Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Thesar-Pro Sp. z o. o.
3 36 52 5 1

Bez wypisywania laboratów, NIE POLECAM. Praca tylko na czas określony o wszystko trzeba się prosić jak się nie odezwiesz to nie dostaniesz. Brak profesjonalizmu jak na firmę zatrudniającą dla tak "prężnego" operatora usług telekomunikacyjnych.

Tak5Nie
Dawid
@Były pracownik

Tylko na określony czas? To nie dają umowy na czas nieokreślony?

zbulwersowana
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik

Dołączam się do wypowiedzi. Firma rzadko płaci w terminie określonym w umowie, zdarzają się przypadki wypłacania mniejszych premii niż zostały wskazane przez Kierownictwo. Jeżeli uda im się zdążyć z wypłatą to przelewy przychodzą z ostatnią sesją przychodzącą. Jako że firma współpracuje z Liderem telekomunikacyjnym na rynku Polskim, można by się spodziewać, że pracownicy THESAR-PRO mają doświadczenie kadrowe i ponoszą odpowiedzialność za terminowość swoich obowiązków służbowych. Może Prezes THESAR-PRO powinien pomyśleć o zmianie osoby rekrutującej na stanowiska księgowe lub zapewnić im odpowiednie szkolenia? NIE POLECAM.

Ewa
@zbulwersowana

Wspomniałaś, że Thesar-Pro wypłaca premie swoim pracownikom. Czy ze strony firmy można liczyć również na inne pozapłacowe profity? Często pracodawcy nagradzają zatrudnionych dofinansowaniem na karnety do siłowni lub na prywatną opiekę medyczną. Czy Thesar-Pro praktykuje takie rozwiązania?

Bart
@Ewa

Mozma, sa dostepne tylko trzrba sobie za nie samemu zaplacic :)

Ewa
@Bart

Rozumiem. Twoja odpowiedź jest jednak trochę zbyt lakoniczna i właściwie nie do końca wyjaśnia nam kwestie, o które pytałam wcześniej. Nie wymieniłeś, jakie chociażby benefity konkretnie oferuje firma Thesar-Pro swoim pracownikom - może zrobisz to w sowim kolejnym komentarzu. Widziałam, iż właśnie poszukują tam nowych pracowników. Wiesz, czy wymagają od kandydatów wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku, czy dają szansę osobom, które go nie mają?

Barbara Nowy wpis
@Były pracownik

Nie trzeba wypisywać elaboratów, ale jednak więcej szczegółów przydałoby się. Jak według Ciebie wyglądała sprawa terminowości wynagrodzeń?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Thesar-Pro Sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Ciekawski Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pani Pieczek. Cięzki przypadek i rzadki. Nie współpracujemy. Zeen sp. z o.o.

Krysia

pracowalam w firmie thesar 8 lat bardzo dobrze mi sie pracowalo nigdy nie spoznili sie z wyplata byly tez doplaty dla dzieci do letniego wypoczynku swiateczne paczki polecam prace w tej firmie jest rzetelna potrafiaca docenic pracownika

Artur Nowy wpis
@Krysia

Co takiego stało się, że nie pracujesz już w firmie Thesar-Pro? Pozytywnie wypowiadasz się o tym pracodawcy, dlatego tym bardziej dziwie się, że już tam nie pracujesz. Czy była to Twoja decyzja o zakończeniu współpracy?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Teresa

Thesar-Pro prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Promotora-Ankietera w województwie mazowieckim. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało przekazywanie klientom informacji o rozpoczynającej się lub prowadzonej inwestycji w zakresie podłączenia budynku do światłowodowej, szybkiej sieci transmisji danych, wypełnianie ankiet sprzedażowych, ewidencja dokumentów i sporządzanie raportów. Co sądzicie o tej ofercie? Czy warto Waszym zdaniem aplikować?

szkoda gadać

Nie wiem kto pisze pozytywne opinie o Thesar. Szczególną bzdurą jest terminowość wypłat. W Orange znane są akcje tej firmy, gdy Thesar wypłacał wiele dni po terminie. A szczytem bezczelności było tłumaczenie, wysłane do wszystkich pracowników, że wynagrodzenie nie zostanie wypłacone, póki Orange nie podłączy im odpowiedniego łącza internetowego. Będą próbowali wykiwać Cię przy każdej okazji i próbować zrzucić z siebie jakiekolwiek obowiązki. Jeśli będą Wam proponowali zatrudnienie w firmie zewnętrznej (np dla Orange) omijajcie ThesarPro, jest kilka innych firm, z którymi będziecie mogli podpisać umowy (Wadwicz, Qbit, LesingTeam)

Tak19Nie3

Pracodawca

@szkoda gadać

Panie Mariuszu, Nie jest Pan pracownikiem, tylko osobą współpracującą. Należność z tytułu Pana faktur nie jest płacona według Pana "chciejstwa", tylko zgodnie z §6 umowy, którą Pan podpisał i obowiązuje obie strony.

