Novacode Sp. z o.o.

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Novacode Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jako świadoma, otwarta na opinie użytkowników forum firma, czytamy treści pojawiające się na wątku i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi.
Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia,
dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zainteresowanych naszą firmą zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel. 523 471 010 lub mailowo na adres biuro@novacode.pl
Baron Von Ruchałfest Nowy wpis

Bravo Novacode za to , że coraz więcej pojawia się u was w firmie kobiet na takich stanowiskach , które wcześniej były przeznaczone dla mężczyzn ( sztancerki ) to się liczy. Trzeba iść z pełną piersią do przodu , mam nadzieję , że coraz bardziej będziecie się otwierać na nowych i fajnych ludzi z , którymi można coś dobrego zdziałać w przyszłości ????

Zbigniew Nowy wpis
@Baron Von Ruchałfest

To wcześniej nie było kobiet wcale? Skąd takie zmiany?

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Novacode Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Eksportu? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Ruda Nowy wpis
Kandydat

Jaka jest atmosfera na produkcji? Czy dużo osób zatrudniają ?

Czy firma Novacode Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zdzichu
@Pytanie

Nie ma równorzędnych stanowisk , kobiety nie sztancuja etykiet więc czemu mają zarabiać tyle samo ??

Aleksandra
@Zdzichu

czyli zarabiają mniej? a możesz napisać ile? wiesz to?

XYZ
Kandydat

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w laboratorium farbowym? I ile można zarobić? ????

CMYK
@XYZ

Praca w kuchni farbowej to przede wszystkim współpraca z drukarzami, grafikami i planowaniem produkcji. Mieszanie i rozliczanie farb. Czasami zdarza się dobieranie kolorów do próbek od klienta.

Sławomir
@CMYK

To wszystko wiadomo, ale czy dobrze płacą. Wrzuciłbyś orientacyjną stawkę? Jakieś premie dają, czy tylko podstawa i nic więcej?

bidak
@Sławomir

3k netto

Zbigniew
@bidak

I są jakieś premie do tego? To sama podstawa?

maki
@Zbigniew

3 tysie po 2 latach i jeszcze jak wyrobisz normę w miesiącu i nie chorujesz.

Zbigniew
@maki

Hahah cooo? To jak się trafi L4 to jest ledwie 2 z hakiem? Kpina...

jurs
@Zbigniew

Nic dodać nic ująć

Co jaki czas w Novacode Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Novacode Sp. z o.o.?

Ktoś

Wystarczy mieć 2 ręce, 2 nogi i głowę na karku

@Ktoś

Jak to? :P To nie trzeba spełniać określonych wymagań odnośnie np. umiejętności, wiedzy czy doświadczenia? Jak w takim razie wygląda rozmowa o pracę i rekrutacja? Co decyduje o tym, że ktoś zostanie przyjęty ;P

nowakod

Zależy jakie stanowisko

@nowakod

A Ty osobiście jakie polecasz? ;) Zawsze warto się dowiedzieć jakie jest najlepsze :D Chyba, że warunki są podobne na wszystkich.

staracode

Widziałam kilka ofert pracy na specjalistów ds handlowych. Pamiętajcie, że brakuje wszędzie dopisku "telefoniczne". Praca jest typowo na miejscu, pod uchem nasłuchującego kierownika, siedzącego zaraz obok. Ewentualne spotkania to może 5% czasu - trzeba opisać cel wizyty i każdy kilometr. Żeby przypadkiem nie zjechać służbowym do domu. Jak ktoś lubi być ciągle nasłuchiwany, można polecać. pozdrawiam drużynę -15%

Dziwnie
@staracode

Czy ta firma to callcenter czy firma produkcyjna?

Maciej
@Dziwnie

Firma produkcyjną, natomiast dział sprzedaży funkcjonuje jako call Center.njie twierdzę, ze coś zlego. Natomiast obiecywanie spotkań i pracy w trasie podczas rozmow o pracę to oczywiście wprowadzanie w błąd.

@Maciej

Tak, jesteśmy firmą produkcyjną, a nie sklepem internetowym i telefoniczny kontakt z Klientem jest jednym z głównych kanałów komunikacji z nim. Dzięki temu już od samego początku współpracy nie jesteśmy anonimowi dla naszych Klientów. Spotkania w obecnych czasach są dość utrudnione, niemniej jednak udaje nam się je organizować - bardzo dużo zależy od zaangażowania opiekuna Klienta. Każdej osobie, która uczestniczy w spotkaniu rekrutacyjnym dokładnie opowiadamy jak wygląda nasz model pracy.

BiedaCode
@Novacode Sp. z o.o.

Rozmowa jedno a rzeczywistość to drugie. Jak ktoś chce na handlowca to musi wiedzieć że trafi na typowe callcenter w najczystszej postaci. Odradzam zdecydowanie aplikowanie. Place marne i ciągła presja.

@BiedaCode

Zgodnie z obecną sytuacją panującą nie tylko w Polsce, ale i na świecie, wszelkie spotkania osobiste, ograniczone są do minimum. Praca handlowca, przede wszystkim polega na pozyskiwaniu nowych klientów, a głównym sposobem kontaktu w tych trudnych czasach jest kontakt telefoniczny. Osoby szukające zatrudnienia, zachęcamy gorąco do aplikowania w sprawie pracy. Na wszelkie pytania oraz wątpliwości odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Kamil
@Novacode Sp. z o.o.

