Opinie o Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek w Łodygowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek w Łodygowice

Tak dobrze jest w firmie i nikt nie pisze? Liczyłem na jakiegoś newsa.

Anka

Lubię atmosferę w Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek za: Cudowne miejsce

Halina -góralka z pochodzenia.

Dworek śliczny ale jedzonko takie sobie,drogo,frytkowo jak z MC Donalda,brzydko podane,obsługa /kelnerzy/ jacyś niedouczeni,niezorganizowani-ledwo podali kartę menu,nie zdążylismy nawet jej otworzyć a już kelnerka zapytala czy może przyjąć zamówienie a jak już złozyliśmy zamówienie-przyszła inna kelnerka i znów pytała czy może przyjąć zamówienie.... Miseczka zupy 15,0 zł !!! Frytki spieczone,karczek twardy,brzydko podane - niesmakowało ,nie dalam napiwku to kelnerka nie odpowiedziala na "do widzenia" /chociaz słyszała/.W takim dworku spodziewalismy się jakiegoś menu "beskidzkiego","'góralskiego" coś regionalnego z Żywieczczyzny a tu : krewetki.topinambur,frytki i policzki wołowe /akurat w dniu ,gdy tam byłam większość gości zamawiała te policzki wołowe/.Menu dla dzieci też takie jak z MC Donalda.Już widze tam magde Gessler jak rzuca talerzami.Znajomi mieli tam komunię ,drudzy chrzciny a opinia identyczna:drogie,małe,zimne,niedobre!!!! Z ciekawości goście przyjeżdżają ale drugi raz już się chyba tam nie pojawią. I jeszcze ten wjazd do dworku-między panelami,bez żadnego drogowskazu,reklamy - 3 razy przejeżdzalismy oba ronda,pytalismy mieszkańcow jak tam dojechać,gdzie to jest,gps zaprowadzil nas pod jakąś chałupkę w Biernej na ul.Kasztanowej.Nie wróżę dobrej prosperity temu dworkowi,ładny lokal to nie wszystko.

Agnieszka

@AgiAmi, powiedz proszę, z jakich powodów nie polecasz pracy w firmie. Argumentując swoją wypowiedź sprawiasz, że jest bardziej wiarygodna i pomocna. Mogłabyś powiedzieć, jakie stanowisko zajmowałaś? Wiesz coś o obecnej sytuacji? Rozumiem, że nie odpowiadają Ci relacje z przełożonymi, a co sądzisz o atmosferze między pracownikami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Roza

Dramat. Absolutnie odradzam prace w tym miejscu. Wszystko co pisze Pan Mateusz jest klamstwem. Pomagajac pracownikom ( zreszta bezskutecznie) w walce z nalogami, szefostwo uzsleznia ich od siebie. Fizucznie pracuja poniewaz nikt nie chce tam pracowac z wiadomych przyczyn. Jest dokladnie tak jak w pierwszej opinii, a nawet dużo gorzej. Jesli chcecie dokładniejszych opinii o szefostwie tej firmy odsylam do lektury opinii o Rzeźniah Hańderek. Sytuacja w Dworku jest analogiczna.

@Roza

Róża skoro tak doskonale wiesz co się tu dzieje to podpisz się swoim prawdziwym imieniem. Chyba, że tak jak reszta osób wypowiadających się tutaj o pracy w Dworku nie masz o niej zielonego pojęcia.

Roza
@Kasia

Pani Pani Kasiu akurat zna to z autopsji. Zwolnila sie Pani i wrocila, wiedzac ze wlasciciele przed pracownikami wypowiadali sie niepochlebnie o Pani. Na prawde trzeba miec tupet zeby teraz stawac w ich obronie i wypowiadac sie o opiniach rzeczywistych, merytorycznych oraz prawdziwych. Na prawde trzeba sie szanowac ale jak widac musi Pani do tego dojrzec. Coz, prawda zawsze wzbudza poruszenie, ale niestety prawda jest tylko jedna i zawsze wychodzi na wierzch. Krytyka postu Pani Bozeny jest nie na miejscu. Mozna by rzec "przyganial kociol garnkowi". Zaś wypowiedz Pana Mateusza wola o pomste do nieba i jest godna pozalowania. I jezeli ktos tutaj jest spalony w swiecie gastronomii to tylko on ze wzgledu na swoje nalogi, dlatego trzyma sie rekami i nogami tego miejsca, gdyz nigdzie indziej miejsca nie znajdzie. Pozdrawiam oboje Państwa. Jestescie siebie warci.

AgiAmi
@Roza

Dokładnie sytuacja w Dworku jest identyczna jak ta na zakładach mięsnych. Ten sam właściciel to samo traktowanie ludzi. Również zachęcam do lektury : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,826993 Kto pracował u tych ludzi ten wie najlepiej. Absolutnie nie polecam!

Znajomy

Gratuluję, Dworek Góralski w Łodygowicach a Dworek Góralski Krywań to nie to samo...

Animon

Nie polecam tego miejsca, jako miejsca pracy, nawet najgorszemu wrogowi. Ktoś, kto ma szacunek do samego siebie, jest inteligentny i uczciwy nie podejmie się pracy w tym miejscu, chyba że chce się przekonac na własnej skórze co tam się dzieje. (usunięte przez administratora)y. Potraktowany delikatnie rzecz ujmując bez jakiejkolwiek wdzięczności za poswięcone dla tego miejsca życie prywatne i czas, przeharowując tam po 280 - 300 godzin w miesiacu, nie mając spokoju nawet na wolnych dniach, będąc nękanym telefonami. Jeśli chodzi o włascicieli, niestety nie będę się wypowiadać gdyż poziom, który reprezentuję pozwala jedynie zostawić to bez komentarza(usunięte przez administratora) ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

Animon

...

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek - Łodygowice

• Jak się pracuje w Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dworek Góralski Restauracja I Hotel Wioletta I Paweł Hańderek
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kasztanowa 108
    34-325 Łodygowice