Thesar-Pro Sp. z o. o.

Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o.

Zosia93

pracowalam w firmie thesar ponad 2 lata i wyplate dostawalam zawsze na czas. Jezeli ktos szuka stalej stabilnej pracy to moge polecic

phantom
@Zosia93 12.09.2017 10:47

- Pracowałaś tylko w tej firmie czy jeszcze w jakiejś innej? - wypłata na czas to jakaś zaleta? to chyba jest norma - stabilna praca za 2000zł brutto?

Hippolit

Ja tam jestem zadowolony. Jest praca w dobrych warunkach, co najważniejsze płacą na czas, odprowadzają wszystkie składki. A, że pensja taka? No może trzeba mieć wyższe kwalifikacje... Zawsze można nauczyć się coś nowego. To nie praca w Biedronce tylko w dużej firmie korporacyjnej, do tego w biurze, a nie przy rozstawianiu towaru na regałach. Nie trzeba pracować w soboty czy dni świąteczne - a to się liczy.

czarnaczarna
@Hippolit 05.10.2016 12:55

a na czym dokladnie ta praca polega? udziel wiecej info :)

pracobiorca
@Hippolit 05.10.2016 12:55

to pensja czy umowa zlecenie ?

NN

Wypłata na czas i tyle plusów. Poza tym to firma krzak - miernoty ludzkie nic nie znające się na prawie pracy. Firma która nic nie wie i nic nie potrafi. Taką firmę każdy człowiek nawet matoł może prowadzić jak ma znajomości. Zatrudniają ludzi dla Orange. Nigdy nic nie wiedzą!!! Proste pytanie i cisza, brak odpowiedzi.

Marcin
@NN 18.07.2017 21:20

To otwórz sam, a nie trollujesz w internecie!!! Ja jestem zatrudniony od ponad 4 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie wiem z czego wynika tak wiele negatywnych opinii, ale podejrzewam że są pisane przez osoby, których wykształcenie zakończyło się na szkole średniej, albo nawet nie:)

Malenka
@Marcin 22.09.2017 11:20

Na jakim stanowisku pracujesz ?

skrzywdzony

Pracodawca ten bardzo mnie skrzywdził, wyraził zgode na zatrudnienie a po czasie z nieznanego powodu się rozmyślił. Nieważne były kwalifikacje, doświadczenie i chęć uczciwej pracy lecz rozgrywki personalne z Orange. To było podłe i okrutne.

Skrzywdzony
@skrzywdzony 21.04.2017 09:33

Przepraszam firmę Thesar -Pro Sp. z o.o. za swoją opinię , Sytuacja jaka rzeczywiście miała miejsce nie była spowodowana przez Thezar lecz przez ""inną" spokrewnioną korporację. Na chwilę kiedy opinia została pisana nie było mi wiadomo o tej tej skomplikowanej zależności. Jeszcze raz bardzo przepraszam

wk******y

Unikajcie tego pracodawcy jak ognia! Firma naprzyjmowała pełno osób i nie radzą sobie z sprawami kadrowymi. Ostatnia sytuacja przeszła samą siebie. Pracownik Thesara wypłacił za duże kwoty, nie pisząc żadnego sprostowania a przy następnej wypłacie, jak gdyby nigdy nic zabrał sobie "nadpłaty" z premii pracowników nie informując o tym nikogo. Później zadzwonili do kilku losowych osób, ale i tak większość pracowników nie została o niczym poinformowana. Żadnego kontaktu z strony pracodawcy, żadnego przepraszam, ani wyjaśnienia. Zabrali pracownikom ich ciężko wypracowane pieniądze. Podejrzewam, że sytuacja dalej będzie tak wyglądać. Nie wysyłajcie CV do tego pracodawcy! Szkoda czasu.

zatrudniony

Pracuję w orange przez Thesar-Pro i nie narzekam. Wypłata na czas, wypłata około 3 tyś zł netto, umowa. Ktoś tu pisze o słabych zarobkach, ale jakie wykształcenie takie wynagrodzenie... Ogólnie mogę polecić jeżeli ktoś nie oczekuje cudów w postaci jakiś socjali, bonów na gwiazdkę, itd. Niestety nie te czasy. Ja cieszę się z tego co mam.

