Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Czy firma już wypłaca na czas ? Czy dalej jest taki problem z tym?

abc
@Monika

nawet przed czasem

Abababa
@abc

Od 2 miesięcy znowu mają opóźnienia, a oplaty trzeba robic...Zero podwyżek... Jak tylko znajde inna pracę to skladam wypowiedzenie i na L4(usunięte przez administratora) - skoro tak traktuja pracowników to nie mam zadnych sentymentow.

THESAR-PRO
@Abababa

Szanowny Użytkowniku Abababa czy jest Pan/Pani pewny, że pisze o naszej firmie. Prosimy o sprawdzenie i sprostowanie ponieważ wszystkie nasze zobowiązania regulujemy terminowo zgodnie z ustalonymi terminami. Potwierdzamy, że część osób w 2019 roku nie otrzymało podwyżek, ale do tej grupy należą tylko osoby u których podwyżki są nieuzasadnione. Przypominamy również, że ZUS cyklicznie przeprowadza kontrole L4 i w przypadku nadużyć w tym zakresie nie pozostawia ich bez konsekwencji. W przypadku uwag do naszej współpracy prosimy o bezpośredni kontakt. Z wyrazami szacunku THESAR-PRO

J.
@THESAR-PRO

Można wiedzieć kto i co decyduje o tym że dana osoba nie dostanie podwyżki? Operator z ktorym Państwo współpracujecie czy leży to w Państwa gestii?

Abc
@J.

Oczywiście, że Operator Orange który traktuje nas jak tanią siłę roboczą, nie biorąc pod uwagę rosnącej inflacji, i przynajmniej o to nie rewaloryzuje wynagrodzen... Po 4 latach pracy bez podwyżki w stosunku do obecnej średniej krajowej powiększyła mi się różnica na niekorzyść aż o 1000zł...to jest kosmos. Ale za tę sytuację Thesara nie winię, bo to nie od nich zależy wg mnie sprostali zadaniu obsługi coraz to większej ilości pracowników ,usprawniając wiele narzędzi i biorąc na siebie dużą odpowiedzialność - ja nie mam żadnych zastrzeżeń

Xyz

Czy w tej firmie przewidują jakiekolwiek podwyzki?

colins
@Xyz

Z tego co wiem to nie przewidują pomimo tego, że wszystko drożeje.

Abc
@colins

To jest bardzo, bardzo, ale to bardzo smutna wiadomość :-(

Bez wypisywania laboratów, NIE POLECAM. Praca tylko na czas określony o wszystko trzeba się prosić jak się nie odezwiesz to nie dostaniesz. Brak profesjonalizmu jak na firmę zatrudniającą dla tak "prężnego" operatora usług telekomunikacyjnych.

Dawid

Tylko na określony czas? To nie dają umowy na czas nieokreślony?

zbulwersowana

Dołączam się do wypowiedzi. Firma rzadko płaci w terminie określonym w umowie, zdarzają się przypadki wypłacania mniejszych premii niż zostały wskazane przez Kierownictwo. Jeżeli uda im się zdążyć z wypłatą to przelewy przychodzą z ostatnią sesją przychodzącą. Jako że firma współpracuje z Liderem telekomunikacyjnym na rynku Polskim, można by się spodziewać, że pracownicy THESAR-PRO mają doświadczenie kadrowe i ponoszą odpowiedzialność za terminowość swoich obowiązków służbowych. Może Prezes THESAR-PRO powinien pomyśleć o zmianie osoby rekrutującej na stanowiska księgowe lub zapewnić im odpowiednie szkolenia? NIE POLECAM.

@zbulwersowana

Wspomniałaś, że Thesar-Pro wypłaca premie swoim pracownikom. Czy ze strony firmy można liczyć również na inne pozapłacowe profity? Często pracodawcy nagradzają zatrudnionych dofinansowaniem na karnety do siłowni lub na prywatną opiekę medyczną. Czy Thesar-Pro praktykuje takie rozwiązania?

Bart
@Ewa

Mozma, sa dostepne tylko trzrba sobie za nie samemu zaplacic :)

@Bart

Rozumiem. Twoja odpowiedź jest jednak trochę zbyt lakoniczna i właściwie nie do końca wyjaśnia nam kwestie, o które pytałam wcześniej. Nie wymieniłeś, jakie chociażby benefity konkretnie oferuje firma Thesar-Pro swoim pracownikom - może zrobisz to w sowim kolejnym komentarzu. Widziałam, iż właśnie poszukują tam nowych pracowników. Wiesz, czy wymagają od kandydatów wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku, czy dają szansę osobom, które go nie mają?

Barbara

Nie trzeba wypisywać elaboratów, ale jednak więcej szczegółów przydałoby się. Jak według Ciebie wyglądała sprawa terminowości wynagrodzeń?

