SupportIT
2 9 13 5 1
Marzena Nowy wpis

Czy firma aktualnie szuka nowych pracowników do swojej siedziby w Warszawie? Czy ktoś z Was wie coś na ten temat i podzieli się z innymi użytkownikami? Jaka panuje atmosfera w firmie? Pomóżcie innym ułatwić podjęcie decyzji o pracy w SupportIT.

Administrator Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w SupportIT? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

pracownik Nowy wpis

Obecnie firma zmieniła nazwę na DNS Polska. Siedziba Pasaż Ursynowski. Potwierdzam to co powyżej NIE PŁACĄ ZUSU. Nie polecam nikomu. Szkoda czasu.

Tak5Nie

u3 Nowy wpis

czy naprawdę są tak ukierunkowani na rozwój tak jak to zapewniają na swojej stronie internetowej? ciekawi mnie tez czy jakąś istotniejsza karierę w tej firmie można zrobić

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Były pracownik_2

Potwierdzam nie płacenie składek ZUS , dostałem info o braku składek listownie, Duża Fluktuacja kadry, problemy z wypłacaniem kilometrówek.

Helpdesk

Nie płacą składek ZUS przez co możesz mieć problemy w przypadku leczenia na nfz czy odszkodowania. Pieniądze które proponują to 1900-2340 netto z czego część kasy czyt podstawa do 10 mc a 21 wypłata "premi". Jak dla mnie to część nie płaconej składki jako bonus trafia do pracownika. Przełożeni ustalają coś z pracownikiem po czym nic z tego nie jest spłęnione. Potiwerdzam ulrop na żądanie równa się groźbą zwolnienia. Firma ma niezłych prawników którzy umiejętnie pomagają jej "zniknąć" w przypadku gdy zgłosisz nieprawidłowości a wszystko w świetle prawa. Lubisz ryzyko nie zależy ci na kasie pracujesz hobbystycznie lubisz jako Informatyk być np rekruterem. Polecam :D dodam że zarzą zawsze ma czas na wakacje i urlopy nawet te nie planowane.

Lewap

Jak wygląda kwestia odnośnie pensji oraz samej pracy i atmosfery ?

byly_pracownik

Radzę omijać tą firmę. Pensja nigdy nie była na czas i często nie zgadzała się. Wieczne problem z urlopami ponieważ nigdy nie było wystarczająco pracowników do obsadzenia stanowisk. Grożenie zwolnieniem jest ktoś wspomniał nawet o urlopie na żądanie. Firma nie płaci składek za pracownika.

NIE POLECAM!!!

Problem z urlopami, z wypłacaniem na czas pieniędzy, a po rozwiązaniu umowy przez pracodawce (z winy pracodawcy) brak wypłacenia należnych pieniędzy. Zerowy kontakt z Panią pożal się "Prezes". Ściemnianie na każdym kroku. Dodatkowo można się spodziewać pisma, że firma nie płaci składek. Miejmy nadzieję , że długo nie pociągną i będzie o jedną firmę krzak mniej...

hd

Warunki, ekipa w porządku, można się wiele nauczyć, osobiście polecam.

kandydat

Wiatraczna 15 - obiekt zamknięty, chroniony, z przystankiem, bankomatem i Biedronką pod nosem, rzeczywiście przerażające :) niejedna firma ma tam biuro. Warunki finansowe jak wszędzie indziej, wszystko do dogadania, jeśli masz wiedzę, zostaniesz odpowiednio wynagrodzony.

Tak2Nie

el3

Jeśli chodzi o serwis supportit.waw.pl to zapraszaja na rozmowę do jakiegoś lokalu na Wiatracznej 15 w Warszawie. Adres ok ale na froncie tylko Biedronka. Co to za firma którą nie stać na porządne biuro. Myśle że jeśli bym powiedział 4 netto na rozmowie to by to nie przeszło. Nawet nie szukałem dalej jak zobaczyłem te biedronke.

Supportit
@el3

Celem wyjaśnienia. Na jakiej podstawie twierdzi Pan, że firmy Supportit Polska „nie stać na porządne biuro”? Bardzo się Pan myli, ponieważ posiadamy biuro, do którego Pan nawet nie raczył zajrzeć ani zadzwonić i zapytać się dokąd dokładnie ma się kierować, lecz tylko i wyłącznie ujrzawszy sklep "Biedronka" wystawić opinię o firmie której na oczy Pan nie widział. Cieszę się ,że Pan do nas nie trafił ponieważ jakakolwiek konwersacja byłaby dla nas stratą czasu. Świadczy o tym nie tylko ton Pańskiej wypowiedzi, ale również błędy w pisowni.

Zostaw opinię o SupportIT - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie