A-Vista Bus Marlena Czekalska

Opinie o A-Vista Bus Marlena Czekalska

Krzysztof

Tragedia

Dksvwksv

Jest to sieć busów nie profesjonalna i że złym podejściem do podrozujacego Brak jakich kolejek informacji na temat braku jazdy busów Dzień dzisiejszy 20.08.2016

piotr

Totalny bałagan. Odradzam.

Slawek

Odradzam prace w tej firmie. Pracodawca nie płaci w terminie i to notorycznie. Właściciele chyba nigdy nie mieli kodeksu pracy w rękach. Wątpię czy znają przepisy o czasie pracy kierowców. Ogólnie w firmie totalny bałagan. Dziwi mnie że PIP nic nie robi.

opinia

ha ha ha. Skoro tak dobrze, to czemu wszyscy stamtąd spierniczają. RK to pewnie ktoś z rodzinki prezesuniów zarządu hihihi

RK

PONOWNIE POTWIERDZAM ZE W AVISCIE JEST SUPER RK

rkkf

pracuje w Aviscie i nigdy nie odejde bo tu jest super - [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o A-Vista Bus Marlena Czekalska - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Vista Bus Marlena Czekalska