as
@zatrudniony 19.01.2017 21:08

NA jakim stanowisku jesteś , jeśli można wiedzieć. Ja jestem przy ewidencji i mam niecałe 12 zł na rękę. Przy umowie zlecenie to jest mało.

tony

Jebają nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robole na smieciowkach. Dadzą niecałe 12 zł na rekę niech lud sie cieszy. W Orangu zasypując nas robotą . Nikogo nie obchodzi , ze sie nie wyrabiasz. Na pytania o podwyzkę w thesar odsyłają do Orange w Orange do thesar, kazdy umywa ręce.. A gdzie są związki zawodowe w Orange ? Pilnują własnych stołków bo im dobrze.

zatrudniony

thesar pro pomyłka wystarczy sprawdzic w krs i od ponad poł roku buduja strone www , umowa na zlecenie z odroczonymi płatnosciami, zwolnienia chorobowe "gubia sie " albo poczta nie dostarczyła, żadnych praw , o wszystko trzeba sie prosić, jako pośrednik zarabia na "zatrudnionych w orangu" , pomyłki i pseudo wyrównywanie pensji w kolejnym miesiacu, ..... jak ktos ambitny z wiedza i doświadczeniem i z rodzina na utrzymaniu,niech omija thesar pro z daleka , szkoda czasu

przyp
@zatrudniony 20.12.2016 16:47

Od 6ciu lat budują stronę...

askagat

Outsourcing dla Orange, firma Thesar w żaden sposób nie dba o prawa zatrudnianych ludzi, wszelkie nieprawidłowości np. w naliczaniu pensji, zmiany zasad naliczania premii w trakcie trwania umowy, są ignorowane, pracownicy maja załatwiać wszystko sami z Orange. Thesar jest zainteresowany tylko kasą, którą na zatrudnionych ludziach jako pośrednik zarabia, w sytuacjach konfliktowych nie chcą zająć stanowiska i uciekają od odpowiedzialności.

robolka

Firma zewnętrzna dla Orange, płacą terminowo, wynagrodzenie zależy od dogadania z kierownikami w Orange, ja nie narzekam a wręcz jestem zadowolona. Robię od pon do piątku od 8 do 16 i mam czas dla dzieci i domu.

Firma w porządku. Płaci terminowo, a warunki finansowe zadowalające. Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to są i stanowiska z bardzo dobrą pensją. Praca tylko w dni robocze, co dla mnie jest bardzo ważne.

MOJA

Jeżeli chodzi o Wrocław to nie polecam tego pracodawcy, nie wiem jak w innych miastach. Bardzo dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety niewiele z tych rzeczy ma pokrycie w rzeczywistości, włącznie z warunkami finansowymi. Atmosfera w pracy nerwowa przez brak odpowiedniego planowania. Większość rzeczy trzeba zrobić "na wczoraj". Płace trochę powyżej najniższej krajowej. Dla osób, które naprawdę nie mają innej opcji.

as

Tak potwierdzam robią dla Orange jako firma zewnętrzna. Umowa zlecenie. Płacą terminowo i tyle. Proste stanowiska wprowadzanie danych , poprawa danych itd. Jak ktoś nie ma pracy to trzeba brać. A w miedzy czasie szukać na umowę o pracę . Bo tutaj perspektyw nie ma. Jest to sezonowa praca.

pieter

Robi outsourcing dla Orange (2015) na proste stanowiska. Płacą terminowo, ale dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca.

tas

Jasne... Najwyższa pensja ledwo przekracza średnią krajową, a pracują tam osoby za mniej niż 2000 zł brutto... Atmosfera ok, ale perspektywy bardzo słabe.

Podziel się z innimi ludzmi swoimi doświadczeniami! Warszawa to miasto osób pracy, pozostaw swoją opinię o spółce Thesar-Pro Sp. z o.o.. Inni mieszkańcy z pewnością będą Ci za to bardzo wdzięczni. Opinia normalnego pracownika na temat przedsiębiorstwa to w pewnym sensie dźwignia na teraźniejszym rynku pracy. Od kiedy jesteś tam zatrudnionysię tam zatrudniasz ? Czy można tam zarobić?

Zostaw opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.