Novacode Sp. z o.o.

Opinie o Novacode Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jako świadoma, otwarta na opinie użytkowników forum firma, czytamy treści pojawiające się na wątku i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi.
Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia,
dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zainteresowanych naszą firmą zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel. 523 471 010 lub mailowo na adres biuro@novacode.pl
Ina Nowy wpis

Hejka, mój chłopak rozważa aplikację na magazyniera z tą opcją bez uprawnień, bo piszą już w samym tytule, że tak też przyjmują. coś o lojalkach już pisaliście a wiadomo z opisu, że pomagają w ogarnięciu uprawnień. Po dłuższym stażu na jaki jeszcze rozwój mógłby liczyć?

Miki

Jaki jest system pracy w firmie? Od poniedziałku do piątku? Ile zmian?

Szczeruś
@Miki

Praca po 12h. 4 dni pracy na rano 4 dni wolne 4 dni pracy na noc i znowu 4 dni wolne. Mowa tu o produkcji w tym święta są wolne.

Rafi Nowy wpis
@Szczeruś

Szkoda że nie ma normalnych godzin pracy. Praca po 12 godzin to przesada.(usunięte przez administratora)

Mmmmmm Nowy wpis

Ładne benefity, chyba złożę cv.

Przez jakie systematyczne szkolenia będzie przechodził Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta? w ofercie z teraz o nich wspominają ale bez szczegółów. one są prowadzone w trakcie godzin pracy czy może zdarzają się jakieś po godzinach?

Rozmowa bezsensowna 4 minuty. Mieli dzwonić poinformować no ale coz. Jaka atmosfera podczas rekrutacji taka w pracy. Strata czasu. Praca za minimalną krajową system pracy 12 godzinny zenada

Mało pytan

Ruda

Dzień dobry czy teraz występuje jakiś okres próbny? kiedyś ktoś zadał pytanie o niego ale jednoznaczna odpowiedź nie padła. Myślę teraz konkretnie o pracy na dziale jakości, kontroler jest teraz do niego poszukiwany. wcześniej ktoś podkreślał ze występowały zwolnienia ale było to dawno, teraz gdy są oferty to bardziej ze względu na rozwój czy rotacje?

Czy nowo zatrudnione osoby w Novacode Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy wymagania są bardzo duże? Zastanawiam się nad tym w oparciu o ostatni komentarz od Kandydatki. Rozmowa sama w sobie została oceniona ok, ale cos słabo z feedbackiem wyszło i do tego oferty w sieci się powtarzają. Nie wiem teraz na ile jest sens próbować? Konkretniej pracę jako specjalista ds. sprzedaży mam na myśli, oferta widnieje na stronie

@SI wymagania są podane w ogłoszeniu, zachęcamy do składania swojej aplikacji na wybrane stanowisko! Na każdej rozmowie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami oraz w jakim czasie należy się spodziewać odpowiedzi z naszej strony. Do zobaczenia!

kandydatka

@Bardzo sympatyczna, merytoryczna rozmowa kwalifikacyjna z osobą z działu HR. Niestety mimo zapewnień o feedbacku we wskazanym konkretnie terminie, i ewentualnym uczestnictwie w dalszych etapach, nie dotrzymano słowa i brak odzewu telef. i mailowego. Niestety mało profesjonalne zachowanie. Szkoda, że takie jest podejście w stosunku do potencjalnych przyszłych współpracowników, bo firma prezentowała się dobrze. Poza tym ciągłe powielanie tych samych ofert pracy na jedno i to samo stanowisko w ciągu kilku miesięcy z rzędu, dają do myślenia.

Paulina

Rozmowa bardzo sympatyczna, pozytywnie odebrałam firmę, zobaczymy, co dalej.

@Paulina

No i po jakim czasie udaje się teraz dostać feedback? Jakby nie patrzeć widzę, że prawie tydzień mija od tej opinii, czy do tego czasu informacja zwrotna jest jak najbardziej możliwa? była to rozmowa do biura? Zastanawiam się czy kobiety jeżdżą tez na wózkach, bo akurat oferta wisi?

