Opinie o Wydawnictwo Majus s.c. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Majus s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Majus s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Majus s.c. w Zielona Góra

Kinga Nowy wpis

Kiedy mieliście ostatnio wyjazd integracyjny ? Często się takie zdarzają ?

Dariusz Nowy wpis

Żeby mieć dobrą opinię o firmie trzeba być przede wszystkim dobrym pracownikiem!

Dariusz Nowy wpis
@Dariusz

Żeby mieć dobrą opinię o firmie, trzeba być w niej dobrze traktowanym.

Agata

@Stracony czas Jeśli mogę o nie prosić to chętnie. Napisałeś coś o życiu prywatnym właścicieli Wydawnictwa Majus, co chyba nijak ma się do samej pracy tutaj. Co dokładniej oznacza "najniższa umowa"? Gdybyś mógł się do tego odnieść i jeszcze raz napisać, co dokładnie oznacza to, że Twoim zdaniem nic nie jest w firmie organizowane - będę wdzięczna. I oczywiście nie zrozum mnie źle - nie podważam Twojej opinii. Po prostu jako moderator forum proszę Cię o więcej informacji.

Stracony Czas
@Agata

Agato, niestety w firmie Majus, życie właścicieli odgrywa kluczową rolę i od jego jakości zależy jakość atmosfery pracy. Kłótnie małżeńskie, manipulacje, awantury o pieniądze i wpędzanie pracownika w poczucie winy za to że pobiera jakiekolwiek wynagrodzenie za pracę są na porządku dziennym. "Najniższa" umowa oznacza taką, która pozwala pracodawcy oszczędzać na zusie, który ci państwo traktują jak straszną karę a nie naturalny fakt. Ja pracowałem z poczuciem winy, że jestem "ciężarem" dla firmy bo muszą płacić za mnie ZUSy jakby to była moja wina.

Matys
@Stracony Czas

To niezbyt uczciwa opinia. Pracowałem tam prawie 2 lata, odszedłem z powodów prywatnych. Atmosfera w firmie była w porządku, szef naprawdę wyrozumiały. Problem stworzyli, jakiś czas temu, sami pracownicy... Nic złego nie mogę powiedzieć.

A. Nowy wpis
@Matys

Najłatwiej jest zwalić na pracowników, ale proponuję naprawdę głęboką analizę waszych zachowań i postępowania a okaże się, że to nie w pracownikach tkwi prawdziwy problem.

Konrad

Myślę, że przesadzasz i przejaskrawiłeś atmosferę w firmie. Idealnie pewnie nigdzie nie jest!!

Firma Wydawnictwo Majus s.c. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agata

@Stracony czas Co przez to dokładniej rozumiesz? Niestety, ale nie umieściłeś w swojej opinii żadnych konkretów dotyczących Wydawnictwa Majus. W związku z tym, chciałabym Cię prosić, abyś umieścił więcej konkretnych informacji. Dzięki temu Twoja opinia będzie bardziej rzetelna.

@Agata

Moja opinia znajduje się poniżej, z dnia 18.04.2018 godz 11:04. Potrzebujesz więcej szczegółów?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wydawnictwo Majus s.c. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stracony czas

Pracodawca nie organizuje tam niczego :)

Stracony czas

Potwierdzam opinie, ciagłe małżeńskie kłótnie tych państwa zniechęcają do pracy. Umowa najniższa i korzystna tylko dla nich, kasa mizerna i ciagle z łaski bo wieczne nie mają na nic pieniędzy. Trzeba się uzbroić w cierpliwość do nich bo praca to głównie słuchanie ze ich na nic nie stać ( w tym na życie prywatne). Milion pomysłów na działalność, zero mobilizacji i dyscypliny a potem marudzenie.

Praca tam to wysłuchiwanie kłótni małżeńskich i lamentów o brak kasy. Nie polecam.

admin

Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Majus S.C. Wydawnictwo? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Majus s.c. - Zielona Góra

Wydawnictwo Majus s.c.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stefana Wyszyńskiego 5
    65-536 Zielona Góra