Tak8Nie1
Zosia93

pracowalam w firmie thesar ponad 2 lata i wyplate dostawalam zawsze na czas. Jezeli ktos szuka stalej stabilnej pracy to moge polecic

Tak22Nie

phantom
@Zosia93

- Pracowałaś tylko w tej firmie czy jeszcze w jakiejś innej? - wypłata na czas to jakaś zaleta? to chyba jest norma - stabilna praca za 2000zł brutto?

Tak17Nie

zzz
@phantom

witam, ja pracuję od niedawna i dopiero się uczę i zarabiam więcej niz 2000 brutto, znacznie wiecej...

Tak11Nie

Teresa

@kygy Bardzo ci dziękuję za Twoje szczegółowe informacje. Dobrze, że są pozytywne. A mógłbyś jeszcze opisać jak wygląda sama rekrutacja w Thesar-Pro Sp. z o. o.? @cedik Rozwiń, proszę swoją myśl. Z jakiego źródła i co dobrego słyszałeś o firmie? Aktualne oferty pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej https://thesarpro.pl/oferty-pracy/

cedik

Słyszałem sporo dobrego o firmie, warto aplikować, potrzebujecie ludzi?

kygy

Firma zatrudnia kadry dla jednego z operatorów telekomunikacyjnych , firma jak najbardziej ok, wynagrodzenie na czas, a jeśli zdarzy się jednodniowe opóźnienie to przeprosiny i informacja. Ale są to jednostkowe zdarzenia.Obsluga kadrowa bardzo miła i pomocna reszta zależy gdzie traficie , tzn do jakiego działu u operatora, ja akurat trafiłem dobrze. Benefit w postaci karty Multisport, ubezpieczenia i opieki medycznej są dostępne, jednak nie są dofinansowane przez co odstraszają kwotami z wyjątkiem ubezpieczenia na życie.wynagrodzenie negocjuje się z operatorem thesarpro tylko w jego imieniu zatrudnia.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Thesar-Pro Sp. z o. o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Martyna

Gdyby było źle to forum by wrzało a tu jak widać spokój!!

Tak29Nie

pracujacy

do tej pory bylem przychylny negatywnym komentarzom na temat tej firmy, ale sytuacja uległa zmianie przy zakonczeniu wspolpracy. Ku mojemu zaskoczeniu firma zachowala sie bardzo w porzadku. Wyplacili wszystkie naleznosci terminowo, nawet wiecej niz sie spodziewalem

Waldi

Firma z opinią dobrego pracodawcy to coś znaczy, prawda?

Kierownik z Warszawy

Witam. Pracuję na stanowisku Kierownika Projektu, umowa o pracę, 7 tys. na rękę. Adekwatnie do kwalifikacji można tutaj zarobić, natomiast jeżeli ktoś nie chce się rozwijać, nie ma kwalifikacji, to później wypisuje tutaj takie bzdury jak co poniektórzy.... Pozdrawiam Tomasz

Niepokonany
@Kierownik z Warszawy

Witam bardzo przydatna opinia , pol roku temu zaczalem tam prace na stanowisku inspektora mimo ze wszyscy mi odradzali ta firme, docelowo chcialbym awansowac na wyzsze stanowisko a dookola kraza ploty ze ta firma nie ulatwia rozwoju mimo wyzszego wyksztalcenia. Pozdrawiam

Data Tech.

Witam czytam opnie i jak to w Polsce bywa są one podzielone.Ponieważ wróciłem do kraju po długiej nieobecności jestem ciekaw.Czy firma ta zatrudnia bezpośrednio czy tylko sub-kontrahentów??? Placi nadgodziny(150%,200% stawki h) czy tylko minimalne koszty. Niektorzy " jadą" równo, a inni bronia jak " lwy" dobrej opini . Pytanie co ta firma moze zaoferowac człowiekowi z wyższym( blizej nie zwiazane z telekom) ale za to certyfikowanemu instalatorowi " kabli" z 6 letnim doświadczeniem , umiejącemu spawać, testować , obsługiwać OTDR. Ale jak słysze ze ktoś jest zadowolony na 3000 tysie w Wa-wie. Sorry 10lat temu bym sie szarpnął.Czy ktoś ma podobne kwalifikację i ile zarabia???

