam znam 3 przypadki gdzie sprawy są/były w sądzie .Moja też . Firma płaci diety za niedziele , ale inne firmy płacą więcej za godzinę ,bez diety. W sumie wychodzi tak że jak zrobisz mało godzin to w Ledererze masz na plus,a jak zrobisz dużo godzin to zarobisz w innej firmie więcej. No i te ciągłe oszustwa i kombinacje na dietach ,miałem tylko chyba 2 mce gdy się diety zgadzały,reszta to ciągłe telefony i przepychanki. WAŻNE sprawdzać rachunki ,godziny,diety inne dodatki ,bo ciągle jest coś zabierane "niedopłacane przez pomyłkę" No i jak się nie wykłócicie ,to nie będziecie mieli = W Ledererze każdy ma inaczej w zależności od "stopnia walki o swoje"

Ostrzegam przed tą firmą.Kombinują jak mogą żeby (usunięte przez administratora) pracownika na dietach i innych świadczeniach np chorobowe .Mi też (usunięte przez administratora) pensji-sprawa w sądzie .Więc uważać na nich.Nic nie załatwiać na telefon z polskim konsultantem ,wszystko na maila żeby mieć podkładkę .I wykupić sobie OCHRONĘ PRAWNĄ ,jak ktoś chce u nich pracować,to parę euro a będą za was walczyć z nimi w sądzie. I nie wierzyć opiniom na tym portalu ,poczytać też na innych nie moderowanych. Pewnie mój email też zniknie jak wiekszość negatywnych

anonimus

Ja nie polecam Dyskryminacja Wyzywają ludzi ...... ...... Pomyśl dwa razy

@anonimus

Proszę powiedzieć konkretnie, kto i w jakiej sytuacji pana wyzywał. A będą wyciągnięte konsekwencje.

@LEDERER GMBH

Jak również w jakiej sytuacji był pan dyskryminowany, na terenie Niemiec to bardzo ostre oskarżenia, które posiadają odpowiednie paragrafy. Jeśli pan chce proszę napisać na forum lub skontaktować się z firma telefonicznie.tel:+490911-2062040-0

Firma nie ma zlecen , jeżdzisz jak Tony Halik po całych niemczech (własnym autem). Kwatery po 25Euro za dobe.... Firma obiecuje wiele. 40Euro diety itd.. / zwrot sroty i inne bajeczki. BAJKI... Ja kolego nie pije/ niczego nie biorę (zapierdzielam w to słoneczko i uwierz mi (bo sami sobie piszecie pozytywne komentarze)... Panie Arkadiusu lub Pani Nino) ja nie mam problemów i taakie zachowania firmy Lederer trzeba pietnować. Klient był zadowolony (dlatego chcieliscie mnie zatrzymać).. Jestescie bandą naciągaczy

Zostaw merytoryczną opinię o LEDERER GMBH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LEDERER GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy LEDERER GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEDERER GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEDERER GMBH?

Kandydaci do pracy w LEDERER GMBH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEDERER GMBH