Opinie o Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j. w Poznań

kkk Nowy wpis

To jest prywaciarz który płaci minimalną(usunięte przez administratora)Do tego chodzi po całych Hotelu z fajką mimo że jest zakaz. Odpuście sobie takich pracodawców co nie dbają o pracownika.

Evo Nowy wpis

witam, właśnie oglądam ogłoszenie na młodszego księgowego i jestem wręcz przerażona jak można proponować ludziom takie stawki. Szanujmy się trochę i nasze zawody które są wymagające i ciężki przy tempie zmian podatkowych itp 3 tys brutto to chyba na 1/8 etatu a nie na cały. Pozdrawiam

gość

Wszystko byłoby super gdyby nie te wiecznie obrazone i przepracowane Panie ze SPA.Wiecznie nie zadowolone ze muszą pracować, szczególnie jedna bardzo nie miła i nie sympatyczna,kultury brak.

Iza Nowy wpis
@gość

Jakiego spa, skoro hotel go nie posiada?

Maja

Jak odbywa się zatrudnienie do pracy w SPA znajdującego się w Hotelu Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j.? Możecie napisać dodatkowe szczegóły - gdzie również najlepiej wysłać cv i czy odbywa się jakiś dzień próbny?

Iza Nowy wpis
@Maja

Przecież ten hotel nie posiada spa...

Brałeś udział w rekrutacji do Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
diakao

nie zauwazyłem, zeby była u nich jakaś bardzo duża rotacja pracowników, daice rade to jakos wytłumaczyć? Na pewno można u nich zarobić troche kase

Nie dosc ze rotacja pracownikow to wlasciciel buc wiecznie z papierosem w buzi, pomimo ze hotel dla niepalacych, siedzący w hotelu 24h i demotywujacy pracowniow. nie ma co liczyc na kase zgodna z wykonywana praca - jedyne co cie spotka to nadmiar obowiazkow i wieczne cisnienie ze wszystko jest zle zrobione. siedzenie po godzinach jest norma bo brakuje osob do pracy. nie polecam. odkad nie ma dyrektora obiektu jest coraz gorzej. nie wroze dobrze temu miejscu.

hotelowymaniak

Pewnie tak. Odkad zmienil sie personel zarzadzajacy jest ciagla rotacja pracownikow

admin

Pracowałeś już w firmie Hotel Royal s.c.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j. - Poznań

Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Św. Marcin 71
    61-808 Poznań

Hotel Royal - Skotarczak I Wspólnicy sp.j.