Opinie o Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko w Mogilany

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko w Mogilany

Ola. Nowy wpis

Admin usunął mój wpis. To nie w porządku. Potwierdzam jeszcze raz że to złodziej bo jeżeli ktoś kradnie pieniądze to tak należy to nazwać. Podpisuję się pod negatywnymi komentarzami w całej rozciągłości

Dawid Nenko Nowy wpis
@Ola.

Pani może by się podpisała imieniem i nazwiskiem chyba że się wstydzi opowiedzieć prawdę (usunięte przez administratora) to jest Pani.Pani zamówiła malowania elewacji i kupiłem jej farbę na całą elewację po umyciu elewacji Pani stwierdziła że farba nie nadaję się na elewację i nie chcę malować.takich żałosnych ludzi z dala omijać cwaniara krętacz złodziej manipulat tyle mogę powiedzieć po prostu szkoda pisać

Józek

Ile ma na rękę tutaj dekarz???

Jan Nowy wpis
@Józek

Życzę dużo cierpliwości i braku finansowych kłopotów które w tym przypadku są przewidywalne

Jan Nowy wpis

Dołączam się do grona niezadowolonych. Zero profesjonalizmu, kłótliwy i natarczywy. Omijać z daleka.

Kacper

O co chodzi z tą płynnością finansową ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Klient

Przestrzegam wszystkich przed tym panem. Człowiek totalnie nieodpowiedzalny, przyjeżdża na budowę z jedną drabiną, nie miły i tak naprawdę na niczym się nie zna tylko dużo gada. Zero płynności finansowej, nawet jak Państwo wygrają sprawę w sądzie, nie ma szans odzyskać pieniędzy. Ukrywa dochody i nie wystawia faktur. Trzymać się z daleka od tej niby firmy.

Klient

Nie polecam tej firmy nikomu. Facet nerwowy nie umie rozmawiać wrzeszczy przy zwróceniu uwagi. Nie ma rusztowań żeby rozłożyć na większość domu. Wszystko trwa długo. Omijac

Witam firma Pana Dawida Nenko malowała elewacje i dach w moim domu, chłopaki w dwa tygodnie 400 m2 elewacji wymalowali i 220 m2 dachu w 4 osoby.pozdrawiam i polecam Zbigniew klęcza.

Robert

witam firma była u mnie w czerwcu malować dach i elewacje chłopaki w 6 dni roboczych całą robotę zrobili i gwarancje wystawili od 3 do 10 lat.jestem bardzo zadowolony i moi sąsiedzi też u których pan Dawid wykonuje prace

białaska

Witam zgadzam się z tą opinią tej pani o worldbud, wystawia sobie sam opinie ponieważ nie ma kto wystawić dobrej ze względu na brak profesjonalizmu, u mnie wykonał konserwacje dachu fatalnie ,o reklamacji nie było mowy z jego strony,nie poprawił swojej spartolonej roboty. Musiałam wejść na drogę sądową. Chcę wszystkie osoby przestrzec aby nie korzystali z tej firmy jeżeli nie chcą się narazić na straty finansowe

Renata

Witam. Widzę że Pan Dawid sam sobie opinie wystawia. Proszę uważać na tego Pana, zero profesjonalizmu. Pan jest uprzejmy dopóki nie weźmie pieniędzy za usługę, reklamacji nie uwzględnia a do tego robi się bardzo niegrzeczny. Obraża i straszy swoimi urojonymi historiami. Ja musiałam sprawę skierować do sądu. Zdecydowanie odradzam, szkoda nerwów i pieniędzy wyrzuconych w błoto. Pozdrawiam

złota rączka

była to jedna z najlepszych prosperujących firm na rynku polski i światowym w 2016 roku zmieniła nazwę na usługi -remontowo budowlane prace wysokościowe worldbud Dawid Nenko .

Zostaw merytoryczną opinię o Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko - Mogilany

• Jak się pracuje w Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko?

Zobacz opinie na temat firmy Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko?

Daw-Majster-Bud Usługi Remontowo-Budowlane Dawid Nenko