KAJT24.PL

Długołęka

Opinie o KAJT24.PL

ŁUKASZ

Jesli zastanawiacie się Panstwo nad pracą w sklepie Kajt24.pl. stanowczo odradzam. W czasie rozmowy wstepnej może CI się wydać że na tą właśnie pracę czekałeś całe życie - TO TYLKO POZORY."BAJKA" trwa chwilę , a potem zaczyna się zwykłe GÓWNO. Tak, tak- oczywiście za dobrą pracę i wyniki - dostaniesz premię uznaniową :) PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE NIKT NIE JEST W STANIE JEJ UZNAĆ - A O JEJ OTRZYMANIU POWINNO SIĘ ZAPPOMNIEĆ- no i oczywiście WIELKIE FOCHY SZEFA - co jest ich powodem nie wie nikt - chyba nawet on.REASUMUJĄC- JESLI CHCESZ ZAOSZCZĘDZIĆ TROCHĘ CZASU - I NIE CHCESZ GO ZMARNOWAĆ --- DAJ SOBIE NA ZATRZYMANIE .

Zostaw opinię o KAJT24.PL - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAJT24.PL