Hotel Royal s.c.

Poznań

Opinie o Hotel Royal s.c.

gość

Wszystko byłoby super gdyby nie te wiecznie obrazone i przepracowane Panie ze SPA.Wiecznie nie zadowolone ze muszą pracować, szczególnie jedna bardzo nie miła i nie sympatyczna,kultury brak.

diakao

nie zauwazyłem, zeby była u nich jakaś bardzo duża rotacja pracowników, daice rade to jakos wytłumaczyć? Na pewno można u nich zarobić troche kase

Nie dosc ze rotacja pracownikow to wlasciciel buc wiecznie z papierosem w buzi, pomimo ze hotel dla niepalacych, siedzący w hotelu 24h i demotywujacy pracowniow. nie ma co liczyc na kase zgodna z wykonywana praca - jedyne co cie spotka to nadmiar obowiazkow i wieczne cisnienie ze wszystko jest zle zrobione. siedzenie po godzinach jest norma bo brakuje osob do pracy. nie polecam. odkad nie ma dyrektora obiektu jest coraz gorzej. nie wroze dobrze temu miejscu.

hotelowymaniak

Pewnie tak. Odkad zmienil sie personel zarzadzajacy jest ciagla rotacja pracownikow

Pracowałeś już w firmie Hotel Royal s.c.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Hotel Royal s.c. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Royal s.c.