Paulina

Cześć. Nadal czekam, brak feedbacku, ale obiecano, że dzisiaj będzie kontakt. Ja akurat składałam podanie do biura.

Zainteresowana
@Paulina

Czy na rozmowie wspomniano coś o lojalce? Czytając poprzednie opinie podobno wymagają podpisania umowy lojalnościowej.

@Zainteresowana

Myślisz, że do dziś już ten feedback wleciał? Jak tak patrzę po ofertach to ta na export by mnie interesowała. Piszesz cos o tym, że lojalki się podpisuje, ale po co? W jakiej konkretnie sytuacji?

Bylypracownik

Wspominam prace w tej firmie bardzo dobrze, gdyby nie sytuacja życiowa na pewno bym tam nadal pracowała

Jeśli myślisz o stabilnym zatrudnieniu, to radzę omijać tą firmę z daleka. Zatrudniają i zwalniają pracowników w zastraszajacym tępie. Wieczna rotacja na każdym dziale.

Daga

Rozwiniesz swoje spostrzeżenie? Co miałoby być przyczyną? I o jakich stanowiskach mowa jeśli już? Mnie zainteresowała praca jako graficzka, fajnie jakby ktoś podzielił się opinią z tego działu. Ile osób mniej więcej będzie w zespole? I czy faktycznie często się zmieniają?

@Daga

Zwolnienia występują w każdym dziale, produkcja, magazyn, kontrola jakości, księgowość, dział handlowy. Jeżeli chodzi o dział graficzny to raczej stabilny, niestety zarobki są na tyle niskie że żaden szanujący się grafik długo nie wytrzyma pracy w takim stresie.

Danka

Stresie? A te sam wspomniany stres to z czego wynika? napiszesz wprost te stawki? Ile średnio na godzinę wyjdzie? Akurat nie widzę oferty w internecie a mnie to zaciekawiło. A atmosfera? wcześniej pisali, że jest ok

Po jakim czasie jako magazynier można wyrobić sobie uprawnienia? Jest teraz oferta gdzie w nawiasie widnieje dopisek o tym, że bez tych na wózek też można się przyjąć, z opisu zaś wynika możliwość na wyrobienie sobie papierów. Pytanie przy tym czy cos się wtedy podpisuje? I czy opcja na to jest po okresie próbnym? I czy zwiększy to stawkę?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Novacode Sp. z o.o.?

staracode

Widziałam kilka ofert pracy na specjalistów ds handlowych. Pamiętajcie, że brakuje wszędzie dopisku "telefoniczne". Praca jest typowo na miejscu, pod uchem nasłuchującego kierownika, siedzącego zaraz obok. Ewentualne spotkania to może 5% czasu - trzeba opisać cel wizyty i każdy kilometr. Żeby przypadkiem nie zjechać służbowym do domu. Jak ktoś lubi być ciągle nasłuchiwany, można polecać. pozdrawiam drużynę -15%

Dziwnie
@staracode

Czy ta firma to callcenter czy firma produkcyjna?

Maciej
@Dziwnie

Firma produkcyjną, natomiast dział sprzedaży funkcjonuje jako call Center.njie twierdzę, ze coś zlego. Natomiast obiecywanie spotkań i pracy w trasie podczas rozmow o pracę to oczywiście wprowadzanie w błąd.

@Maciej

Tak, jesteśmy firmą produkcyjną, a nie sklepem internetowym i telefoniczny kontakt z Klientem jest jednym z głównych kanałów komunikacji z nim. Dzięki temu już od samego początku współpracy nie jesteśmy anonimowi dla naszych Klientów. Spotkania w obecnych czasach są dość utrudnione, niemniej jednak udaje nam się je organizować - bardzo dużo zależy od zaangażowania opiekuna Klienta. Każdej osobie, która uczestniczy w spotkaniu rekrutacyjnym dokładnie opowiadamy jak wygląda nasz model pracy.

BiedaCode
@Novacode Sp. z o.o.

Rozmowa jedno a rzeczywistość to drugie. Jak ktoś chce na handlowca to musi wiedzieć że trafi na typowe callcenter w najczystszej postaci. Odradzam zdecydowanie aplikowanie. Place marne i ciągła presja.