Ciekawski

Pani Pieczek. Cięzki przypadek i rzadki. Nie współpracujemy. Zeen sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o. na stanowisko Specjalista ds. Analiz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krysia

pracowalam w firmie thesar 8 lat bardzo dobrze mi sie pracowalo nigdy nie spoznili sie z wyplata byly tez doplaty dla dzieci do letniego wypoczynku swiateczne paczki polecam prace w tej firmie jest rzetelna potrafiaca docenic pracownika

Artur
@Krysia

Co takiego stało się, że nie pracujesz już w firmie Thesar-Pro? Pozytywnie wypowiadasz się o tym pracodawcy, dlatego tym bardziej dziwie się, że już tam nie pracujesz. Czy była to Twoja decyzja o zakończeniu współpracy?

Teresa

Thesar-Pro prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Promotora-Ankietera w województwie mazowieckim. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przekazywanie klientom informacji o rozpoczynającej się lub prowadzonej inwestycji w zakresie podłączenia budynku do światłowodowej, szybkiej sieci transmisji danych, wypełnianie ankiet sprzedażowych, ewidencja dokumentów i sporządzanie raportów. Co sądzicie o tej ofercie? Czy warto Waszym zdaniem aplikować?

szkoda gadać

Nie wiem kto pisze pozytywne opinie o Thesar. Szczególną bzdurą jest terminowość wypłat. W Orange znane są akcje tej firmy, gdy Thesar wypłacał wiele dni po terminie. A szczytem bezczelności było tłumaczenie, wysłane do wszystkich pracowników, że wynagrodzenie nie zostanie wypłacone, póki Orange nie podłączy im odpowiedniego łącza internetowego. Będą próbowali wykiwać Cię przy każdej okazji i próbować zrzucić z siebie jakiekolwiek obowiązki. Jeśli będą Wam proponowali zatrudnienie w firmie zewnętrznej (np dla Orange) omijajcie ThesarPro, jest kilka innych firm, z którymi będziecie mogli podpisać umowy (Wadwicz, Qbit, LesingTeam)

@szkoda gadać

Panie Mariuszu, Nie jest Pan pracownikiem, tylko osobą współpracującą. Należność z tytułu Pana faktur nie jest płacona według Pana "chciejstwa", tylko zgodnie z §6 umowy, którą Pan podpisał i obowiązuje obie strony.

Zosia93

pracowalam w firmie thesar ponad 2 lata i wyplate dostawalam zawsze na czas. Jezeli ktos szuka stalej stabilnej pracy to moge polecic

phantom
@Zosia93

- Pracowałaś tylko w tej firmie czy jeszcze w jakiejś innej? - wypłata na czas to jakaś zaleta? to chyba jest norma - stabilna praca za 2000zł brutto?

zzz
@phantom

witam, ja pracuję od niedawna i dopiero się uczę i zarabiam więcej niz 2000 brutto, znacznie wiecej...

Teresa

@kygy Bardzo ci dziękuję za Twoje szczegółowe informacje. Dobrze, że są pozytywne. A mógłbyś jeszcze opisać jak wygląda sama rekrutacja w Thesar-Pro Sp. z o. o.? @cedik Rozwiń, proszę swoją myśl. Z jakiego źródła i co dobrego słyszałeś o firmie? Aktualne oferty pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej https://thesarpro.pl/oferty-pracy/

cedik

Słyszałem sporo dobrego o firmie, warto aplikować, potrzebujecie ludzi?

kygy

Firma zatrudnia kadry dla jednego z operatorów telekomunikacyjnych , firma jak najbardziej ok, wynagrodzenie na czas, a jeśli zdarzy się jednodniowe opóźnienie to przeprosiny i informacja. Ale są to jednostkowe zdarzenia.Obsluga kadrowa bardzo miła i pomocna reszta zależy gdzie traficie , tzn do jakiego działu u operatora, ja akurat trafiłem dobrze. Benefit w postaci karty Multisport, ubezpieczenia i opieki medycznej są dostępne, jednak nie są dofinansowane przez co odstraszają kwotami z wyjątkiem ubezpieczenia na życie.wynagrodzenie negocjuje się z operatorem thesarpro tylko w jego imieniu zatrudnia.

Martyna

Gdyby było źle to forum by wrzało a tu jak widać spokój!!

pracujacy

do tej pory bylem przychylny negatywnym komentarzom na temat tej firmy, ale sytuacja uległa zmianie przy zakonczeniu wspolpracy. Ku mojemu zaskoczeniu firma zachowala sie bardzo w porzadku. Wyplacili wszystkie naleznosci terminowo, nawet wiecej niz sie spodziewalem

Waldi

Firma z opinią dobrego pracodawcy to coś znaczy, prawda?