Szanowne novacode, Pracowałem u Was około trzy lata temu więc mówienie, że jest to spowodowane obecnymi ciężkimi czasami jest oczywiście ewidentnym wykorzystaniem sytuacji. Chyba, że oczywiście dacie znać, że jak tylko skończy się trudny okres, to i u Was status pracy handlowca stanie się praca w trasie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Krzaczasty
@Kamil

Dzień dobry, Chciałbym podpytać, czy coś się w powyższym zmieniło? Chodzi mi o tryb pracy handlowca (telefon czy teren).

Dziołcha
@Krzaczasty

Nigdy nie jezdzili handkowcy, baaardzo sporadycznie lub z prezentami na swieta. A teraz w epidemii tymbardziej niezła wymówka, żeby nie jezdzic. Nie w tej firmie. Ale niektórym odpowiada praca stacjonarna

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Novacode Sp. z o.o.?

Monika

Hej, w ogłoszeniu o pracę (pracownik produkcji) Novacode przeczytałam, że firma oferuje całościowe przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń. Czy w późniejszym czasie można liczyć na jeszcze jakieś inne szkolenia, prócz tych wstępnych? Jeśli tak, to jak często pracodawca je organizuje swoim pracownikom i czego one najczęściej dotyczą?

@Monika

Witaj Moniko, jesteśmy Firmą, która stawia na ciągły rozwój. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty, a co za tym idzie na bieżąco poszerzamy wyposażenie parku maszyn. Osoby, które zdecydują się na pracę u nas, zarówno podczas wdrożenia, jak i dalszej współpracy będą na bieżąco poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o szkolenia przez dostawców min. maszyn i surowców.

Bieda

Witam nie ma kart i nigdy nie było multisportu jak ròwnież nie ma wczasòw pod grusza.

laminatpołysk
Klient
@Bieda

Jakie to ma znaczenie jak od roku wszystko zamknięte? Jak ktoś chce się poruszać to i w domu poćwiczy przysiady.

Czy Novacode Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

najnowszecode
@Pytanie

Nie. Chociaż karty multisport są obecnie zawieszone.

@najnowszecode

A czy na jakieś inne benefity można liczyć w Novacode? Zawsze jest to doceniane przez pracowników gdy pracodawca zapewnia jakieś dodatki. Tak samo dla przyszłych kandydatów do pracy w firmie będzie to dobrą zachętą.

ange_87

Przyznam, że bardzo szanuję zmiany (usunięte przez administratora) Duża nadzieja na zmiany i może nie uciekające osoby ze sprzedazy. Kilku naprawde solidnych się przewinęło w ciągu ostatnich lat. Jeszcze pozostaje prezesowa i można gdzieś szukać u Was zatrudnienia - takie osoby nie powinny pracować w ludzmi.

Madzia

Firma beznadziejna, nie polecam pracować u państwa P i A. Jeżeli idziesz tam na rekrutacje do obojętnie jakiego działu, mocno się nad tym zastanów.

@Madzia

Na jakie stanowisko starałaś się? Czego mam się spodziewać na rozmowie?

Paso
@Monika

Rozmowa bardzo fajna ;) zobaczymy co dalej

Była
@Madzia

Na rozmowie jest wszystko ładnie, pięknie a przy rozmowie z dziewczynami okazuje się że jest inaczej.

Sagittarius
@Madzia

@Madzia brzmisz jak konkurencja, zwlaszcza bez konkretow w swoim wpisie, ktore nic nie wnoszą.

Strachsiebac
@Madzia

Potwierdzam, należy przemyśleć czy aplikować do tej firmy. Rekrutacja zatrzymała się w czasie, mam na myśli "proszę mi coś sprzedać, gdzie się widzisz za 5 lat". To było modne dawno temu i nic nie wnosi do wiedzy o kandydacie. Sztampowe podejście. Rozmowa długa i dziwna atmosfera, żadnych konkretów.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Novacode Sp. z o.o.? Na GoWork.pl widziałem 8 września kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Dzień dobry, na bieżąco przeglądamy aplikacje w sprawie pracy i umawiamy się na rozmowy rekrutacyjne. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Rozmowa z przełożonym jest jedynym krokiem do zatrudnienia. Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem portalu GoWork, jak i bezpośrednio na adres praca@novacode.pl Pozdrawiamy!

Kandydat

Stanowiska jakościowe i magazynowe osceluja 3-3500 brutto Jak faktycznie wyglądają kwoty na tych stanowiskach

@Pytanie

Dzień dobry, Najniższe wynagrodzenie w naszej firmie to 3 000 zł brutto miesięcznie w trakcie trzymiesięcznego okresu próbnego. Na stanowisku Magazynier zarobki kształtują się od: 3 500 zł brutto do: 3 800 zł brutto po okresie próbnym , natomiast w Dziale Kontroli Jakości od: 3 400 zł brutto do: 3 500 zł brutto po okresie próbnym . Wysokość wynagrodzenia jest zależna od zaangażowania oraz osiąganych efektów. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy ze strony naszych Pracowników, co dodatkowo jest nagradzane w postaci premii uznaniowej. Pozdrawiamy

psyt

3500 brutto to jakies 2540 netto ,jest przelicznik w necie

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pitol

Byłem na rozmowie stawki to ochłapy źle z oczu patrzy temu kierownikowi i brygadziscie zrezygnowałem

Ktos

Tylko że ta podwyżka wiąże się ze zmianą stanowiska pracy

grazyna

To nie admin, tylko Ania siedzi i kontroluje co kto klepie w necie, zeby przypadkiem liczba zainteresowanych pracą się nie zmniejszyła. W koncu bannery z reklamami sie pojawily.

Zostaw merytoryczną opinię o Novacode Sp. z o.o. - Kruszyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Novacode Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novacode Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novacode Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novacode Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Novacode Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novacode Sp. z o.o.