Tak8Nie

Cert.Instalator " kabli"

Mam zapytanie właśnie powróciłem do kraju po długiej nieobecności.Można powiedzieć że przwsiakłem Zachodem.Pytanie brzmi czy ta firma zatrudnia kogoś bezpośrednio, czy płaci nadgodziny Tzn. (150% , 200) czy tylko sub- kontrahentów , śmieszny ryczałt za własne auto,i szuka jeleni?? Wypłata na czas, 3000 tysie na Wa-we. ?? Hello dziesięć lat temu bym się szarpnął. :) Prosze o szczwrość

Tak3Nie

NN

Wypłata na czas i tyle plusów. Poza tym to firma krzak - miernoty ludzkie nic nie znające się na prawie pracy. Firma która nic nie wie i nic nie potrafi. Taką firmę każdy człowiek nawet matoł może prowadzić jak ma znajomości. Zatrudniają ludzi dla Orange. Nigdy nic nie wiedzą!!! Proste pytanie i cisza, brak odpowiedzi.

Tak30Nie

Marcin
@NN

To otwórz sam, a nie trollujesz w internecie!!! Ja jestem zatrudniony od ponad 4 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie wiem z czego wynika tak wiele negatywnych opinii, ale podejrzewam że są pisane przez osoby, których wykształcenie zakończyło się na szkole średniej, albo nawet nie:)

Malenka
@Marcin

Na jakim stanowisku pracujesz ?

Tak4Nie

phantom
@Marcin

Marcinie, Twój poziom zadowolenia za płacę niewiele wyższą od minimalnej krajowei nie musi odpowiadać poziomowi zadowolenia innych osób. Można pracować i 10 lat i nie widzieć problemów. Widzę po ofertach pracy na LinkedIn, że firma podaje wynagrodzenie (co o dziwo nie jest standardem i bardzo duży plus za ten fakt), ale już poziom wynagrodzenia jest co najmniej nieadekwatny do listy obowiązków i wymagań.

Tak6Nie

Hippolit

Ja tam jestem zadowolony. Jest praca w dobrych warunkach, co najważniejsze płacą na czas, odprowadzają wszystkie składki. A, że pensja taka? No może trzeba mieć wyższe kwalifikacje... Zawsze można nauczyć się coś nowego. To nie praca w Biedronce tylko w dużej firmie korporacyjnej, do tego w biurze, a nie przy rozstawianiu towaru na regałach. Nie trzeba pracować w soboty czy dni świąteczne - a to się liczy.

Tak11Nie

aga
@Hippolit

To, że odprowadzają wszystkie składki jest ich obowiązkiem, a nie dobrą wolą. Warto zacząć się cenić jako pracownik.

Tak6Nie

czarnaczarna
@Hippolit

a na czym dokladnie ta praca polega? udziel wiecej info :)

Tak21Nie

pracobiorca
@Hippolit

to pensja czy umowa zlecenie ?

skrzywdzony

Pracodawca ten bardzo mnie skrzywdził, wyraził zgode na zatrudnienie a po czasie z nieznanego powodu się rozmyślił. Nieważne były kwalifikacje, doświadczenie i chęć uczciwej pracy lecz rozgrywki personalne z Orange. To było podłe i okrutne.

Skrzywdzony
@skrzywdzony

Przepraszam firmę Thesar -Pro Sp. z o.o. za swoją opinię , Sytuacja jaka rzeczywiście miała miejsce nie była spowodowana przez Thezar lecz przez ""inną" spokrewnioną korporację. Na chwilę kiedy opinia została pisana nie było mi wiadomo o tej tej skomplikowanej zależności. Jeszcze raz bardzo przepraszam

Tak26Nie

wk******y

Unikajcie tego pracodawcy jak ognia! Firma naprzyjmowała pełno osób i nie radzą sobie z sprawami kadrowymi. Ostatnia sytuacja przeszła samą siebie. Pracownik Thesara wypłacił za duże kwoty, nie pisząc żadnego sprostowania a przy następnej wypłacie, jak gdyby nigdy nic zabrał sobie "nadpłaty" z premii pracowników nie informując o tym nikogo. Później zadzwonili do kilku losowych osób, ale i tak większość pracowników nie została o niczym poinformowana. Żadnego kontaktu z strony pracodawcy, żadnego przepraszam, ani wyjaśnienia. Zabrali pracownikom ich ciężko wypracowane pieniądze. Podejrzewam, że sytuacja dalej będzie tak wyglądać. Nie wysyłajcie CV do tego pracodawcy! Szkoda czasu.