@BiedaCode

Zgodnie z obecną sytuacją panującą nie tylko w Polsce, ale i na świecie, wszelkie spotkania osobiste, ograniczone są do minimum. Praca handlowca, przede wszystkim polega na pozyskiwaniu nowych klientów, a głównym sposobem kontaktu w tych trudnych czasach jest kontakt telefoniczny. Osoby szukające zatrudnienia, zachęcamy gorąco do aplikowania w sprawie pracy. Na wszelkie pytania oraz wątpliwości odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Kamil
@Novacode Sp. z o.o.

Szanowne novacode, Pracowałem u Was około trzy lata temu więc mówienie, że jest to spowodowane obecnymi ciężkimi czasami jest oczywiście ewidentnym wykorzystaniem sytuacji. Chyba, że oczywiście dacie znać, że jak tylko skończy się trudny okres, to i u Was status pracy handlowca stanie się praca w trasie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Krzaczasty
@Kamil

Dzień dobry, Chciałbym podpytać, czy coś się w powyższym zmieniło? Chodzi mi o tryb pracy handlowca (telefon czy teren).

Dziołcha
@Krzaczasty

Nigdy nie jezdzili handkowcy, baaardzo sporadycznie lub z prezentami na swieta. A teraz w epidemii tymbardziej niezła wymówka, żeby nie jezdzic. Nie w tej firmie. Ale niektórym odpowiada praca stacjonarna

@Kamil

Praca handlowca polega na sprzedaży i umawianiu spotkań. To ile razy wyjedziesz do klienta zleży od twojego zaangażowania. Wiadomo, że są klienci którzy są otwarci na spotkanie, są również klienci z którymi dopniesz sprzedaż przez telefon oraz klienci którzy nawet nie chcą rozmawiać i początkowo musisz wykonać parę telefonów by ich zainteresować swoją ofertą. Mamy samochody, które są ogólnodostępne nie ma problemu by wyjechać w delegacje nikt nie zabrania nam wyjazdów ale przede wszystkim najpierw należy umówić spotkanie.

Lila

Cześć, a czy początkujący handlowiec ma tu czego szukać? Czy trzeba raczej ogarniać sprzedaż na poziomie zaawansowanym? Dopiero zaczynam prace w handlu, za sobą mam przepracowany rok, i ciekawi mnie na ile tu bym dała sobie radę. Jak to jest z wynagrodzeniem, ile % premii jest za zdobycie klienta?

Kamil
@Lila

Dla początkującego handlowca będzie to na bank miejsce do zdobycia doświadczen

Ewelina

Fantastyczna firma, miła rodzinna atmosfera. Novacode jest to miejsce pracy, którym można się śmiało pochwalić. Polecam :)

Drukarz

Na jakie zarobki może liczyć drukarz z doświadczeniem?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Novacode Sp. z o.o.?

Baron Von Ruchałfest

Bravo Novacode za to , że coraz więcej pojawia się u was w firmie kobiet na takich stanowiskach , które wcześniej były przeznaczone dla mężczyzn ( sztancerki ) to się liczy. Trzeba iść z pełną piersią do przodu , mam nadzieję , że coraz bardziej będziecie się otwierać na nowych i fajnych ludzi z , którymi można coś dobrego zdziałać w przyszłości ????

Ewelina
@Baron Von Ruchałfest

czyli stosunek kobiet do mężczyzn w firmie stale rośnie? wiadomo ile teraz wynosi? a tak teraz dopytam tylko, jak to na wyniki wpływa, wiecie? jest więcej szkoleń?

Ruda

Jaka jest atmosfera na produkcji? Czy dużo osób zatrudniają ?

Czy firma Novacode Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zdzichu

Nie ma równorzędnych stanowisk , kobiety nie sztancuja etykiet więc czemu mają zarabiać tyle samo ??

Aleksandra
@Zdzichu

czyli zarabiają mniej? a możesz napisać ile? wiesz to?

Zostaw merytoryczną opinię o Novacode Sp. z o.o. - Kruszyn

• Jak się pracuje w Novacode Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novacode Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novacode Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novacode Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novacode Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novacode Sp. z o.o.