3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 17 21 5 1

Opinie o EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.

Roja

Polecam! Firma z niewielkim zespołem, z przyjazną atmosferą wśród pracowników i wyrozumiałym szefostwem. Zupełnie inne podejście do pracownika, niż w dużych korporacjach, a mam porównanie, ponieważ przez parę lat pracowałam w takiej firmie. Przeniosłam się właśnie tutaj i nie żałuje. Pracy jest dużo, ale dzięki temu można się bardzo sporo nauczyć. Naprawdę szefostwo docenia prace i starania pracowników, jeżeli jest coś nie tak od razu jest to wyjaśnienie, bez zbędnych kwasów. Sposób przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych jest taki sam, jak w innych firmach. Jeżeli chodzi o znajomość języka, jeżeli ktoś podaje w CV język i stopień w jakim go zna, to raczej naturalne, ze pracodawca chce to zweryfikować :) Firma jest godna polecenia i sama planuje zostać tam jak najdłużej :)

Tak2Nie3
Gosia

Przykro się czyta niektóre wpisy. Pracuję w firmie EM-MED od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Praca i ludzie na odpowiednim poziomie. Szanujemy się i nawzajem sobie pomagamy. Atmosfera w pracy jest fajna. Cieszę się, że to właśnie tutaj mogę pracować. Miałam szczęście, że znalazłam pracę w firmie EM-MED. Nie sugerujcie się opiniami osób, które zostały zwolnione, bo niestety piszą swoje opinie z zawiści.

Tak6Nie5
drakomel

Podobnie jak Darekawf współpracuję z tą firmą (od dobrych kilku lat) i jak najbardziej podtrzymuje jego opinię. Wpisy dotyczące transportu/kierowców są chybione, ponieważ firma ma zupełnie inny charakter działalności. Nigdy nie było problemów z terminową zapłatą za pracę, warunków umowy jak najbardziej dotrzymują i nigdy nie stwierdziłem (ani nie podejrzewałem) żebym został okłamany lub w jakiś sposób przez nich oszukany. Radzę sprawdzać dokładnie czy wystawiamy opinię właściwej firmie, a co do zarzutów z początku tematu to nie ma co się sugerować i jeżeli będzie okazja to polecam sprawdzić osobiście jak wygląda sytuacja.

Tak10Nie3

Darekawf

Współpracuje z firmą EM-MED od prawie roku, i nie mogę się zgodzić z większością opinii jakie się tutaj pojawiły. Pieniądze za wykonaną pracę są zawsze na czas. Firma nie zajmuje się transportem i nigdy nie szukała kierowców. Jest to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy sprzętu medycznego. Ja mam same pozytywne doświadczenia dotyczące współpracy z tą firmą. Jeśli ktoś chce i pokaże, że mu zależy to dostaje duży kredyt zaufania od właścicieli, dzięki któremu może się rozwinąć w branży sprzętu medycznego. Liczę że moja współpraca z firmą EM-MED w zakresie sprzętu medycznego będzie trwała przez wiele lat.

Tak7Nie3

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.?

Miki Nowy wpis

9.00-17.00

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
W tym roku marka EM-MED obchodzi swoje 30 urodziny. Jesteśmy już 30 lat na rynku Polskim i stale wzmacniamy naszą pozycje na rynkach międzynarodowych!
Tak4Nie
Roja Nowy wpis

Tak2Nie3
Gosia

Tak6Nie5
Flossy853

Witam. Nie polecam . Rekrutacja i w trakcie rozmowy po angielsku kobieta zadajaca pytania typu kiedy nastepne dziecko i kto bedzie z tym jak Pani zacznie prace. A niby prawniczka. Rozmowa z nia ale ostatecznie jeszcze trzeba z synem. Bardzo niekompetentnie.

Tak8Nie1
@Flossy853

Hej, Czy możesz powiedzieć jaki stopień języka angielskiego jest wymagany? Jakie były pytania ? Ponieważ w opisie stanowiska jest wymagany angielski w stopniu dobrym.

@.

No właśnie nic nie pisało. Idąc na rozmowę nie wiedziałam że będę rozmawiać w języku angielskim. Rozmowa o wszystkim. Pytania o całą przeszłość zawodową.

Karolina
@Flossy853

Opinia bardzo prawdziwa :)

Tak5Nie
ala
@Flossy853

Najdziwniejsza rekrutacja na jakiej byłam.Od początku do końca.Dziwna firma.

Tak8Nie

Czy można liczyć w EM-MED Sp z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Aspo

Nie.

Tak2Nie

Tak1Nie

Flossy853

DoklaTez takie odnioslam wrazenie. Umowa przez agencje. Takze trzeba sie zastanowic.

Tak3Nie
Robert

Chciałbym złożyć aplikacje, zastanawiam się czy lepiej pójść do placówki czy może wysłać mailowo?

TakNie

Jak wygląda podstawa w EM-MED Sp z o.o.?

Qwwrry

2500 zł netto

Buco

Chłopaki! Czy ktoś z nimi jeździ? I może napisać mi czy się w ogóle opłaca? Chodzi mi o godziny, zarobki i dieta. Będę wdzięczny za informację z prawdziwej ręki

drakomel

Tak10Nie3

Darekawf

Tak7Nie3

rekrutacja

Dziś trafiłam na ich ogłoszenie.Wysłałam swoją aplikację zanim przeczytałam opinie, ale nawet jeśli zechcą mnie zaprosić na rozmowę to chyba się nie zdecyduję po tym co przeczytałam....

Tak2Nie1

kandydatka

Mimo tego co tu przeczytałam postanowiłam wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną. Zawsze jesli jest okazja staram sama zweryfikować stan faktyczny w danej firmie nie sugerując sie opiniami innych. Wystarczyło 15 minut aby podpisać się pod powyzszymi komentarzami. Nie wiem skąd biorą się takie osoby jak pani która mnie rekrutowała. Ogólnie nie wygląda to dobrze. Szukają kogoś kto będzie robił wszystko za (usunięte przez administratora)Jakieś okresy próbne potem umowa o dzieło a następnie - jak dobrze pójdzie umowa zlecenie. Możliwość zostawania po godzinach bo podobno czasem tak trzeba...Odradzam. Dziwna firma.

Tak9Nie

ona

czy mogłabyś powiedzieć coś więcej ? Zostałam zaproszona na rozmowę do tej firmy

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o EM-MED Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków