UpLander Tomasz Mikołajczyk

Sokolec

Opinie o UpLander Tomasz Mikołajczyk

brumby

Niedawno skontaktowała się ze mną pewna osoba, która opowiedziała mi ciekawą historię na temat Pana Mikołajczyka. Okazało się, że to niezły cwaniak jest, z kilkoma zablokowanymi kontami, a kolejka oczekująca do komornika o zależności od tego Pana jest długa... Okazało się, że ja ze swoimi roszczeniami (na razie kilka tys), to mały pikuś jestem :-). A z tego co widzę, to negatywne komentarze usuwają, pewnie na żądanie tego Pana, a pewnie by ich się trochę uzbierało. Jak ktoś chce szczegóły, to proszę wykonać tel do komornika w Kłodzku, który prowadzi jego egzekucje ..... Kilka ich ma.

lukasz

Właśnie zakończyłem budowę domu z udziałem ekipy pana Tomka.Firma bardzo profesjonalna i uczciwa posiadająca naprawdę bardzo dobrych fachowców.Doradzą, pomogą a przede wszystkim wywiązują się z umów i nie naciągają budżetu.Serdecznie polecam i pozdrawiam chłopaków

mycha2804

Podaje emaila: marta2804@buziaczek.pl

mycha2804

Czy mógłbyś brumby podać mi kontakty do niezadowolonych inwestorów, ponieważ sama jestem zainteresowana budową u pana (usunięte przez administratora) i nie wiem co mam teraz myśleć...

pysia22

Kilka tygodni temu zakończyłam współpracę z firmą Pana Mikołajczyka i wszystkim gorąco polecam Jego firmę. Wszystkie prace które zleciłam zostały wykonane w terminie a nawet chwilę przed terminem. Kierownik budowy jak i ja byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych prac i ogólnej współpracy z Panem Tomkiem, zawsze służył radą zarówno doradzał jak i odradzał pewne rozwiązania. Najważniejsze jest, że zmieścił się w budżecie przeznaczonym na budowę. Z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę każdemu.

Zostaw opinię o UpLander Tomasz Mikołajczyk - Sokolec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UpLander Tomasz Mikołajczyk