EM-MED Sp z o.o.

Kraków

Opinie o EM-MED Sp z o.o.

Zuzanna

Pracujesz w EM-MED? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Oleo

Buco, nie bądź głupi i trzymaj się od tej firmy z daleka. Wiem co piszę z autopsji. O tej firmie napisano w necie na tyle dużo złego, że nie chcę się powtarzać. Powiem tylko tyle, że to w znakomitej większości smutna prawda. Poziom reprezentowany przez szefostwo uwłacza wszelkim standardom dobrego smaku o innych kompetencjach nie wspominając. Ale - oczywiście są też zalety - jeśli chcesz za free nawdychać się papierosowego dymu w biurze, lepiej trafić nie mogłeś.

Buco

Chłopaki! Czy ktoś z nimi jeździ? I może napisać mi czy się w ogóle opłaca? Chodzi mi o godziny, zarobki i dieta. Będę wdzięczny za informację z prawdziwej ręki

drakomel

Podobnie jak Darekawf współpracuję z tą firmą (od dobrych kilku lat) i jak najbardziej podtrzymuje jego opinię. Wpisy dotyczące transportu/kierowców są chybione, ponieważ firma ma zupełnie inny charakter działalności. Nigdy nie było problemów z terminową zapłatą za pracę, warunków umowy jak najbardziej dotrzymują i nigdy nie stwierdziłem (ani nie podejrzewałem) żebym został okłamany lub w jakiś sposób przez nich oszukany. Radzę sprawdzać dokładnie czy wystawiamy opinię właściwej firmie, a co do zarzutów z początku tematu to nie ma co się sugerować i jeżeli będzie okazja to polecam sprawdzić osobiście jak wygląda sytuacja.

onaonono

no ciekawe jak wytłumaczysz, że przestali szukać i zatrudniają utracjuszy przez firmy zewnętrzne, dosłownie na godziny??sdo??(czy inny darekawf) Jak zdobędę dam Ci kopie pozwów do sądu pracy. Powtarzam, nie płacą, nie mają umów, kłamią cały czas, żeby jak najdłużej nie podpisać papierów.

Darekawf

Współpracuje z firmą EM-MED od prawie roku, i nie mogę się zgodzić z większością opinii jakie się tutaj pojawiły. Pieniądze za wykonaną pracę są zawsze na czas. Firma nie zajmuje się transportem i nigdy nie szukała kierowców. Jest to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy sprzętu medycznego. Ja mam same pozytywne doświadczenia dotyczące współpracy z tą firmą. Jeśli ktoś chce i pokaże, że mu zależy to dostaje duży kredyt zaufania od właścicieli, dzięki któremu może się rozwinąć w branży sprzętu medycznego. Liczę że moja współpraca z firmą EM-MED w zakresie sprzętu medycznego będzie trwała przez wiele lat.

zbyt wymagająca kandydatka

Nie miała okazji u nich pracować, ale nie żałuję czytając te komentarze. Kiedyś byłam na rozmowie i w pomieszczeniu był smród, ściany śmierdziały, czuć, że palili papierosy w środku. Pieniądze, warunki i umowa godna początkującej studentki, której nie żal zdrowia i która się nie ceni.

rekrutacja

Dziś trafiłam na ich ogłoszenie.Wysłałam swoją aplikację zanim przeczytałam opinie, ale nawet jeśli zechcą mnie zaprosić na rozmowę to chyba się nie zdecyduję po tym co przeczytałam....

kandydatka

Mimo tego co tu przeczytałam postanowiłam wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną. Zawsze jesli jest okazja staram sama zweryfikować stan faktyczny w danej firmie nie sugerując sie opiniami innych. Wystarczyło 15 minut aby podpisać się pod powyzszymi komentarzami. Nie wiem skąd biorą się takie osoby jak pani która mnie rekrutowała. Ogólnie nie wygląda to dobrze. Szukają kogoś kto będzie robił wszystko za ( usunięte przez administratora )Jakieś okresy próbne potem umowa o dzieło a następnie - jak dobrze pójdzie umowa zlecenie. Możliwość zostawania po godzinach bo podobno czasem tak trzeba...Odradzam. Dziwna firma.

xxx

Ostrzegam przed tą firmą !!!! Chcesz mieć spokojny sen ? Nie idź tam nawet na rozmowe. Alka masz rację to co tam siedzieje to istne nieporozumienie. Na tym stanowisku będziesz robił/a dokładnie wszystko i za wszystkich. Co mianowicie ? Począwszy od robienia wszystkim kawy nawet tym, którzy w tej firmie nie są nikim znaczącym, po podlewanie kwiatków,mycie naczyń, zmiatanie podłogi, wietrzenie pokoi, odpisywanie na meile, windykacje płatności, fakturowanie, korespondencję,zamówienia i całe mnóstwo innych w większości nie leżących w kompetencji sekretarki czynności.A wszystko to za marne grosze !!! Atmosfera nie jest w ogóle przyjazna. NIE POLECAM

ona

czy mogłabyś powiedzieć coś więcej ? Zostałam zaproszona na rozmowę do tej firmy

alka

Nigdy przenigdy! Nie polecam - pracując jako sekretarka robisz dosłownie wszystko i za wszystkich! atmosfera wcale nie przyjazna. Długie godziny pracy, pensja żadna, przyjemność też. Brak możliwości rozwoju. Stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o EM-MED Sp z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM-MED Sp z o.o.