Novacode Sp. z o.o.

Opinie o Novacode Sp. z o.o.

XYZ

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w laboratorium farbowym? I ile można zarobić? ????

CMYK
@XYZ

Praca w kuchni farbowej to przede wszystkim współpraca z drukarzami, grafikami i planowaniem produkcji. Mieszanie i rozliczanie farb. Czasami zdarza się dobieranie kolorów do próbek od klienta.

Sławomir
@CMYK

To wszystko wiadomo, ale czy dobrze płacą. Wrzuciłbyś orientacyjną stawkę? Jakieś premie dają, czy tylko podstawa i nic więcej?

bidak
@Sławomir

3k netto

Zbigniew
@bidak

I są jakieś premie do tego? To sama podstawa?

maki
@Zbigniew

3 tysie po 2 latach i jeszcze jak wyrobisz normę w miesiącu i nie chorujesz.

Zbigniew
@maki

Hahah cooo? To jak się trafi L4 to jest ledwie 2 z hakiem? Kpina...

jurs
@Zbigniew

Nic dodać nic ująć

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Novacode Sp. z o.o.?

Ktoś

Wystarczy mieć 2 ręce, 2 nogi i głowę na karku

@Ktoś

Jak to? :P To nie trzeba spełniać określonych wymagań odnośnie np. umiejętności, wiedzy czy doświadczenia? Jak w takim razie wygląda rozmowa o pracę i rekrutacja? Co decyduje o tym, że ktoś zostanie przyjęty ;P

nowakod

Zależy jakie stanowisko

@nowakod

A Ty osobiście jakie polecasz? ;) Zawsze warto się dowiedzieć jakie jest najlepsze :D Chyba, że warunki są podobne na wszystkich.

Hej, w ogłoszeniu o pracę (pracownik produkcji) Novacode przeczytałam, że firma oferuje całościowe przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń. Czy w późniejszym czasie można liczyć na jeszcze jakieś inne szkolenia, prócz tych wstępnych? Jeśli tak, to jak często pracodawca je organizuje swoim pracownikom i czego one najczęściej dotyczą?

@Monika

Witaj Moniko, jesteśmy Firmą, która stawia na ciągły rozwój. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty, a co za tym idzie na bieżąco poszerzamy wyposażenie parku maszyn. Osoby, które zdecydują się na pracę u nas, zarówno podczas wdrożenia, jak i dalszej współpracy będą na bieżąco poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o szkolenia przez dostawców min. maszyn i surowców.

Bieda

Witam nie ma kart i nigdy nie było multisportu jak ròwnież nie ma wczasòw pod grusza.

laminatpołysk
@Bieda

Jakie to ma znaczenie jak od roku wszystko zamknięte? Jak ktoś chce się poruszać to i w domu poćwiczy przysiady.

Rozmowa bezsensowna 4 minuty. Mieli dzwonić poinformować no ale coz. Jaka atmosfera podczas rekrutacji taka w pracy. Strata czasu. Praca za minimalną krajową system pracy 12 godzinny zenada

Mało pytan

Czy Novacode Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

najnowszecode

Nie. Chociaż karty multisport są obecnie zawieszone.

@najnowszecode

A czy na jakieś inne benefity można liczyć w Novacode? Zawsze jest to doceniane przez pracowników gdy pracodawca zapewnia jakieś dodatki. Tak samo dla przyszłych kandydatów do pracy w firmie będzie to dobrą zachętą.

ange_87

Przyznam, że bardzo szanuję zmiany (usunięte przez administratora) Duża nadzieja na zmiany i może nie uciekające osoby ze sprzedazy. Kilku naprawde solidnych się przewinęło w ciągu ostatnich lat. Jeszcze pozostaje prezesowa i można gdzieś szukać u Was zatrudnienia - takie osoby nie powinny pracować w ludzmi.

Madzia

Firma beznadziejna, nie polecam pracować u państwa P i A. Jeżeli idziesz tam na rekrutacje do obojętnie jakiego działu, mocno się nad tym zastanów.

@Madzia

Na jakie stanowisko starałaś się? Czego mam się spodziewać na rozmowie?

Paso
@Monika

Rozmowa bardzo fajna ;) zobaczymy co dalej

Była
@Madzia

Na rozmowie jest wszystko ładnie, pięknie a przy rozmowie z dziewczynami okazuje się że jest inaczej.

Sagittarius
@Madzia

@Madzia brzmisz jak konkurencja, zwlaszcza bez konkretow w swoim wpisie, ktore nic nie wnoszą.

