Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.

Justyna

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka atmosfera? Czy zarobki są w miarę godziwe?

zainteresowany

Strona ta dotyczy pracy w Toruniu, niestety nie ma strony dla oddziału w Dzierżoniowie, a mam pytanie odnośnie Dzierżoniowa. Jak wygląda praca zmianowa przypadku operatorów CNC? Jest to praca od poniedziałku do piątku czy także w weekendy? Tylko dniówki, 2 czy 3 zmiany? Jak z nadgodzinami? O której godzinie zaczyna się dniówka: 5:00, 6:00, 7:00 czy o innej? Co chwilę dodają ogłoszenia, a nie zawierają w nich podstawowych informacji.

Były
@zainteresowany 13.09.2017 13:03

Praca w Unison Dzierżoniów. Praca na 3 zmiany, można dorobić nadgodzinami. Na dzień dzisiejszy firma spadła na samo dno. Brak szacunku dla ludzi przez kadrę zarządzającą. Firma nie zatrzymuje pracowników, którzy pracowali kilka lat. Przy zatrudnieniu kłamią i obiecują gruszki na wierzbie. Jeżeli chodzi o zarobki to nie ma na co liczyć 2400 brutto operator cnc. A tak ogólnie to nie polecam syf kiła i mogiła. Zniszczyli jedną z najlepszych firm. Kiedyś to był prestiż i zaszczyt pracować w tej firmie. No i nie było mowy o zatrudnianiu osób bez kwalifikacji . A teraz biorą i błagają o wszystkich. Po prostu Patologia.

@zainteresowany 13.09.2017 13:03

Czy jest to praca tylko dla mezczyzn, czy przyjmuja rowniez kobiety?

leke

Nie znam konkretnej stawki jaką dają @zainteresowana ale drogą dedukcji skoro praca jest 3 zmianowa, w pełnym wymiarze godzin, na umowę o pracę z benefitami ale bez wygórowanych wymagań no to myślę, że spokojnie jakieś 3 tysiące netto na rękę powinno być

Zainteresowana

Hey. Jakie są zarobki realne jako kontroler jakości? Pozdrawiam

Burka

A oni kiedykolwiek szukali? Chyba pomyliłeś Dzierżoniów z Toruniem

Kowalski

To jak czytanie pamiętnika pensionariusza Tworek. Pracownicy boją się o swojej firmie pisać a pisze sam do siebie HR i to nie wysilając się bardziej ponad kopiowanie już zamieszczonych ogłoszeń. Poproszę o więcej wpisów na temat firmy, będzie można się pośmiać.

HRrr

Takim językiem to tylko HR się posługuje

ruda

Witam.Czy mógłbyś sprecyzować co dla Ciebie oznaczają grosze. Ile???

aka85

3200 brutto czy netto?

Pikuś

Wygląda to jak dialog HR z HR . No chyba, że to dyskusja Pailiny z Hanką?

racja

Arnold

Jak pracuje się w tej firmie ?? Polecacie czy odradzacie ?

Zostaw opinię o Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.