Kierownik z Warszawy

Witam. Pracuję na stanowisku Kierownika Projektu, umowa o pracę, 7 tys. na rękę. Adekwatnie do kwalifikacji można tutaj zarobić, natomiast jeżeli ktoś nie chce się rozwijać, nie ma kwalifikacji, to później wypisuje tutaj takie bzdury jak co poniektórzy.... Pozdrawiam Tomasz

Niepokonany
@Kierownik z Warszawy

Witam bardzo przydatna opinia , pol roku temu zaczalem tam prace na stanowisku inspektora mimo ze wszyscy mi odradzali ta firme, docelowo chcialbym awansowac na wyzsze stanowisko a dookola kraza ploty ze ta firma nie ulatwia rozwoju mimo wyzszego wyksztalcenia. Pozdrawiam

Data Tech.

Witam czytam opnie i jak to w Polsce bywa są one podzielone.Ponieważ wróciłem do kraju po długiej nieobecności jestem ciekaw.Czy firma ta zatrudnia bezpośrednio czy tylko sub-kontrahentów??? Placi nadgodziny(150%,200% stawki h) czy tylko minimalne koszty. Niektorzy " jadą" równo, a inni bronia jak " lwy" dobrej opini . Pytanie co ta firma moze zaoferowac człowiekowi z wyższym( blizej nie zwiazane z telekom) ale za to certyfikowanemu instalatorowi " kabli" z 6 letnim doświadczeniem , umiejącemu spawać, testować , obsługiwać OTDR. Ale jak słysze ze ktoś jest zadowolony na 3000 tysie w Wa-wie. Sorry 10lat temu bym sie szarpnął.Czy ktoś ma podobne kwalifikację i ile zarabia???

Cert.Instalator " kabli"

Mam zapytanie właśnie powróciłem do kraju po długiej nieobecności.Można powiedzieć że przwsiakłem Zachodem.Pytanie brzmi czy ta firma zatrudnia kogoś bezpośrednio, czy płaci nadgodziny Tzn. (150% , 200) czy tylko sub- kontrahentów , śmieszny ryczałt za własne auto,i szuka jeleni?? Wypłata na czas, 3000 tysie na Wa-we. ?? Hello dziesięć lat temu bym się szarpnął. :) Prosze o szczwrość

NN

Wypłata na czas i tyle plusów. Poza tym to firma krzak - miernoty ludzkie nic nie znające się na prawie pracy. Firma która nic nie wie i nic nie potrafi. Taką firmę każdy człowiek nawet matoł może prowadzić jak ma znajomości. Zatrudniają ludzi dla Orange. Nigdy nic nie wiedzą!!! Proste pytanie i cisza, brak odpowiedzi.

@NN

To otwórz sam, a nie trollujesz w internecie!!! Ja jestem zatrudniony od ponad 4 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie wiem z czego wynika tak wiele negatywnych opinii, ale podejrzewam że są pisane przez osoby, których wykształcenie zakończyło się na szkole średniej, albo nawet nie:)

Malenka
@Marcin

Na jakim stanowisku pracujesz ?

phantom
@Marcin

Marcinie, Twój poziom zadowolenia za płacę niewiele wyższą od minimalnej krajowei nie musi odpowiadać poziomowi zadowolenia innych osób. Można pracować i 10 lat i nie widzieć problemów. Widzę po ofertach pracy na LinkedIn, że firma podaje wynagrodzenie (co o dziwo nie jest standardem i bardzo duży plus za ten fakt), ale już poziom wynagrodzenia jest co najmniej nieadekwatny do listy obowiązków i wymagań.

Hippolit

Ja tam jestem zadowolony. Jest praca w dobrych warunkach, co najważniejsze płacą na czas, odprowadzają wszystkie składki. A, że pensja taka? No może trzeba mieć wyższe kwalifikacje... Zawsze można nauczyć się coś nowego. To nie praca w Biedronce tylko w dużej firmie korporacyjnej, do tego w biurze, a nie przy rozstawianiu towaru na regałach. Nie trzeba pracować w soboty czy dni świąteczne - a to się liczy.

aga
@Hippolit

To, że odprowadzają wszystkie składki jest ich obowiązkiem, a nie dobrą wolą. Warto zacząć się cenić jako pracownik.

czarnaczarna
@Hippolit

a na czym dokladnie ta praca polega? udziel wiecej info :)

pracobiorca
@Hippolit

to pensja czy umowa zlecenie ?

skrzywdzony

Pracodawca ten bardzo mnie skrzywdził, wyraził zgode na zatrudnienie a po czasie z nieznanego powodu się rozmyślił. Nieważne były kwalifikacje, doświadczenie i chęć uczciwej pracy lecz rozgrywki personalne z Orange. To było podłe i okrutne.

Skrzywdzony
@skrzywdzony

Przepraszam firmę Thesar -Pro Sp. z o.o. za swoją opinię , Sytuacja jaka rzeczywiście miała miejsce nie była spowodowana przez Thezar lecz przez ""inną" spokrewnioną korporację. Na chwilę kiedy opinia została pisana nie było mi wiadomo o tej tej skomplikowanej zależności. Jeszcze raz bardzo przepraszam

Zostaw merytoryczną opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thesar-Pro Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thesar-Pro Sp. z o. o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Thesar-Pro Sp. z o. o.