Strachsiebac
@Madzia

Potwierdzam, należy przemyśleć czy aplikować do tej firmy. Rekrutacja zatrzymała się w czasie, mam na myśli "proszę mi coś sprzedać, gdzie się widzisz za 5 lat". To było modne dawno temu i nic nie wnosi do wiedzy o kandydacie. Sztampowe podejście. Rozmowa długa i dziwna atmosfera, żadnych konkretów.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Novacode Sp. z o.o.? Na GoWork.pl widziałem 8 września kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, na bieżąco przeglądamy aplikacje w sprawie pracy i umawiamy się na rozmowy rekrutacyjne. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Rozmowa z przełożonym jest jedynym krokiem do zatrudnienia. Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem portalu GoWork, jak i bezpośrednio na adres praca@novacode.pl Pozdrawiamy!

Stanowiska jakościowe i magazynowe osceluja 3-3500 brutto Jak faktycznie wyglądają kwoty na tych stanowiskach

Dzień dobry, Najniższe wynagrodzenie w naszej firmie to 3 000 zł brutto miesięcznie w trakcie trzymiesięcznego okresu próbnego. Na stanowisku Magazynier zarobki kształtują się od: 3 500 zł brutto do: 3 800 zł brutto po okresie próbnym , natomiast w Dziale Kontroli Jakości od: 3 400 zł brutto do: 3 500 zł brutto po okresie próbnym . Wysokość wynagrodzenia jest zależna od zaangażowania oraz osiąganych efektów. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy ze strony naszych Pracowników, co dodatkowo jest nagradzane w postaci premii uznaniowej. Pozdrawiamy

psyt

3500 brutto to jakies 2540 netto ,jest przelicznik w necie

Aktualność
Szanowni Państwo,

jako świadoma, otwarta na opinie użytkowników forum firma, czytamy treści pojawiające się na wątku i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi.
Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia,
dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zainteresowanych naszą firmą zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel. 523 471 010 lub mailowo na adres biuro@novacode.pl
Pitol

Byłem na rozmowie stawki to ochłapy źle z oczu patrzy temu kierownikowi i brygadziscie zrezygnowałem

Ktos

Tylko że ta podwyżka wiąże się ze zmianą stanowiska pracy

grazyna

To nie admin, tylko Ania siedzi i kontroluje co kto klepie w necie, zeby przypadkiem liczba zainteresowanych pracą się nie zmniejszyła. W koncu bannery z reklamami sie pojawily.

On

Czy ktoś wie dlaczego z firmy ludzie się zwalniają? Czy to przez obcinanie pensji i premii? Czy przez brak szacunku do pracownika?

Jan
@On

I kolejne osoby odeszły.. niedługo szefowa będzie na sztancy robić. A gość, którego kiedyś wyrzucili jest nadal twarzą na fb :) magia novacode

Eks

A to jest zgodne z prawem pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Novacode Sp. z o.o.?

Janusz tracz

Atmosfera nie jest najgorsza. Ludzie są bardzo pozytywni. (usunięte przez administratora).ale takie osoby znajdą się w każdej firmie. Na pewno atmosfera jest całkiem niezła. Mam na myśli magazyn, produkcję i dział handlowy.

Oddany pracownik

Przynajmniej zawsze możesz liczyć na uśmiech i życzliwość Pani A.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Novacode Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

adikx

nie

Bieda Code

Zabrali wszystkim (usunięte przez administratora)% ,a majowa wyplata ktora miala jeszcze byc normalnie juz została obcięta strach myslec jaka wypłata bedzie w czerwcu pewnie najnizsza krajowa

Lakier
@Bieda Code

Niektórym zabrali 20% żeby kwalifikowali się pod tarcze anty kryzysowa

Haha

Ciekawe gdzie? Lepiej zmienić branże bo w Bydgoszczy i okolicy do drukarni lepiej nie iść.

Olo
@Bieda Code

Niech z 30 osób z produkcji pójdzie na L4 to zaraz pieniądze oddadzą żeby oddać co zabrali.

Niewolnik OUT

Jak tam u Was novacodzianie? Chodzą słuchy po mieście że (usunięte przez administratora)Wam 15% wynagrodzenia. Prawda to czy plotka?.

Lakier

Tak to prawda

Uki
@Niewolnik OUT

A dlaczego zabierają pieniądze? Wszystkim czy tylko niektórym?

Uv

To do niech niepodobne

Aleksy
@Niewolnik OUT

Tak to prawda. Jest to o tyle smutne, że każdy z nas ma tyle samo pracy co wcześniej, a kilka osób zostało zwolnionych. Niestety wiadomo na czym I na kim można najlepiej zarobić. Ale gdzieś nowa maszyna musi się zwrócić.

Monia

To prawda, brak słów na to.

miki

Szkoda że tak ułożona firma, prężnie rozwijająca się chce zrobić coś tak głupiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Novacode Sp. z o.o. - Kruszyn

• Jak się pracuje w Novacode Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novacode Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novacode Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novacode Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novacode Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novacode Sp. z o.o.