Restauracja Kolonialna

Gliwice

Restauracja Kolonialna

Opinie o Restauracja Kolonialna

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Restauracja Kolonialna? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

katrina

czasami odswierzenie wizerunki jest bardzo dobre oraz zmiana miejsca na nowe, to przyciaga ludzi, czytalam tez ich opinie na innych stronach i jak tutaj rowniez plecacie bo jedzenie jest bardzo dobre to swietnie bo nigdy wczesniej nie próbowałam kuchni żydowskiej wiec to bedzie dla mnie duża nowość i mam nadzieje ze stałe miejsce

Jampo22

Byłem tam ostatnio, są juz na nowym miejscu koło Policji- Jasnogórska. widać zmienili trochę klimat restauracji, ale moje ulubione potrawy pozostały bez zmian.

dziunia

jedzenie jest dobre, chociaz ze skrajności w skrajność. zajmuja sie kuchnia zydowska ale - srednio im to idzie.

Zostaw opinię o Restauracja Kolonialna - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Kolonialna