Tak31Nie

zatrudniony

Pracuję w orange przez Thesar-Pro i nie narzekam. Wypłata na czas, wypłata około 3 tyś zł netto, umowa. Ktoś tu pisze o słabych zarobkach, ale jakie wykształcenie takie wynagrodzenie... Ogólnie mogę polecić jeżeli ktoś nie oczekuje cudów w postaci jakiś socjali, bonów na gwiazdkę, itd. Niestety nie te czasy. Ja cieszę się z tego co mam.

Tak9Nie

as
@zatrudniony

NA jakim stanowisku jesteś , jeśli można wiedzieć. Ja jestem przy ewidencji i mam niecałe 12 zł na rękę. Przy umowie zlecenie to jest mało.

tony

Jebają nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robole na smieciowkach. Dadzą niecałe 12 zł na rekę niech lud sie cieszy. W Orangu zasypując nas robotą . Nikogo nie obchodzi , ze sie nie wyrabiasz. Na pytania o podwyzkę w thesar odsyłają do Orange w Orange do thesar, kazdy umywa ręce.. A gdzie są związki zawodowe w Orange ? Pilnują własnych stołków bo im dobrze.

Tak9Nie1

zatrudniony

thesar pro pomyłka wystarczy sprawdzic w krs i od ponad poł roku buduja strone www , umowa na zlecenie z odroczonymi płatnosciami, zwolnienia chorobowe "gubia sie " albo poczta nie dostarczyła, żadnych praw , o wszystko trzeba sie prosić, jako pośrednik zarabia na "zatrudnionych w orangu" , pomyłki i pseudo wyrównywanie pensji w kolejnym miesiacu, ..... jak ktos ambitny z wiedza i doświadczeniem i z rodzina na utrzymaniu,niech omija thesar pro z daleka , szkoda czasu

Tak7Nie

przyp
@zatrudniony

Od 6ciu lat budują stronę...

Tak7Nie

askagat

Outsourcing dla Orange, firma Thesar w żaden sposób nie dba o prawa zatrudnianych ludzi, wszelkie nieprawidłowości np. w naliczaniu pensji, zmiany zasad naliczania premii w trakcie trwania umowy, są ignorowane, pracownicy maja załatwiać wszystko sami z Orange. Thesar jest zainteresowany tylko kasą, którą na zatrudnionych ludziach jako pośrednik zarabia, w sytuacjach konfliktowych nie chcą zająć stanowiska i uciekają od odpowiedzialności.

Tak22Nie

robolka

Firma zewnętrzna dla Orange, płacą terminowo, wynagrodzenie zależy od dogadania z kierownikami w Orange, ja nie narzekam a wręcz jestem zadowolona. Robię od pon do piątku od 8 do 16 i mam czas dla dzieci i domu.

Tak2Nie

Firma w porządku. Płaci terminowo, a warunki finansowe zadowalające. Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to są i stanowiska z bardzo dobrą pensją. Praca tylko w dni robocze, co dla mnie jest bardzo ważne.

MOJA

Jeżeli chodzi o Wrocław to nie polecam tego pracodawcy, nie wiem jak w innych miastach. Bardzo dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety niewiele z tych rzeczy ma pokrycie w rzeczywistości, włącznie z warunkami finansowymi. Atmosfera w pracy nerwowa przez brak odpowiedniego planowania. Większość rzeczy trzeba zrobić "na wczoraj". Płace trochę powyżej najniższej krajowej. Dla osób, które naprawdę nie mają innej opcji.

Tak18Nie

as

Tak potwierdzam robią dla Orange jako firma zewnętrzna. Umowa zlecenie. Płacą terminowo i tyle. Proste stanowiska wprowadzanie danych , poprawa danych itd. Jak ktoś nie ma pracy to trzeba brać. A w miedzy czasie szukać na umowę o pracę . Bo tutaj perspektyw nie ma. Jest to sezonowa praca.

Tak8Nie

pieter

Robi outsourcing dla Orange (2015) na proste stanowiska. Płacą terminowo, ale dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie